Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    З того, що пригадую: насиляли кружечки від пірамідок на стрічки; мали набір на виготовлення коралів іграшковий з намистинами і шнурочками, то робили з них прикраси, сортували ті намистини по видах і по кольорах; сортували,наприклад, в одній посудині макарони спіральки і фасоля - розкладати на 2 тарілочки; з прищепками можна ще шнурочок почепити на доступний висоті, то малій подобалось там одяг вішати дрібний; ну і ще в нас в такому віці хітом Лего було, але не Дупло, а таке звичайне, але то тре по дитині дивитись, бо нашій чим дрібніші частини, тим більше подобалось, в рота вона не тягнула нічого. Ну і все, що мама робить по господарству, то найцікавіше з нею )))
     
  2. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    В нас з розвиваючого поки нічого не получається бавитися. Стараюся складати з дитиною пазли, вчити кольори (по олівчиках), читати коротенькі віршики, щоб повторював за мною, а результат завжди один - все розгромлене і в русі улюблені машинки і сміттєвоз. Ми в 1,5 рочки більше всього знали і вміли ніж тепер. Мені це не подобається, бо пам'ять Тарасик має хорошу, але нічого з тим зробити не можу. Єдине, чим тренуємо розум, це вчимо марки машин, які в нас є. Замовила пазли з 2-ох елементів, почнемо з найпростішого
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    ой, а в нас сміх з тими розвивалками :).
    найбільше зі всього катрусі сподобалось сипати манку, не на клей, а просто всюди і все нею посипати :), сьогодні на кухні було теж все "засніжене" ))..
    сіли малювати, потягнула першого олівця і погнала з виглядом "мама ти собі там сама малюй", ну і поки я домальовувала зайчика на папері, то катруся вичудила якийсь авангард на стіні :girl_in_dreams:, те саме з прищепками, квіточка в нас перетворилась на поїзд, який їхав по підлозі і казав "ту-ту" :).
    також клеїли з кольорового паперу квіточку з кольоровими пелюсточками, тобто мама клеїла, а в доні була нав"злива ідея то все повідривати, тобто відкриточка не дожила навіть щоб таткові показати ))).
    з таких посидючих занять ми точно дуже любимо віршики слухати! і розказувати по картинках різні історії.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А для трирічних що порадите?
    В Софії проблема з ясамавсезнаю. Важко займатись, бо вона хвилину слухає, а далі з авторитетним виглядом робить все сама і ясно що мало що вдається. Ну або їй набридає і береться за щось інше.
    Чим зацікавлюєте своїх трирічок?
     
  5. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    принесли пузлі, розпакували. Дуже гарні і милі малюнки [​IMG]
    Сама витягнула 5 пар і дала. Навіть складав, думав, старався. Далі побачив, що в коробці є ще, розсипав їх на диван і катуляється по них. Правда при тому розказує віршика (у шпаківні сплять шпаки, в коридорі - чобітки....), який я навіть не знала, що він його пам'ятає. На сьогодні розвивання закінчилося.......

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

    аналогічно... "Мама я сам" і починає вчити мене як і що робити
     
  6. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Нині вирішила дати дитині манку, клей і синій листочок, але як і вам
    при тому казати мама бачиш, мама дивись ))) бо
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    хоч до трирічок нам ще треба трохи підрости ::) але можна спробувати метод "покажи, як ти вмієш" :) наприклад, дати книжечку, щоб дитина сама "почитала" вголос (діти часом тааакі казки придумують), чи попросити щось "зготувати" з підручних матеріалів (в хід можуть іти іграшкові овочі-фрукти або будь-що, що за допомогою уяви може стати їстівним) і т.п.
     
  8. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Можна таке робити з рисом, він не так дрібно сипеться :) ще його можна підфарбувати в кілька кольорів.
    Я ще насипаю рис на піднос, даю ложку і маленькі металеві і пластикові посуди, і малА собі пересипає-розсипає, а деколи потім кожну рисинку намагається зібрати.
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    поки я нині на кухні копошилась, доця сама собі придумала забаву - витягувала різні миски/банячки і била по них своєю срібною ложечкою, досліджувала звуки :), такий в нас був музичний супровід )).
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

     
  11. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Шукала для своєї доні щось і натрапила на різного виду аплікації. Думаю діткам було б цікаво робити аплікації, придумуючи до нього сюжет казки, наприклад.
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

     
  13. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

     
  14. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ми часто граємо у таку просту відому гру, але в різних інтерпретаціях: ставимо 4-5 звірят, дочка називає їх, потім я забираю одну тваринку, так щоб вона не бачила кого, і мала повинна назвати, кого я забрала. Якщо стає залегко, додаємо ще 2-3 звірят. Придумуємо різні історії, тиму звірі гуляли в лісі і хтось заблукав, вгадай хто?, чи поки всі спали змія приповзла і забрала когось. Гра тренує пам'ять. Можна ускладнити і так : замість тварин ми ставили геометричні фігури (так вивчили назви фігур), або фігури різних кольорів, а дочка називає якого кольору коло (наприклад) зникло. Малій подобається, а головне, що грати можна всім, шо є під рукою: машинками, тваринками, олівцями ...
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    а мене досы цыкавить як навчити дитину назвам окремих предметів ( щоб називаєш а вона його принесла чи пошукала очима)... я вже пару десяток раз в день і називаю і показую сама своїм прикладом. а ніяк..... наразі лише шукаємо тата очима і мячика ( через раз) ..... а все інше ніяк..... як то тих діток вчити....
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    ніколи собі не ставила таке за мету :).
    в якийсь момент дитина сама все розуміла, звичайно не зразу, з часом почала виконувати всякі прості дії.
    останнім часом взагалі сприймає все навколо, розуміє слова з віршиків, ТВ, телефонні розмови, коли здається, дитина зайнята грою, а насправді все чує і сприймає.
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    і я
    як на мене то зайве, якщо ви всюди і весь час з дитиною розмовляєте, то вона все буде знати, от моя наприклад не говорить майже нічого, зате все знає де знаходиться і як називається, всьому свій час;)
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    поділіться досвідом хто як бавиться з зовсім маленькими дітками (до пів року, до року) бо мені фантазії вистачає хіба співати йому пісеньки з розряду "шо бачу то співаю", віршиків гарних україномовних не знаю... підкажіть щось цікаве для такої малечі, будь ласочка
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Розкладала на столику для годування різні фігурки звіряток і розказувала казочку як ті звірятка топали, в ліс ходили, знайомилися і т.п. Ще були книжечки, такі як у ванну, і знову розказувалася історія про когось, відповідно до малюнків. Так дитина вивчила звіряток, де очка, носик і т. д.
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    я так розумію, дитина не сидить - 5 міс!
    розслабитись і отримувати задоволення :)
    як на мене, такому малюку достатньо веселої, усміхненої мами і дууууже цікавого навколишнього середовища :). моїй дитині було байдеже, що я говорю, головне таким веселим тоном, приспівуючи і тоді вона так тішилась )).
    можна показувати сороку-ворону, тосі-тосі, і такі подібні тактильні забавки.