Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    так, в нас ще є банячки дитячі, то теж зупки варяться і звірятам годуються :).
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А в нас хіт - то лялька Мелл і аксесуари, які дарувались всі Іринці.
    Дбайливо вкладає спати в ліжко, накриває, садить пісяти, возить в візку, годує. Лялька класна і розмір підходить, бо пупси їй трохи великуваті.
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. SEREBRO

    SEREBRO New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в нас на даний момент улюблене заняття це "наводити порядки в хаті", правда після цієї ігри мені доводися ще раз самій прибирати, а ще доня любить розглядати книжечки, бавитись фігурками тваринок, любить щоб я складала фігурки з конструктора а вона їх розбирає, і ще дуже любить музику, вона під неї танцює і співає
     
  4. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    І ми це любимо, як навчилася ходити то тільки й чекає щоб дали щось кудись занести, перекласти. Особливо полюбляє "допомагати" розвішувати прання, і чим ті мокрі шмати їй такі любі?
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в нас зараз по часу найдовше займає "бавлення" машинками, Домчик має багато маленьких машинок, носить їх з собою всюди в тяжкому рюкзаку, ну і в хаті треба сісти навпроти нього і по черзі ті машинки запускати, при тому описуємо чи колір чи модель чи хто де її купив, машинку(мотоцикл-ровер) треба зловити, припаркувати в рядочок і потім міняємось, я запускаю а він ловить і навпаки
    [​IMG]
    забавка, яка покищо також не набридає- пазли, спочатку складали разом, тепер складає сам, робить все дуже швидко:girl_dance: це найбільші, є з дрібніших частинок, планую купити нові бо ті що маємо таке враження що вже на пам"ять знає
    [​IMG]
     
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    щодо пазлів: в нас їх багато, вже більше 20, найбільше це 60 штук, складає за пару хвилин. Якщо новий пазл, то до 10 хвилин. також любить книжечки читати і по розвиваючим книжечкам любить розказувати. Кубики деревяні і хованки, бігалки за мамою, татом... Також любить розгружати посудомийку, помагати місити тісто)і пробувати його) це наші ігри))
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Аналогічно. Але в нас гонки).
    Мама має шнурочок, махає "старт" і Ромчик стартує з характерним звуком. А як хоче побавитись, то кричить "на старт увага марш" і так разів 5)).
    Також цікавий трек від Wader. Я вже була склала і сховала, то він витягнув почав сам складати. Ну і усі поверхи заставлені маленькими модельками.
    Пазл також дуже цікавий. Маємо ферму з великими частинками, вона улюблена.
    Останнім часом в нас нові вподобання. Це гра в лікаря. Маємо великий набір і всіх лікуєм поголовно, слухаємо і капаємо носики.
    І дерев"яні кубики напевно на першому місці. Складаємо високі вежі і там в нас є принцеси, принци, коні, човни поруч. Одним словом королівства).
    Ну і музичні іграшки подобались завжди. Мколай приніс сентизатор від Сімба. То він грає, записує мелодії. Одним словом експлуатує по повній програмі.
     
  8. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Баночки з різними насінням і крупами.

    Наповнювач може бути різний: фундук, насіння соняшника, абрикосові кісточки, горох, квасоля, рис і т.д. Я їх зробила спеціально, щоб можна було відкривати, і ми разом дуже довго з ними бавилися: висипали, чіпали, розглядали, змішували вміст декількох баночок і розбирали, рахували кісточки і т.д.
    Можна зробити й по-іншому: на кожній кришці проставити кількість та покласти стільки ж насіння: так буде легше і збирати (не так багато) і рахувати цікаво.
    [​IMG]
     
  9. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ми поки що полюбляємо активні ігри. Особливо танці!!!!! Це з 9 міс. у нас така пристрасть. Танцюємо навіть під рінгтони на мобільному. І музика має бути ввімкнена постійно. А ще ми копаємо мяч як хлопчисько, все складаємо і розкладаємо з коробок (іграшки, конструктор, олівці). Прибираємо з мамою (особливо витираємо вологими серветками стільчики), малюємо, складаємо пірамідку з пасочок. До ляльок байдужа, краще вже машинки))))
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Вчора бавилися з племінницею, обіцяла їй зробити разом "злих" пташок, ось що у нас вийшло за допомогою яєць і гуаші:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2013
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А ми зараз дуже любимо бавитись буквами. Вже всі знає. А ще любить складати будиночок номер 10 (за методикою Олени Соміш). Це таке собі додавання-віднімання в межах 10. Дуже цікаво, бо побудовано на історіях героїв. Вже мене тим замучив. А ще конструктор. І різні машинки-помічники: пожежна, швидка, міліцейська. Любить малювати і ліпити пластиліном.
     
