Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Нам ще подобається "Бджілка" Аліни Гросу.:girl_wink: Жу-жу-жу маленька бджілка...:girl_claping: І "Котику сіренький, котику біленький" - наша колискова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Я інколи з 3 міс десь вмикала малій віршики, абабагаламага, дуже гарні, то вже й на пам"ять їх знаю.
    ще гарні пісні маю "+" і "-" гурту Ноїв Ковчег, дуже любимо співати і танцювати під них
    Ще як шпаргалка для мами може бути диск Росави з колисковими ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    ми вже десь днів 5 засинаємо під "Ой у гаю при Дунаю" Тріо Мареничів. Дуже гарна мелодія, заспокоює і навіює сон. Скачала ще декілька пісень Квітки Цісик, але найбільше нам підійшли саме "пісня про соловейка", як каже мій Тарасик
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Згадалась, Наталья Май – веселі, гарні пісеньки, особливо "Василечки", "А сорочка мамина", "Кап, кап" діти люблять їх.
    Ще Леся Горова, має багато цікавих пісень.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    До поїздки в Карпати роздрукували альбом з фото рослин, котрі поширені в цій місцевості (фото брали з інтернету, інформацію також) Дітям цікаво було знаходити такі ж рослини які зображені в альбомі, взнавати їхню назву, відмічати те, що вже бачили, ще пробували гербарій збирати, з листям все нормально, а от квіточки засушити не вдавалося.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Дуже гарна ідея, треба буде скористатись.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    дівчата порадьте якісь ігри на вулиці? Наразі бавимось хованки, доганялки і розплутай ниточки (беруться дітки за руки в коло і заплутуються). Але їм то набридло
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Пам"ять дівоча, тому пригадала лише ось такі
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2013
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    О, ще собі згадала із свої дитячих.
    Учасники діляться на 2 команди - А і Б. В команді Б на 1 учасника більше. Команда А стає в коло, а Б бігає навколо. По команді "стоп" учасник команди Б стає за учасником команди А. Кому не вистачило місця, переходить в команду А, і на свій вибір, випускає когось в команду Б.

    Котик і мишка
    Учасники діляться на 2 команди - А і Б. В команді Б 2 учасника - котик і мишка, решта - в команді А. Команда А стає в коло і береться за руки, а Б - бігає навколо (котик доганяє мишку). Завдання мишки "втікти" від котика (забігти в коло). Як тільки "мишка" забігає в коло, учасники команди А присідають. Мишка стає в коло, а на своє місце призначає будь-кого за бажанням. Якщо ж котик спіймав мишку, котик-мишка міняються ролями
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Вже десь раз писала про хенд-мейд будиночок з картону, а тепер побачила отакий. Згадуючи дитячу пристрасть лазити попід стіл, не могла пройти повз :)
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2013
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    то мабуть у всіх така "пристрасть" була. Бачу, що в моїх діток теж є. Постійно викидають всі іграшки з величезної коробки і залазять туди обоє.
    Головне мають палатку, але напевно у ній не так цікаво, вистачає на 15-20 хв, а в коробці цілий день би сиділи :)

    А в мене таке питання, чим займаєте дітей в хаті у дощову погоду? Які ігри бавитеся (так з дітками до 3-х рочків цікавить)?
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Похвалюсь дівчатка своєю дитиною,
    ми раніше Лего складали без особливого ентузіазму, так, напливами, то цікаво -то ні,
    а відколи пішли на проф.гурток:) -, пройшло 2 місяці і моя дитина почала врешті проявляти фантазію, просить мене хіба притримати і пошукати певні деталі,
    от наше останнє творіння, будинок для сімї яка вечеряє:)

    [​IMG]


    ---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------
     
  13. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Є ІДЕЯ. Веселий і незвичайний метод малювання: занурте дитячі пальчики в фарбу, «намалюйте» різнокольорові відбитки, а потім разом з малюком пофантазуйте на тему «Хто б це міг бути?».
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    о, якось також таку ідею побачила в неті із таким цікавим рішенням:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    в мене питання
    є такі дітки, які будуть сидіти і чемно дивитись, як мама домальовує горобців? :girl_flag_of_truce:
    в нас все "сама" і фантазія буяє)))). я там навіть не можу присісти збоку, бо заважаю :)
     
  16. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Можна взяти два аркуші паперу-один малюку, один собі. Потім порівняти хто що наваяв)))
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Є.
    В нас "ліпити з пластиліну", "малювати", "складати хатку" - це я/татко малює, дитина дивиться. Потім зазвичай руйнує, або й ні.
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    я дуже люблю фарбами малювати і вчора так мені руки чесались трошки потворити :), але мене не допустили до занять :girl_haha:
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Є гарна книжка
    [​IMG]
    в -цтва "Країна мрій" , де найрізноманітніші ідеї для малюванння, ліплення, рукоділля, є також багато для малювання пальчиками, як показано вище. Раджу!

    ---------- Додано в 15:36 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    Є, я в свій час розмалювала сотні розмальовок, Софія тільки сиділа і дивилася, а називалося "ми розмальовуєм". Потім якось потрохи почала сама. Але і тепер любить щоб я сиділа і з нею щось робила, поряд, кожен своє.
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Дівчата, йдуть довгі зимові вечори, подайте якісь ідеї чим би то зайняти дитину 1.5-2 роки, а то в мене фантазії бракує. Ми і малюємо, і ліпимо, іграшками граємось, домаші справи разом робимо, доня і сама баваться, книжки розглядаємо і я їй читаю. Шо ще?