Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем iriwa, 17 Червень 2012.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відпочинок в Білорусії

    Хто їздив? Де зупинялися? Які ціни? :girl_flag_of_truce:
    Думаємо над поїздкою в Бєловєжску Пущу (чи як воно там називається).
    Хочемо їхати з дитинкою приватним ТЗ. Хто знає як з документами на малюка? Треба лише свідоцтво про народження чи ще якісь документи?
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    саме так і називається, але з моїх спогадів 7-річної дитини... зубри, зубри і ще раз зубри ))) але не факт що зараз вони в тій же кількості.
    А як вже будеш в тих краях, то мені тоді значно більше сподобалось в Брестській крепості. Велично, масштабно, захоплююче.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    перетин кордону.... треба всі докумети, доручення на вивіз дитини : тато -мамі , мама -татові, свідоцтво, як дитинка дуже маленька то добре мати з собою фотоальбомчик з її фотками (таке деколи треба)
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Була в Білорусії, але не відпочивала, а галопом, по роботі. Враження - добрі дороги, все простенько-радянське, але підтримується в порядку.
    Готель в Мінську - приблизно 700 грн на двох.
    Бензин - дешевший, ніж у нас приблизно на 40%, тому танкувати бак до повного в Україні не потрібно.
    Повертаючись додому закупились білоруською косметикою і маслом (найдорожче, яке знайшли - 7 грн). Але вибір є лише в великих супермаркетах . Магазини в малих містах нагадують мені часи років 17 тому, як я приїжджала до бабці в село.
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Хто знає, а білизна від Мілавіци там по такій же ціні як у нас чи ні?
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    А якщо ми їдемо усією сім"єю то теж треба ті доручення?
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    теоретично з одного боку ні...
    Дитина щоб поїхати за кордон має бути вписана в загранпаспорта батьків, бажано обидвох, і якщо обидвоє батьків їдуть з дитиною, то ніяких доручень.
    Але як в Россію, так скорше всього і в Білорусію, ми можемо заїзжати по нашим українським паспортам, а в них діти не вписані. От уяви ти з чоловіком з паспортами, і малий який нікуди не вписаний. Хоча з іншого боку можна взяти його свідоцтво про народження, де ви з чоловіком вказані як батьки. Але фото дитини ніде ж немає в такому випадку, щоб на кордоні впевнились що Саша саме ваш син.
    Подзвони в посольство білоруссії і сама все в них перепитай, так буде достовірніше...
     
  8. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Іздили до родичів минулого літа до Білорусії (без дитини). Я по укр. паспорту, чоловік по закордонному)) Кордон перетнули вночі десь за 1,5 години. А ось назад їхали десь о 23:00, то була величезна черга.
    Дороги відмінні навіть у селах. Водії дотримуються встановлених обмежень швидкості. Дизель був трохи дешевший, ніж в нас.
    Молочні продукти відмінної якості і дуже дешево. Скупилася чудовим дитячим трикотажем: піжама, нічна сорочка (~25 грн.), махровий халат (~55 грн.), велюровий домашній костюм (~110 грн.), колготи, а також шкільні білі сорочки, шкільний шерстяний сарафан (якість не до порівняння навіть з так званою польською формою, купленою на Південному). Також гарний вибір глиняного посуду по дуже приємній ціні (глечики для запікання у духовці десь по 36 грн.)
    Дозвіл на вивіз дитини обов'язковий. Якщо їдуть обидва батьки, то не знаю.
     
  9. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Їздили минулого літа в Брест, двоє дорослих(дитинка була ще в животику).Кордон пройшли швидко.На заправках машини з іноземними номерами заправляють тільки за долари або євро.Поїхали в Бєловєжскую пущу,взяли екскурсію до Білоруського діда мороза,було досить цікаво.Після екскурсії з'їли з чоловіком по порції млинців з чорницею і по трав'яному чаю- заплатили 8 грн(думали що обійдеться мінімум в 50 грн). Пройшлись повз клітки з тваринами(дуже великі відстані),втомились і вирушили в Брест. Зупинились в готелі Інтурист,номер на 2-х зі сніданком 350 грн. Два дзвінки з готелю у Львів тривалістю по 2хв- 1грн 80коп.Погуляли по Брестській крепості, по місту, накупили всякої всячини(особливо продуктів) і повернулись задоволені додому. Якщо не везеш великогабаритного товару то на кордоні при поверненні проблем не буде.Нам ніхто не рахував скільки банок згущонки і скільки кілограмів сиру ми везли.
     
  10. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Ми минулого року перетинали кордон Білорусії. Я перетинала по закордонному паспорту, де вписана дитина, чоловік по українському. І ми ще мали свідоцтво про народження, але вже й не памятаю чи показували митникам. Жодних питань не було.

    ---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    Ми платили на заправці їхньою валютою :)
     
  11. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Щодо пального забула уточнити що в прикордонній зоні заправляють тільки за валюту, а далі за білоруські рублі можна. Тому або розраховуйте кількість бензини або готуйте валюту.
     
  12. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Маємо їхати скоро в Мінськ. І в мене питання, які документи потрібно мати для машини? Чи потрібна довіреність? І таке інше. Дякую.
     
  13. Epica

    Epica New Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Скажіть, будь ласка, хто їздив на авто за скільки часу кордон перетнули? Коли краще виїжджати...
     
  14. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії


    Дівчата, підкажіть пліз! Цікавить порядок перетину кордону Білорусі на авто з польськими номерами.
     
  15. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    А що то реально так в Білорусію їхати з українським паспортом?
     
  16. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Реально. Можна і з українським, і з закордонним.
     
  17. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Відпочинок в Білорусії

    Їздила буквально недавно в Брест. Дійсно, місто ще на половину залишилося у СРСР. Про це говорять назви вулиць, пам’ятники та ін.
    Мені дуже сподобались місця біля річки, що протікає в Бресті, Західний Буг… Дуже багато площ великих там є, цим нагадує трошки Київ. Ще по дорозі побачили музей з старими ретро поїздами. Вирішили зайти (ціна 7 000 руб. повний квиток.) Мені місто сподобалось. Це хороший варіант поїздки на вихідні, дешево (дорога туди і назад обійшлась 200 грн, і то це по максимуму, бо їхали в купе) і незабутньо..

    фотозвіт з Бресту
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Наша сусідка, про яку ми знаєм небагато, а те, що знаєм часто є стереотипом. Була в Бресті 10 років тому і маємо зараз бажання побувати знову. Буду вдячна всім, хто поділиться своїми спостереженнями про те, які місця вартує відвідати. Де можна зупинитись. Які особливості перетину кордону. Що в Білорусі варто купити. Будь-яка інформація є корисною і думаю не тільки мені.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити

    з кордоном ніби все гаразд. Тільки якщо будете їхати без мужа на дітей треба брати писульку.

    про брест нічого не знаю. купувати білизну і взуття. Дешево і незносимо :)
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити


    Білорусь ми практично не знаєм. Маю подружку в Мінську, хвалила їхню білизну
    то 100%. Продукти трішки дорожчі ніж в нас, але я б сказала якісніші то точно.
    якщо плануєте в краї Бресту то стандартні місця які варто відвідати (думаю що і самі знаєте) - Біловезька пуща і Брестська фортеця-герой