  12. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ми полюбляємо м'ячики, килимок - пазл - виймаємо цифри та звіряток, розкидужмо їх по кімнаті, а потім збираємо до купи :) Ще любимо гратися з дитячим пластиковим посудом: даємо мамі/татові "їсти" з маленької ложечки і запивати з чашечки зі звуком "ааам".
     
  13. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Останнім часом полюбили робити аплікації - листівочки, мама вирізає, а Петрик намазує клеєм і клеїть. Потім дарує бабцям=)
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    дівчата, підкиньте ідеї для ігор з дітками 1,5-2 рочки, бажано з розвитковим нахилом, щоб в процесі вчити кольори, форми, рахунок, чи щось такого спрямування.
    в мене настала абсолютна криза з ідеями, така погода і сидіння в хаті втомлює і набридає. хочеться якось урізноманітнити звичні читання віршиків і ляльки-пірамідки якимось новинками.
     
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Перше що прийшло в голову з того, що мій малий любить:
    1. Купуєте багато різнокольорових прищіпок, вирізаєте з картону круги і на ті круги чіпляєте прищіпки ніби пелюстки квіточки. Пріщипки мають лежати всі разом, а дитині даєте завдання зробити квіточку спочатку з синіми пелюстками, потім червоними і т.д, щоб вона вибирала з купи потрібний колір. Ви звичайно, робите те саме поруч з дитиною. Розвиває дрібну моторику і вчить кольори.
    2. Приготуйте клей (ПВА або в стіку), аркуш паперу і манку (або іншу дрібненьку крупу). На папері спочатку клеєм малюємо візерунки, потім засипаємо пальчиками все це манкою, решту зтрушуємо, залишаються візерунки з манки :).
    3. Ще можна показувати коротенькі казочки-вистави з іграшками. Ми вчора якраз з Катрусею показували Матвійкові таку казочку. Зробили ширму з коцика, виключили світло, а на "сцену" направили настільну лампу.
    Не знаю чи щось таке ви мали на увазі, але може згодиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    дякую, супер!
    прищепок кольорових маємо купу! і з манкою дуже цікаво, мабуть, на кольоровому папері.
     
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Починати малювати ще не пробували (крейдою, пальчиклвими фарбами)?
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в нас малювання закінчується переливанням води, сам процес поки не надто цікавий, хіба ручкою дуже любить по собі мазюкати )
     
  19. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    В нас добре крейда йде- води не треба, "малюєм" по кольоровому паперу при чім відразу двома руками :) і себе паралельно теж обмальовуєм, але то не страшно і безпечно :)
     
  20. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Моя Софійка швидко навчилася рахувати розкладаючи кольорові палички (продають спеціальні), кольори вивчаємо складаючи мозаїку (є великі і дрібні, нам перша попалась дрібна таку і придбали), а ще улюбленим вже кілька місяців є пластилін чи тісто для ліпки (продають і різні формочки, але нам чомусь цікавіше без ліпимо різні тваринки) , в планах ще мольберт. Добре для малювання є магнітні дощечки, не треба води і стіни, меблі, одяг чисті, маємо вже третю , тарабанимо її всюди!!! На рахунок малювання, я не просто з доньою малюю, а розказую казочку і малюю персонажів, таким макаром моя Софійка полюбила і малювати і вже розказує кілька казочок сама! Пальчикові фарби ще гарний варіант, але ми ними малюємо виключно при купанні. Маємо і дощечку 2-х сторонню для крейди і фломастирів. Іринка добре писала ще за театр, купили пальчиковий в ікеа і також бавимось. Ще з улюблених також вирізання різних тваринок і предметів з кольорового паперу , журнали розвиваючі з наклейками і розмальовками, домальовками!!!