Біометричний закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем La esposa, 13 Жовтень 2011.

  1. enigma

    enigma Well-Known Member

    Дівчата, а як найскорше можна отримати паспорт? Тобто які найкоротші терміни його виготовлення? І де найкраще подавати? Цікавить звичайний закордонний, бо на біометричний в черзі стояти не охота.
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Знєте я не давно прочитала десь такий вислів:Колись така маленька Галичина,спасе велику Україну!!І це факт)А біометричні паспорти наразі не для нас...нажаль..
     
  3. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Останнє редагування: 4 Лютий 2015
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну чому всі репостять цю стару статтю і так неуважно її читають? Стаття за листопад і
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. analastanka

    analastanka тень на стене

    А то як?
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    5. Службовий паспорт України на строк виїзду у службове відрядження за кордон видається:державним службовцям першої, другої та третьої категорій, крім державних службовців, яким відповідно до Положення про дипломатичний паспорт України на строк виїзду у службове відрядження за кордон видається дипломатичний паспорт України;
    суддям Верховного Суду України, крім тих, яким відповідно до Положення про дипломатичний паспорт України видається дипломатичний паспорт;

    і ще купа пунктів тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/515/92
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Щодо дати статті, то так, визнаю, що не додивилася :girl_blush2:. Але все інше читала уважно, саме тому й написала, про те, що я, як проста смертна, все ж сподіваюся, що в межах наступних 10 років і для нас щось зміниться. Можете вважати мене утопісткою.:girl_crazy:
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та ми всі надіємось на це.Як то кажуть надія вмирає останньою:girl_wink:
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Pearl

    Pearl Member

    Мій закордонний ще на дівоче прізвище, давно вже треба міняти. Довго сумнівалася, але вирішила все таки робити біометричний. Підкажіть, будь-ласка, куди конкретно треба йти, і ,може хтось знає, який там графік роботи? чи можна записатися в чергу? чи є якась можливість прискореного подання документів для тих, хто не може цілий день стояти в живій черзі, зокрема молодої мами з маленькою дитиною(яку нема на кого лишити).
     
  11. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Теж думала робити біометричний. Та поселилися в моїй голові сумніви і тепер схиляюсь до старого зразка, тобто до звичайного закордонного.
     
  12. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    До речі, а хтось був останнім часом у паспортному сервісі на Б. Хмельницького? Там і далі такі черги за паспортами?
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, чула, що від 7 ранку займають чергу, але людей стільки, що деякі за день не встигають здавати документи.
    Ось тобі паспортний сервіс.
     
  14. Надька

    Надька Well-Known Member

    зараз знаю що можна зробити і старий паспорт і біометричний... без черг але треба доплатити на руки і тебе приймуть без черги....
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Але перед тим як давати хабаря варто згадати як ми всі хочемо змін і нарікаємо на хабарників!
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 8
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Надька

    Надька Well-Known Member

    Тут з вами згідна На сві сто. Але якщо людина дійсно неможе стояти днями в чергах... то її можуть прийняти окремо в неробочий час в обід.. ..перед робочим днем..... чи в кінці дня.....коли нема людей. Що тут поганого?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  18. Popi

    Popi Well-Known Member

    Таких людей які не можуть днями стояти в черзі тисячі. Тому у нас і є черга. Переважно у всіх Вірах є листочок куди записуються як приходиш. Ну і людина вже може оцінити обстановку,встигне чи ні. А за хабарі і таке проводження людей...." руки б повідривала". А потім кажуть що в нас нема порядку і тд.тп.
    До слова я здавала на паспорт документи з 2-ох місячною дитиною. І ніц ми не стало.і. без домовлень і хабарів. Тре правильно організуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Надька

    Надька Well-Known Member

    На мою думку хабар то коли ідеш перед людьми які стоять у черзІ
    ... то я теж противник того. Але коли тебе приймають в годину обіду і працівник увіру непроти.. то що тут такого аж страшного.... От моя сусідка здавала то теж записувалася а потім треба було бігати кожних 2 години на перекличку. так 2 дня. В результаті 2 догани... без премії і попередження про звільнення.і що тут добре...
     
  20. Popi

    Popi Well-Known Member

    Тому я і написала тре організувати час. А так в години обіду і тд.то або знайомство або хабар. Я проти цього. Ми ж рівноправ'я хочем
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1