Блендер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Златка, 4 Березень 2009.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    У мене теж такий, але то вже комбайн. Я Брауном дуже задоволена, використовую практично всі насадки і досить часто, правда молола на ньому сухарі і спалила якусь плату (добре що не мотор :xaxa::xaxa::xaxa:). Зремонтували нам за три дні, працює успішно далі.

    Але то є досить масивна штука, котра потребує місця ну і має купу функцій. Якщо купувати тільки для приготування пюре, то краще взяти простенький блендер.
    Моя свекруха має Браун просто чашу з ножами, для пюре цілком достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    В мене такого ж плану але без вінчику. Блендер класний але шкодую що не взяла з металевою ніжкою. І в температуру більшу пхати можна і не так зношується. пластик є пластик, якась ніжка в мене вже покоцана
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Ой....я такий страшенно хочу! Напишіть яка то модель і яка ціна, де купляли?
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Блендер Moulinex DDF 743

    зараз по інет-магазинах ціна в районі 950-1000 грн.
    ми купували десь в вересні за 819 грн (здається так), купували в Фоксмарті, бо я мусила це різноманіття все помацати і часу особливо не було шукати де дешевше і замовляти через інет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    У мене блендер Браун (погружний) з вінчиком і вакомною системою. Користуюсь блендером кожен день (на відміну від комбайну). Але зараз чомусь вінчику стало важко збивати :sad:
    А якщо купувала б зараз блендер, то обрада б Magic bullet. Перш за все за його компактність.
    Відео про нього можна подивитися тут і тут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ri-a

    ri-a Active Member

    Відповідь: Блендер

    Ходила я по магазинах шукала блендер десь в районі 600 грн, в результаті купила комбайн "Браун К-700" за 850, набагато більше функцій, задоволена, бо вже деруни робимо на комбайні і немає здертих пальців. А блендер робив коктелі і лід рубав, і майонез домашній в нім робили, сікли в блендері спеціальними ножами зелень до супів і борщу. В сестри блендер ручний і менш потужний і крім коктелю нічого приготувати не може. Але комбайн за рік згорів, по гарантії не зремонтували і нам повернули горші і я доклала і купила комбайн Філіпс за 2300грн, різниця в грошах відчутна, але там і соковижималка що соку надавити можна ціле відро, і мясорубка потужна, а насадок до кольору і вибору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Ви зробили гарний вибір!до речі, перевага товарів філіпс і браун така, що вони дають 2 роки гарантії на свій товар і якщо протягом цьго часу щось стається, то товар не ремонують, а обмінюють на аналогічний, або повертають гроші!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    А скажіть яка модель того Філіпсу що ви купили? Де і коли купляли?
     
  9. ri-a

    ri-a Active Member

    Відповідь: Блендер

    для Halina
    Philips HR 7768.
    Купляла в магазині побутової техніки по в. Городоцькій біля Прикво. Його зараз закрили і там магазин з одягом з Європи.
    Там був найдешевший, в Фокстроті ціна 2900. То було в листопаді здається, коли миттево ціни піднялися на все. Зараз мабуть ціна біля 2300-2500 повинна бути. Комбайн вартий уваги і витрачениз грошей. Мясорубка потужна, соковижималка така, що можна соку надавити не два стакани а ціле відро, ну і блендер, що там тільки не робили і майонез, і лід рубали, мовчу важе про коктелі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    Я б не сказала тільки для дитячих зупок, я і на деруни там картоплю перемелюю, і на тісто для налисників використовую, і цибульку, часник подрібнюю на котлети(правда треба додати яйце щоб було рідше, тоді краще мелеться) і ще купу всього. А так як на кухні місця не багато щоб купувати громісткі речі, то це для мене міні комбайн кухонний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Блендер

    І Я, І Я, І Я ТОГО ЖЕ МНЕНІЯ :) (С)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Блендер

    Дівчата, а на деруни ви яким блендером подрібнюєте картоплю?
    В мене "ручний" (чаша окремо).
    Ним можна?
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Блендер

    Я нарізаю кусками і кидаю у стакан з ножем, а тим ручним певно не вийде, там не такий великий ніж, і взагалі, конструкція розрахована на подрібненя м"якої їжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    не тільки.... я регулярно тим ручним погружним блендром перемелюю в кашу цибулю сиру, перець солодкий, лимони зі шкуркою з цукром мелю ( в начинку пирога) І взагалі останнім часом часто замість міксера блендер використовую. І нічого тому бендеру не стається. A в мене він зовсім не наворочений..... звичайний Vitek/
     
  15. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    мені потрібен блендер для малого ну і десь там колись може для приготування собі (але навряд, бо маю комбайн) маю два питання: чи дійсно краще брати металеву ніжку ніж пластмасову? і чи грає роль діаметр того "купола" що знизу на ніжці?
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    В нас блендер Браун, потужність 300, бувають явно кращі, нижня частина пластмасова, як на мене на швидкість і якість не подріблення не впливає, а шуму може троха менше, я також ним багато чого подрібнюю, навіть роблячи сирну запіканку-збиваю всі складники блендером-однорідніше і смачніше, імхо.
     
  17. Donna Flor

    Donna Flor New Member

    Відповідь: Блендер

    У мене блендер Philips Essence Mini HR 1357. 8 років тому я купила його за 290грн., тоді це було дорого, але я досі не жалкую - тісто на налисники мішає, картоплю на деруни, м*ясо на фарш перемелює, вершки збиває за секунду. Мама помідори перетирала на пюре для закруток. Все дуже швидко, легко мити.
    Зараз у продажу його не бачу, думаю, що зняли з виробництва, адже з*являються нові моделі.
    Закуску з хрону готувала, колись на тертці терла , плакала від того дикого аромату, а з блендером ні цибуля, ні хрін не страшні!
     
  18. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    можу лише порадити купувати краще BRAUN ніж TEFAL, легше знімати насадки і щоб насадка (ніжка) для мелення не мала отворів бо буде всюди бризкати.

    я такого з Брауном не витворяю, варене мясо так а от сире ні, заслабкий він для цього.
     
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Залежить від потужності самого блендера, якщо брати з максимальною то потягне і м"ясо, в мене є браун 400 Вт, якщо брати потужнійший то буде мати потужність як комбайн і все перемеле (правда інструкції до використання варто почитати):)
     
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Блендер

    маю TEFAL (з гарантією на 1 рік), звичайненький, без "наворотів", купила спеціально для того щоб малому пюрешки молоти, нормально!!!! задоволена!!! і ціна не "кусюча". Тому ви дивіться по грошах :girl_smile: