Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Gеmmy, наші дітки в один день народились :)
    Ми з Марком більше всього любимо в рухливі ігри бавитись, повзаємо один за одним, ховаємось від малого в іншій кімнаті,він як приповзе так смішно шукає:) а ще машинки нас вже зацікавили, як вони їздять і звісно м'ячі, але лідирують ігри з дорослими речами, техніка, косметика, баняки, все чим батьки бавляться :)
     
  2. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    а коли почали давати бавитись діткам з крупами?

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    і ще мене цікавить які ігри бавитесь , щоб тренувати пінцетний зажим( між великим і вказівним пальчиками?) малюка?
     
  3. Tina

    Tina New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ми купували рамки-вкладиші з маленькими ручками-тримачками (є такі для найменших, скажімо, п"ять цуценят від більшого до меншого), може спробувати якусь гру-шнурівку, де б була велика паличка для тримання та просовування (є такий гудзик з дерев"яною "голкою", яблучко з "черв"ячком"), насипте великих макарончиків(їх брати і тримати легше, ніж курпи.)
     
  4. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Пінцетний зажим тренували бісером і гудзиками (якщо не їсть), а так то крупи, вкладки, а ще дуже любив і любить малювати з 1р 1,5міс, а ще тісто щипали мамі на кухні:)
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ось так можна пофантазувати-прикрасити разом з дітками якісь сумні буденні речі під час прогулянки:)

    [​IMG]
    [​IMG]
    Трошки бешкетування, але якщо не переходити межі, то піднімає настрій діткам і дорослим:) Набори таких оченят продаються в магазинах для творчості, інколи в канцелярських.
    Ідея звідси.
    [​IMG]
     
  6. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Так, перерахую тут наші з Полінкою домашні розваги:
    1. Пірамідка,кубики, конструктор
    2. деревяні вкладки, шнурівки
    3. Пластилін №1
    4. Акварельні фарби, то №2
    5. розмальовки і олівці (але мамин запсиник і ручка куди краще)
    6. книжечки читати любимо, алетак тільки щоб порозказувати хто де і як говорить, а щоб послухати хоч 3 речення казочки...шило в попі не дає
    7. даю часто їй свої великі намистинки складати в різні ємкості
    8. мультики :girl_blush2:
    9. розкладаємо платку дитячу і там ховаємось, мостимо всіх ляльок
    10. на кухні дуже любить ,коли я їй даю велииику таку чашу із всіма кухонними лопатками, черпаками, ситечками і оте все перескладати туди-назад.
    11. їздимо на машині, возимо лялю в колясці, вкладаємо лялю спати в її ліжечко, катаємось на качельці....
    ...думаю, що ще? не пригадую більш нічого.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Вчора гуляла зі своїми пацянами і вмостила їх двох на санчата "чук-і-гек". Катала з гірки, то так втомилась і сама набавилась - наче в Карпатах на лижах побувала :)
     
  8. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    В нас те саме=)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    ми втрьох повзаємо в кухню і назад. При цьому діти пищать дико, бо хочуть один одного наздогнати і лоскотати. А я наздоганяю і лоскочу обох :)
    Ховатись Дми не любить. А Сергійчик тільки б і ховався, будь де. Навіть "де?" навчився казати, бо ж гра - улюблена :)
     
  10. Sue

    Sue New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Всі мої спроби разом вивчати віршики чи читати книжку - марні, доні це не цікаво! Може інколи малювати, але без моєї допомоги, я можу тільки дивитися. А на все інше її не вистачає, максимум 3-5 хв. і вона береться за щось інакше. Ляльки, коляски - в сторону, вони вже не цікаві. На Миколая знайшли їй через інтернет-магазин Майбай24 дуже гарний набір Фішер прайс "Зоопарк", а до нього ще акційний додатковий набір, получається в 2 рази більше фігурок і елементів. Вже третій день складає, перекладає, бавиться і обов'язково я маю бути біля неї. Вона мені розказує, що за тваринка і які звуки вона видає, ми придумуємо з нею різні історії і все це відтворюємо. Оце їй дуже сподобалось! Мені теж.
     
