Біометричний закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем La esposa, 13 Жовтень 2011.

  1. sani

    sani New Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    угу будуть :) якщо зараз за звичайний закордонний паспорт хочуть ~1500 щоб за тиждень без мінінгіту зробити, то ті модні, аж ніяк 300-400 не будуть коштувати!


    вірно підмічено! на мою думку поки в нас держава "гондурас" - нічо не покращить!


    зніміть розові окуляри, поки у нас люди живуть за 3 долари на день, ніякі біометричні чи навіть платинові паспорти нам не допоможуть вільно пересуватись по Європі!
    Єдиною і достатньою умовою скасування візового режиму між Україною і ЄС це підняття рівня життя Українців, тобто якщо буде у нас мінімальна зарплати і пенсія еврів хоча б 500-600 ото можливо тоді... а зараз за 3 долари в день то тільки мрії і самодурство..

    а тепер про біометричні паспорти, там що буде відбитки пальців?
    В нашій то державі... тепер на петровці(чи в будь якому обміннику) можна буде купити ту базу відбитків :)
    З допомогою звичайного клею ПВА зробимо відпиток пальця любого, і на якийсь пістолет чи ніж аккуратно перенесем... і тепер докажи що Кенеді не вбивав, якщо на знарядді вбивства ваші "пальчики"!
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    а я в цьому вбачаю не класність,а навпаки. Краще я зроблю візу, коли мені потрібно, ніж усі мої дані будуть десь в когось, тим більше відбитки пальців.


    аналогічної думки
     
  3. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    +1 Про що я і казала
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Люди, а скажіть мені, як можна зняти зліпок (навіть тим же клеєм ПВА) із ЗОБРАЖЕННЯ? ну бо у паспорті буде ЗОБРАЖЕННЯ відбитку, а не рельєфний малюнок.

    ну я розумію, взяти палець в людини і з нього зняти, то інша справа, але то не залежить від того, чи запроваджені в якійсь-там країні якісь-там паспорти.
     
  5. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Окрім того потрібно ще довідку про відсутність судимості, про яку ніде не вказано, і згадують вони про неї вже коли подано повний пакет документів. І на вибір - 30 грн в касу - або йдіть самі робіть....

    Як я тішусь шо маю 10 років спокою - в четвер забрала свій паспорт)))
     
  6. sani

    sani New Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Дуже просто: :)
    заходимо на гугл і пишемо: как подделать отпечаток пальца і там куча посиланнь, навіть ДЕТАЛЬНЕ відео :)
     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    з одної сторони такий паспорт-непогана штука. з другої - контроль все більш посилюється (згадаймо обмін валют((
    ну і я сподіваюсь,що паспорти теперішнього зразка ДІЙСНО будуть дійсні до кінця свого терміну. я от тільки літом виготовила новий і не збираюсь тратити гроші, бо хтось собі придумав як ше можна здерти гроші з людей.
     
  8. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Дівчата,нові паспорти дадуть змогу лише скоріше й достовірніше індтефікувати людину,дасть більше шансів,що не буде підробок паспотрів,До відкриття віз й дозволів на вивіз дітей нічого спільного мати не будуть.Тобото,якщо віза відкрита-то прии скануванні чіпа-буде відому куди на скільки.Дозвіл на вивіз дитинк за кордон иає бути написаний у нотаріуса й так далі...
     
  9. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    це все питання грошей, техніки і мети. Все можна підробити, навіть супер системи з кількома рівнями захисту ламають і беруть те, що необхідно)))

    як на мене, я би не хотіла довіряти свою біометричну інформацію ЄДАПС(єдиній державінй атоматизованій паспортній системі). Вже тут писано переписано про відбитки пальців їх підробку і тд ітп

    А тепер представте скільки грошей тре, щоб сформувати систему надійну і якісну, теххніку необхідно запровадити, навіть ті звичайні зчитувачі із чіпів на постах і кордонах, а ще скільки грошей вбабхнуть українці, щоб виробляти ці паспортти, а потім скажуть що і водійські права тре робити з біометричними даними. Це все наша бюрократія.
    Ще можливо в інших країнах громадаяни довіряють державі за безпеку інформації, а тут дасиш сотку і тобі розкажуть чим людина хворіла, де була, ще й аналізи покажуть))))
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

     
  11. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    У березні 2014 прем'єр-міністр-України Арсеній Яценюк заявив, що прогнозує введення біометричних паспортів вже цього року.

