Блендер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Златка, 4 Березень 2009.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    Коли звикаєш до якоїсь речі вона здається кращою за іншу, але я користувалась і брауном і тефальом, тому різницю помітила, ну але це так. А ніжка 100% краща коли немає отворів.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    чому? Питаю бо в мене з отворами, так мені навпаки подобається, бо воно церез ті дюрки випулює перемолоте і навіть трішки виходить що взбиває.
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    більше бризгає в сторони. Там де немає отворів низ хвилястий і гарно все циркулює, хоча бризги теж є, від них нікуди.
    [​IMG] [​IMG]
     
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Блендер

    ну от і в мене в TEFAL також низ "хвилястий" і все гарнюсінько мелеться.
    Різниця є 100%!! але ж я й не кажу що блендер TEFAL найкращий, просто коли купуєш - то треба знати для чого, в мене критерій був єдиний - щоб перемелював дитині каші, овочі та фрукти, а для іншого в мене є кухонний комбайн. :girl_smile: та й після того як малий перстане їсти "перемелене", навряд чи буду ним користуватися.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    а в мене і низ хвилястий і отвори, правда не такі великі як на тому першому фото

    ну я також ізначально блендер купляла щоб малій зупки і пюрешки молоти....але я його недооцінювала.... хоча в мене також є кух.комбайн, і непоганий, але він громоздкий, багато потім з/ч треба мити, а тим блендером я і тісто на оладки замість міксера перемішую ( хоча міксер теж маю) і цибулю сиру в кашу мелю до котлет, і лимон разом зі шкіркою для начинки пирога перемелюю, і багато всього подрібнюю, тому я точно буду ним користуватись навіть тоді коли малій вже не буде потреби на пюре їжй молоти.
     
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    Дівчата, я не кажу що по якості Браун кращий за Тефаль, обидві фірми непогані, але насадки мені було зручніше вставляти і знімати в Брауні, а в Тефалі по боках є кнопочки і мені було менш зручніше. Браун юзаю вже 4 роки, хоч і пластикова насадка-ніжка, ніяких претензій немаю. При використанні насадки-ніжки з отворами бризгало більше ніж коли без них. А щодо того що можна робити тими блендерами крім подрібнення дитячого харчування читайте попередні дописи....
     
  7. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Теж побоювалася коли купляла пластикову насадку, але теж вже 3-й рік використовую, правда вже вона впала і тріснула трошки, але працює як раніше.
     
  8. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Блендер

    та то ясно що купу всього можна робити, я й не заперечую, я просто кажу для чого я його конкретно купувала :girl_tender: а взагалі той блендер, як не крути, потрібна штукенція!!!
     
  9. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    Ніжка залізна мабуть тому і краща що менше бється, хоча і вона має пластик зверху..так що не факт що не трісне.
    В мене розбився хіба що стакан пластиковий в якому я перемелювала насадкою-ніжкою,- бо падав. Ніяк не зберуся в сервісний центр купити новий, напевно вже і не куплю, а він так мене виручав....думала буде вічний, тепер то роблю в літровому горнятку.
     
  10. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Ми купили комбайн Браун КомбіМакс. Великий такий, з двома чашами. Використовую малу чашу для майонезу і збивання домашнього сира. Влітку кілька разів робила коктель. Тепер ось скоро буде малечі зупку перетирати. А велику - для картоплі на деруни. Там є дві терки, але одна має малі отвори, а друга дуже великі. Мені б шось середнє (я вже думала може б то дозамовити в сервісному центрі ще одну насадку) Білки в піну збиваються, але трохи якось дивно. Коли вручну збивала піну з 5 білків, то її виходила ціла миска, а тут вроді і збиті на густо, але по обєму дуже мало. А недавно варила борщ - думаю потру буряк і моркву на комбайні. А потім передумала (лєнь стало мити ту велику чашу) і по старій звичці потерла на терку. І тісто на сирник теж замісила вручну, хоча там написано, що тісто він повинен місити - ніяк не відважуся спробувати.
     
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Блендер

    Зараз теж вибираю погружний блендер. Про Браун і Тефаль тут вже прочитала відгуки. А от чи може хтось щось сказати про БОШ? І справді, чи є якась суттєва перевага у металевій ніжці над пластмасовою?
     
  12. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Блендер

    У мене комбайн Філіпс, тепер ще хочу і блендер Філіпс, ось такий

    [​IMG]

    Такий подарувала сестрі, вона задоволена, от надіюсь після ремонта і собі такий у чоловіка випрошу.
     
  13. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    перевага лише одна, але суттєва...не розібється при падінні чи ударі. В брауні ніжка не така вже й крихка(падала декілька разів), тобто пласмаса хороша, але залізна краща. Якщо різниця не суттєва в ціні то купляйте обовязково з металевою ніжкою.
     
  14. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Блендер

    Доречі, купували на Південному у приватного підприємця десь за 800 грн, такий самий у магазинах значно дорожче б вийшов.
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    [​IMG]
    Я так розумію,що Ви купили такий блендер.І як,задоволені ним,бо я також зараз шукаю,який би то купити.І цей мені сподобався і зовнішнім виглядом :girl_smile:,і характеристиками.

    А ще ,такий Braun MR6550 MCA V симпатичний,можливо хтось таким користується :girl_in_dreams:.
    [​IMG]
     
  16. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    в мами такий, користується вже 2 рік (чи навіть 3 р), задоволена, в ремоті ще не був
    в неї ще є великий стакан для збивання (тут на фото тільки маленький)
     
  17. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Блендер

    А в мене є блендер-пароварка Чікко.Дуже зручно на пару готувати для дитини істи, а потім в тому ж кувшині тільки вставити ножик, перемолоти.Можно навіть включити, піти погуляти(він сам відключиться), і коли прийдеш вже готова свіженька їжа для дитинки.
     
  18. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    В мене такий вже 3 рік. Дуже задоволена. Користуюся кожен день і ще жодного разу не ломався.

    У мене також він є, дуже практичний.
     
  19. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Блендер

    Я користуюсь таким блендером вже півтора року, останні 8 місяців щоденно.:girl_smile: Перемелюю в ньому практично все - від м'яса до дитячих зупок. Доречі, дуже зручно користуватись різними швидкостями (їх 15) в залежності від того, наскільки треба подрібнити їжу. А ще класно робити різні соуси. Я не знаю, як раніше обходилась без нього...:girl_in_dreams: Незнаю яка зараз ситуація на ринку, але на той час коли я обирала модель блендера, BRAUN MR 6550 MCA найбільше мені підійшов у співвідношенні ціна-якість.
     
  20. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Карапузику, напишіть, будь ласка, марку блендера Філіпс, бо я замовила собі на День народження дуже схожий, але трошки простіший. а насадки отого, що ви виставили, мені більше сподобалися, ніж отого, що я вибрала. і ще напишіть, де ви його надибали, бо я такого не зустрічала, на жаль...

    ---------- Додано в 10:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:30 ----------

    знайшла отой блендер, то є PHILIPS HR-1377. буду мати такий після 8 червня, сподіваюсь, то аж тоді скажу, як і що. в моєї мами також філіпс, але трохи простіша модель. то вона задоволена ним. вже 2-ий рік користується.