  11. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Моє чудо теж завжди потребує уваги: господарюю я на кухні-доця зі мною теж (дістає каструлі і все,що доступне), я пилосошу і вона імітує це саме, а мітлу взяти мені вже маайже недоступно - одразу вириває з рук і пробує мести. Остання наша покупка-мольберт - і тут приходиться з нею малювати і букви, цифри вчити ) хоча я і для того його купила, бо ж вама не вивчить)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в нас нова гра - називається "заплітати маму". Дмитрик в садочку побачив, як вихователька заплітає дівчаток, - і просить заплести моє волосся. Виявилось не так страшно, як я думала :) не так вже і заплутав. А радості - море.
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    улюблене занняття це сидіти за компом і натискати все підряд.
    а решта:
    Настя ховається а Лі її шукає.
    міряти все взуття, особливо каблукииии, речі з блискітками, робити зачіски і любуватись перед дзеркалом, весь час намагається кремом намаститись якимось.
    розмальовувати розмальовки, також фарбами але не пальцями а кісточкою.
    пластиліном заліплює стіну.
    тут є багато дитячих каналів, з розвиваючими програмами - вона має свій улюблений канал і любить звідти пару мультиків, сама собі переключає.
    мячем бавимось, будуєм піраміди, гаражі і тд... машинами бавимось.
    Ляльки - чогось їх вже добра купа назбиралась , до кожної ляльки своє відношення, час від часу бере їх з собою в ліжко , прикладає мамі до циці погодувати.
    шнурівки з фігурами дерев"яними які треба нанизати.
    зараз улюблена справа лазити по шафам і столам.
    час від часу витягає свій коврик який грає, мукаєбекаєгавкає...
    грає на муз інструментах і дууууже любить танцювати.
    їздить на машині-каталці.
    дурачиться, забирає щось і втікає щоб її ловили.
    книжки гарно читаєм вже набрались до них більше терпіння, хоче щоб їй все розказали що там зображено і тд.
    кухонні прибамбаси вже не цікаві, не бавиться баняками.
    але любить прибирати і за собою і за нашою старшою романтичною сестричкою)

    ---------- Додано в 06:14 ---------- Попередній допис був написаний в 06:10 ----------

    ну і гуляння як не любити. але потім попасти в дім проблема... бо забирає ключі і мусиш чекати поки вона сама ключ запхає в замок.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    :girl_haha:в нас всі звірятка і ляльки також їдять з маминої циці, і навіть іграшки, які не мають ротиків, теж час від часу прикладаються )), наприклад телефон.
    зараз з улюбленого - ставити всіх своїх звірят і ляльок в рядочок, бере іграшковий набір посуду ,варить їсти і ложечкою по черзі всіх годує. потім кладе спати на подушки, накриває.
    конструктор - любить складати всі детальки одну на одну, у високу вежу. любить візочок возити по хаті. також з нового зацікавили її іграшки на шнурування, маємо яблучко з хробачком і кусок сиру з мишкою

    але надалі поза конкуренцією залишаються активні ігри, хованки, доганялки. дуже любить всякі примовлянки типу "лізе рак-неборак", " я коза-дереза", де в кінці треба лоскотати :).
     
  15. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    То певно у всіх діток поза конкуренцією!!! Моя Софійка так ще любить танцювати з мамою і татом за руки!!! З улюблених ще : одягати\роздягати, пеленати (всі кухонні рушники по хаті носяться цілими днями), мити, годувати ляльок, звірят; малювати\ліпити можемо годинами; добре бавиться вже з пів року тою забавкою, де треба овочі\фрукти розрізати; конструктор по кілька разів на день складаємо\розкладаємо; дуже любить ходити по хаті з віничком - типу прибирати; бавитися всіма банячками, ложками, горнятами на кухні ; їздити на машинці каталці, але тільки з братиком;а з нового це складати мозаїку, чистити яйка, мандарини , часник!!!
    А от шнурівки не дуже цікавлять, маємо сир з мишкою!!!
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    одній весь час відриває голову)
     
  17. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А ми розклали у 7 пакетів із написами днів тижня всі іграшки, які є в хаті і кожного дня бавимося різними іграшками, тому що помічали, що малому деякі іграшки надоїдають, а так він за ними скучає і так смішно починає витягати з того пакета, з такими звуками:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Це що за забавка така? Ми теж таку хочемо!
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в нас подібна на таку, тільки, на жаль, торбинки нема.
    [​IMG]
    в нас теж найулюбленіша за останній час, щодня нею грається і не набридає
    половинки овочів/фруктів приклеєні на липучках, є ножик і дощинка, щоб їх "розрізати"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Гриць ще робить салати і канапки - ї годує всіх)