база форуму для спонсорів

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем natorella, 6 Березень 2010.

  1. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    аналогічно.приходить якийсь третій (лівий) спонсор продавець, наприклад турбовіників, на готову динамічну базу покупців і починає задовбувати мене тими турбовіниками - (слати спам) на аську, скайп , мейл і смс на телефон . Воно мені нада ? :)
    На даному форумі оптимально (як на мене) працює Гуцулянка - бланк замовлення, контакти - коротко і ясно :)
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    то наталя в принципі запропонувала аналогічну річ - тільки узагальнену)
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    Не пойняв? Я щось пропустила? Що де заробляють?
     
  4. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    я не про Наталю, а про
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    ну так але ж де ви вичитали, що доступ мають мати всі і всі спонсори теж не видно...щоб писало...?
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    думаю пора гілку закривати))
    ініціатива як відомо...)))
    т.п. спільнотах, форумах...
    до речі, Гуцулянка в курсі, що ми мали на увазі, думаю...такщ, вона точно була б за, це нормально в коопах і тюпю спільнотах, форумах...)
     
  7. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    ми говоримо про доступ "умовно - лівих " спонсорів до персональної інфи
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    Чому? Ідея бази хороша, просто я, допустимо, не уявляю наскільки це реально зробити (в силу власної технічної "непідкованості"). З радістю би скористалась нею, якби вона була. Але, повторюсь, усвідомлюю, що мої проблеми з пошуком контактів за час відсутності ДП, були результатом моєї ж неуважності і ліні:)
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    адміністратор-координатор бази (так є в гуглі) в праві це блокувати - тобто не допускати такого. адже там треба мати доступ - і він є часто авторизованим, згідно критерію довіри.
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    а мої - не вважаю такими
    оплата реклами передбачає якусь відповідальність за собою, тобто якщо я їх зберігаю тут - то звідси і беру - я так думаю, чи ні?
     
  11. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    ну раз так - успіхів (хоча маю велиииичезні сумніви, що все буде арбайтен, як заплановано. Та менше з тим :))
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    Згідна, особливо через те, що кількість моїх клієнтів з ДП значно менша за кількість ваших:) Якби я мала стільки клієнтів зі стількох напрямків - мабуть взагалі не дала б ради:)
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    Теоритично, Наторелла пропонує хорошу річ, але..
    1. Контати дадуть лише ті, которі правдиві форумляни, не шифруються. А телефонів зальотних новачків там і не буде.
    2. У нас є "конкурсна" скринька, на котору шлють роботи конкурсанти, а доступ має лише жюрі. І жодних проблем з тим немає.
    3. Нагадаю, що навіть спроба прописати районування форумлян у Профілі викликала спротив.

    Висновок?
    Файно, але проблеми не вирішить, якщо самому не припильнувати наявність контактів замовника.

    Хочете бути на зв'язку - шліть свої контакти (Нік, ICQ, Skype і телефон) на kontakt.posydenky(скажімо)@gmail.com
    (питання доступу крім адміністрації Посиденьок буде вирішено максимально правильно і зручно)

    Доречі. Дуже багатьох форумлян вичислити в мережі не складно.

     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2011
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    от і все :)
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    вже є декілька контактів - дякую дівчата
    досвід створення бази існує в спільнотах, які налічують велику кількість членів і спонсорів/організаторів тощо

    йой - ну де мені до вас. я дурне придумало собі такий геморой - отак мені зручніше
    чому вони будуть мати доступ? доступ будуть мати лише ті, кому я надам можливість
    напевно тільки я, богдана і таня)))
    а почитати те, шо написано в першому дописі??? ніде ніякого гуляння

    та чого я розпинаюсь? ті, хто розуміє - вже зробили справу. ті кому не потрібно - прошу не каламутити
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    А поговоріть..? (с)
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    а я темний так і не зрозумів шо за база і нашо вона :) але за спонсорів радий якшо їм так добре :)
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    то в іншу гілку (с)
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: база форуму для спонсорів

    Та 100%. Серед моїх клієнток є кілька, що не хочуть розголошення:girl_nea:Та й клієнт, це не одноразова акція, вони мають схильність ставати постійними, приводити подруг і т.д.Записую всіх в щоденник, та й по всьому.