    Про це він розповів, відкриваючи розширене засідання Кабміну, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

    «Ми плануємо протягом цього року почати видавати біометричні паспорти. І сподіваємося на те, що наші європейські партнери після остаточного введення цих рішень прискорять процес безвізового режиму між Україною і ЄС», - зазначив прем’єр-міністр.

    Яценюк підписав відповідний нормативний акт, в якому затверджується форма паспорта з біометричними даними.

    За словами прем’єра, вартість такого паспорта буде вдвічі нижчою, ніж нинішніх закордонних паспортів.

    Тим часом, консорціум «ЄДАПС» вже заявив про готовність випускати біометричні паспорти. У відкритому листі трудового колективу концерну наголошується, що «ЄДАПС» готовий безкоштовно надати державі відповідну технологію для виготовлення біометричних паспортів. У випадку, якщо держава замовлятиме такі паспорти у «ЄДАПСу», концерн обіцяє, що українці зможуть отримати паспорти впродовж двох тижнів.

    «Консорціум відповідально заявляє, що Україна не потребує ніяких іноземних технологій, допомоги або консультацій. Системи, розроблені і введені українськими фахівцями, перевершують світові аналоги і дешевші від них», - йдеться у листі колективу «ЄДАПСу».

    Нагадаємо, закон про біометричні паспорти набув чинності 6 грудня 2012 року. Цікаво що з того буде:girl_cool:
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Чи чув хтось про біометричні паспорти і питання про те що з Нового Року будуть видавати тільки їх, чи є можливість вибору між біометричним та звичайним?
     
  13. Sanfina

    Sanfina Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    мама отримувала закорд. паспорт тиждень тому і запитала, сказали, що звичайні дійсні стільки, скільки у вас вказано, за бажанням його можна буде з кінця січня 2015-го року змінити на біометричний. Якщо термін дії звичайного паспорта закінчиться, ви можете вибирати, перевидати вам звичайний (але для нього і далі потрібна буде віза, навіть якщо буде безвізовий режим!), або біометричний, але для нього треба буде здати відбитки пальців, і кожних 5 років цю процедуру повторювати
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Ви вірите в те що найблищим часом нас кудись безвізово випустять?
     
  15. Sanfina

    Sanfina Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    ні, не вірю:girl_nea: але так сказали, я так розумію, що по суті цей біометричний паспорт тільки для безвізового перетину кордону і потрібен, а до того можна спокійно їздити зі старим і з візою у ньому
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    А я на днях бачила в новинах, що з січня візи відкриватимуть тільки із взяттям відбитків пальців, без цього - ніяк. Я так зрозуміла, що це у візовому центрі чи консульстві будуть такі пристрої чи що. І відразу виникає питання чи призведе це до здорожчання віз?
    Напевно це стосуватиметься віз у звичайних не біометричних паспортах.
    А от про безвізовий режим для власників біометричних паспортів не говорили в сюжеті.

    І нещодавно на зустрічі Порошенка з польськими високопосадовцями у Любліні (якщо я не помиляюсь) наш президент заявив, що польські візи таки будуть відміняти для українців. По-моєму з травня.
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    чула в новинах ціну 590 грн.
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    та з теперішнім курсом і так непогано виходить.

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    було б непогано, але зверніть увагу що в жовтні було ускладнено подачу документів. Я вже в нічо не вірю, просто незнаю чи є сенс відкривати біометричний чи робити звичайний.
     
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Все, що наразі потрібно знати про виготовлення біометричних паспортів у Львові. Але інформація корисна не тільки для львів'ян.

     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member


    Прочитала ото все, то означає, що дитину в біометричний паспорт вписати нізя, та?


    Ну ж мусять на всьому заробити: біометричний паспорт мамі, і 2 дитячих проїзних дітям, бо зараз я маю один паспорт на всіх.

    Шкода небесної сотні і людей на майдані, ніц владу це не навчило :sad:

    Ще придумають відбитки пальців для новонароджених....
    Нічому вже не здивуюсь (((