Біометричний закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем La esposa, 13 Жовтень 2011.

  1. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    А якщо виготовляти паспорт старого зразка, то тоді не можна туди дітей вписати? Чи то вже ніби новий закон видали
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт


    Та можна. От мені цього року тре паспорт. Думала зробити собі біометричний, але так як дітей туди не вписують, то ще й дітям треба, а то вже не 500грн, а 1500.
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    дитячий проїзний коштує приблизно 96 грн за 30 роб.днів в звичайному міграційному
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую за інформацію. Наш міграційний троха відрізняється, літом коліжанка дочці робила за 300грн. Навіть не хочу туди йти, з їхнім ставленням, вимаганням, то хіба собі нерви псувати. А на Хмельницького дитячий десь так і коштує, до 250грн, точно не пам'ятаю.
    Але термін дії дитячих проїзних також коротенький.
    Але який зміст робити собі біометричний, а дітям прості дитячі... Навіть якщо колись нас чекає безвізовий режим, то буде як в молдаван - тільки для власників біометричних паспортів, а дітям тоді що, візи робити?
    Але що про то тепер гадати, нам до того ще таааак далеко, якщо це взагалі колись станеться :sad:
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Жах...чому так дорого(( на Донецькій звичайний роблять за 96 грн (це з комісією) а на Б. Хмельницького дорого, але там роблять в прискореному режимі
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Знайшла ще деяку інформацію
     
  7. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    на скільки чула проїздні дитячі також відмінили, виходить потрібно робити і собі і дитині? Це потрібно звертатись туди де попередній виготовлявся? чи як?
    Підкажіть якщо закорд.паспорт на дівоче прізвище а зараз маю двійне він дійсний чи ні?
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Яценюк типу сказав що тепер будуть дитячі проїзні що діятимуть 4роки. Але чи вірити тим новинам зараз не знаю. Подавати документи можна в будь - якому міграційному
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    для шенгену не підходить, бо мусите на візу і внутр паспорт приносити. якщо вже маєте візу у паспорті старому, то можна проїхати, але гарантії ніхто не дає.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    ні. якщо у вас вже є паспорт чи проїздний- вони діятимуть точно так само до закінчення строку їх дії. Крім того, якщо у вас немає , то ви маєте право виробити собі або паспорт чи проїзний для дитини паперового зразка , чи біометричний. Тобто вони існуватимуть ще кілька років "паралельно"- і паперові варіанти, і біометричні
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    дітям теж будуть робити паспорт, але лише на 4 роки
     
  12. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    А я не бачу сенсу в новому біометричному паспорті, який зараз починають видавати, бо це та ж книжечка, в яку будуть штампувати візи. Коштує дорожче від старого зразка.
    Тай наскільки пам"ятаю, біометричний паспорт -це має бути пластикова карточка (типу як права) з чіпом, по якому зчитується уся інформація(коли і де перетинав кордон іт. п.). І жодних паперових сторінок.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    візи будть клеїти поки не буде безвізовий, але тільки для власників біометричних паспортів, ніби з травня обіцять безвізовий... От біометричні і почнуть люди робити коли вже буде безвізовий, а зараз потреби нема його робити...
     
  14. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    не вірю, що Європа на таке піде, поки у нас війна. Але може я помиляюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Це якраз по європейськи-дитині з народження виробляють дит паспорт(обов"язково обоє батьків мають бути присутні і без перешкод можна іздити в інші краіни одному з батьків без нотаріального дозволу другого) це на 4 роки. А дорослий паспорт постійний.

    Отправлено с моего IdeaTabA1000-F через Tapatalk

    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

    Моя мама має таку собі пластикову карточку з фоткою і чіпом. Не цікавилась як саме це називається, але знаю що головний іі документ, вона живе закордоном.

    Отправлено с моего IdeaTabA1000-F через Tapatalk
     
  16. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Ну от , власне це і є біометричний паспорт. А не те , що в нас видають зараз, де пластикова карточка прикріпленна до паперової книжки.
     
  17. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    В Польщі видають біометричні паспорти пластик прикріплений до папірчика:girl_wink:. Інакше де по-вашому штампуватимуть в'їзд і виїзд з шенгеш зони. Полякам віза в Україну не потрібна , але штампи ставлять. Молдаванам видають біометричні паспорти з папірчиками, для штампів.
    Так що якщо ми отримаємо колись безвізовий режим . то ці паспорти будуть дійсні.
     
  18. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Дівчата хто сьогодні може буже проходити чи проїзджати біля паспортного срвісу - той який на Богдана Хмельницького 212, то будь ласка зайдіть запитайте наскільки там велика черга на біометричний паспорт! бо дзвонив щойно туди то кажуть що дуже велика жива черга. Бо мені їхати з іношо міста((
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Щось я зовсім заплуталася...
    Закінчується в мене термін дії старого паспорта, і вже днями планувала виробляти новий. Якщо я таки схилюся до біометричного, то я можу звернутися в свою районну міграційну службу чи обов,язково їхати на Б.Хмельницького?
    На місці роблять фото і беруть відбитки?
    Чи є великі черги, хтось знає?

    І поки нема безвізового режиму, чи вартує робити біометричний?
    Чим більше читаю, дізнаюся, тим більше плутаюся...
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Біометричний закордонний паспорт

    Сьогодні біометричні почали виготовляти на Хмельницького. Всі інші міграційні зараз ще не мають потрібного обладнання.
     
    • Подобається Подобається x 1