Біометричний закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем La esposa, 13 Жовтень 2011.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Давайте будемо чесними самі перед собою і називати речі своїми іменами.
    Отак просто ніхто вас не прийме під час перерви, ну правда ж? А за віддяку то вже хабар! Всі ми вміємо гарно нарікати на владу, на злодіів при владі та на хабарників, але вже пора починати з себе!
    Не буде ніхто давати в кишеню, не будуть просити. А як даєте, то вже назвіть речі своіми іменами, а коли вам в житті не захочуть дати чи зробити те на що ви маєте права лиш тому, що не запхали в кишеню, то вже не жалійтеся, бо самі навчили!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Надька

    Надька Well-Known Member

    Кожна людина має право на свою думку....інколи тркба дивитися по сторонам а не тільки прямо і все....
     
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Не зовсім розумію про які саме сторони ви говорите?
    Просто хотіла сказати, як в нас вміють гарно нарікати на владу і хабарників, а як прийдеться особисто шось робити, то багато хто спішить запхати гроші для власного спокою та комфорту. От власне в цьому і наша найбільша проблема, без її вирішення ніякі зміни не можуть бути втілені в життя...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    У нас до того порядку,ще ой як далеко.Якби людям давали нормальні зарплати,щоб можна було вижити в теперішній час,то ніхто на хабар і не подивився би.А так як всі хочуть добре жити і щось їсти,то беруть ці "подяки".Треба щоб посадовці нарешті почали думати за людей,а не за свої і так вже набиті кишені.
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2015
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Всі ми гарно вмієм говорити про зміни, осуджувати хабарників при владі, але як тільки справа торкнеться особисто, то більшість для власного спокою таки дає той хабар. Починати варто з себе, а не розповідати про маленькі зарплати і захланну владу. Ті що там працюють на ту маленьку зарплату свідомо на неї погоджувалися, а ще й часом платили, щоб туди попасти і перекладати папірці з місця на місце та дивитися чи дав хтось на лапу за те що вони роблять свою ж роботу!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Це не для спокою,це вже по старій звичці))Яку потрібно викорінювати)Але люди звикли,що просто так за дякую у нас нічого не робиться...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ото власне, було б їм так погано, то давно змінили місце праці. Чому нарікаючи з року в рік, ті бабенци далі там сидять? бо не хочуть банально напрягтися, щось робити, щось вивчтии. А так папірці переклали,рецепти пляцків переписали, хтось паро рублів всунув в кишеню, от і день пройшов. І так в більшості державних установ.
    Банально не хочуть працювати, щось вивчити. Якби в мене на приватній фірмі так працювали, гнала би в шию давно.
    звичайно, що має. Але виправдовувати хабарництво, бо то бачте не в робочий час, то взагалі аут. Ніхто в неробочий час нічого вам робити не буде. А будуть робити в той час, коли паралельно стоять люди в чергах, і з малими діть ми в тому числі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Надька

    Надька Well-Known Member

    беруть і роблять в неробочий час... і після 18.00. сама я там непрацюю але знаю що роблять 100% точно....і якщо людина дасть їм за це якихось 150 грн то не кінець світу.(ОТ ЗА ЩО Я ПИШУ) .....а тих людей які дійсно валять поза чергою то сама б забила... бо так неробиться
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    скажіть це матерям, які втратили дітей на Майдані. Тих хлопців, які стояли, щоб викорінити оте хабарництво. І мова йде не про суму, чи то 150 гривень чи то 150 тисяч гривень. Хабар є хабар, як би ви його не запакували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Надька

    Надька Well-Known Member

    якщо людина замість того щоб побідати і піти додому прийме одну людину - то злочин - ну тО ХАЙ ТАК БУДЕ - я перепиратися небуду....
     
  11. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    суть не в тому коли, суть в хабарі. Якщо той працівник такий благородний і готовий працювати в обід - будь ласка, хай працює, то чого ще йому платити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    не зовсім погоджуся.
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member


    Ваше право так робити, але думаю, тоді не варто чекати ніяких кращих змін, поки ми не почнемо речі називати своїми іменами .
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. loginka

    loginka Member

    А нема статистики,де менші черги на звич.закор.паспорт?то ж нема вже прив.язки до району,пра?а то закінчилися сторінки в старому.
     
  15. Надька

    Надька Well-Known Member

    яущо ви засуджуєте навіть так дії з одної сторони - то тоді і подивіться на зарплати ... і ціни на все..... хай перше влада забезпечитьлюдям нормальну роботі і з/п а потім вимагати жити ну зовсім посвятому.... (хоч нігде у світі немає ну зовсім без хоч маленьких взяток))) перерахую приклади живі - це прага, лондон, польща, німеччина.... там живуть мої родичі і багато розказують.... і там беруть....так щонетреба бути такими радикальними.....
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member


    прив2язки нема, можна робити в будь-якому відділі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Надька

    Надька Well-Known Member

    ну у вас і порівняння.. нерівняйте одне до іншого
    по вашому якщо будь-яка понаднормова робота чи робота поза графіком і її оплата(неважно де ти працюєш) вважається хабаром і порушенням закону ну то треба всіх садити в тюрму.....Я неправдовую всіх але інколи треба робити хоч якість винятки і розрізняти велике зло від малого.... бо святих людей немає і ніколи небуде..
    Одного нерозумію якщо держслужбовець працює понаднормово то порушення закону і хабар, а якщо проста людина виконає свою поботу у вільний час (недержслужбовець) то рахується не хабар ????
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    тому, що я держслужбовцю вже заплатила ЗП зі своїх податків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Якщо ця оплата в кишеню чи в конверті, а не премія, чи доплата за понаднормову працю передбачена законом, та з якоі оплачуєтся податок, то вона і є хабарем, як би ви то не називали i не перекручували. Hема різниці чи хабар 150 гривень, щоб в черзі не стояти чи 15 000 доларів щоб не сісти в тюрму. Нема великого зла і малого, йдете даєте хабар, чекайте, що колись в житті хтось теж дась хабар і ви будете в дурнях. I не треба плакати про малі запрплати, погану владу, поки в голові бардак, доти і будем жити в гі...ні!
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  20. Надька

    Надька Well-Known Member

    ну ви собі думайте маєте на то повне право.
    але якщо я працюю на приватному підприємстві і в суботу у свій вихідний я вийду на роботу і зроблю що мене попросили люди а мені за це заплатять то це теж хабарр.....?????