Блендер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Златка, 4 Березень 2009.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я нарешті купила собі занурювальний блендер. То звичайно не новинка і нікого ним не здивую, але я вже давно до нього приглядалась )))) і нарешті сподобилась. Так тішусь, що не треба мити ті всі прибамбаси комбайнівські... трохи то мене напрягало )))). А тут раз два і готово )))). Вже спробувала сам блендер і подрібнювач, вінчик залишила на завтра )))). Закалатаю ним налисники. :girl_wink:
     
  2. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А якої марки-фірми-потужності? А фото в студію :girl_wink: ?
     
  3. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Купила Bosch MSM 6700 потужність 600 Вт, плавно регулюється швидкість (є турбо режим). В комплекті є мірна чашка\кришка, кріплення на стіну і ще ніж для подріблення льоду
    Хотіла менш потужний і дешевший, але чоловік мене переконав, що краще потужніший і таки був правий :girl_yes2: . Вже юзаю його повним ходом, навіть тепер і не уявляю себе без нього ))))). А головне, що мити не багато :girl_wink: А і ще одне працює досить тихо (хіба на турбо режимі то трохи шумить), але то не порівняти з комбайном. Але як самостійний пристій на всі випадки життя, то він слабуватий (подрібнювач хороший, а от вінчик такий собі). Я його купувала власне для "дрібного" готування. А якщо треба щось багато готувати, то звичайно з комбайном його не порівняти.
    [​IMG]
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    ой, і я такий давно хочу. Чоловік вже від мене холодний, бо вже вдруге витягую його до магазину, і в останній момент "перехочую" :8: то гроші шкодую, то не подобається все, що є в наявності :umbrage: а коли доходить діло до готування, тоді згадую, як то добре було б, якби той блендер вже був :)

    а хто ще які має? що ліпше купити? якими насадками не користуєтесь, а які, навпаки, зношуються найшвидше?
     
  5. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Угу, приєднуюся до гурту "хотячих",
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    В мене є погружний Браун,
    [​IMG] вже другий, перший в робочому стані але швидкість в нього трохи менша, то ще з перших браунівський погружних моделей, (якщо би прийшлося купувати новий то знову би взяла браун просто новішої моделі) при моїєму дуже частому використанні жодних проблем з мотором/швидкістю, не було, і сам блендер і чаша не раз падали - ніяких знаків нема.. При готуванні їжі користуюся практично тільки ним, і чашею з ножем-подрібнювачем, і вінчиком і самим погружним ножем. Я дуже задоволена таким блендером і іншого не хочу. Єдиний мінус в мене полетів вінчик для взбивання, але тільки через мої криві руки, замовила новий то зараз проблем не маю.
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    В мене "Браун", теж 600Вт, лише без льодокола, а так функціональність така ж сама. про що писала Alexx.
    Користуюсь 6 рік, практично кожен день :girl_tender:. З рекомендацій вартує брати насадки повністю з нержавійки, а не з пластика. :girl_yes:.
    Найчастіше користуюсь самим блендером (для дітей багато роблю ним, дом. майонез, ...), потім вінчиком (вже не пам"ятаю коли ост. раз щось вилкою заталяпала), унів. ніж використовую щоб подрібнити часник та цибульку до фаршу.
    позаглядайте в інтернет-магазинах

    о, в мене такий як в Дани, правда є ще висока чаша для взбивання, якою я не користуюсь :)
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    [/COLOR]
    У мене також такий, задоволена.

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------
     
  9. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    і в мене BRAUN 400W вже 5 років ...ттт жодних поломок, якщо б купувала то тільки цю фірму але більш потужнійший. Вінчиком практично не користуюсь бо не функціонує він як міксер, окремо б цю насадку не купувала. Метлеву ніжку я б радила купувати без отворів(таку як на фото з браун) тоді вона менше розбризкує.
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2011
  10. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Дівчата, я до вас за порадою-в мене зламалось щось в кришці від чаши блендера, може хтось знає чи можна окремо придбати кришку або чашу з кришкою і де?
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2011
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Спитайтеся в сервісному центрі, я замовляла свій вінчик ось тут
     
  12. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Блендер

    подзвоніть у сервісний центр, думаю там є все. При купівлі блендера вам мали дати гарантійний талон з адресою, от і звертайтесь.
     
  13. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Блендер

    Потрібен блендер для подрібнення в пюре, замішування тіста(рідкого і густого) збивання вершків і білків і готування соусів. Що можете порадити?
     
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Сьогодні дивилася якесь кулінарне шоу, то там в учасників були такі блендери як в мене...Купувала вже давно, але дуууже задоволена. Білки збиваю за 20 хвилин...може то і довго, зате з першого разу завжди виходить.+ роблю пюрешку, і забула навіки що таке терка, бо мені ніж помити і чашу набагато легше ніж віддраяти терку))) Також дуже пригодилися ті резинові кришечки, якими можна закривати мірні чаші і ставити соуси чи сирні десерти прямо в холодильник не пересипаючи в іншу посуду.
    [​IMG]
    і мамі збираюся такий купити, так що рекомендую!
     
  15. LyumPik

    LyumPik New Member

    Відповідь: Блендер

    В мене ось такий блендерний набір Zelmer 491.:

    [​IMG]

    "Кухонный комбайн + блендер. Максимальная мощность: 700 Вт. Количество скоростей: 15. Функция «ТУРБО». Насадка-венчик. Блендер с ножом из нержавеющей стали. Диски для терки/шинковки. Цвет: нержавеющая сталь/черный."

    Картоплю на деруни перетирає прикольно, фрукти теж перетирала.
    Майже через день вранці роблю сиркову масу блендером (сир домашній, сметанки трошки і банан, або ківі, або полуницю/суницю в сезон. Виходить в мільйон разів корисніше, ніж всілякі там даніссімо.
    Лід ще не пробувала дробити.
    В інструкції написано, що в чаші з ножем можна м'ясо молоти. Але напевне тільки варене, бо з сирим м'ясом найкраще справляється тільки м'ясорубка.
    Хочу майонез спробувати зробити у блендері.

    Йшла купувати міксер, а вийшла з блендерним набором. І не шкодую.
    На кухні з таким помічником зявляється натхнення щось фантазувати.
    "Вручну" так смачно не виходило різні соуси робити, ну і улюблені деруни тепер у нас часто, і немає потертих пальців ))))
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    а мій ріже і сире мясо, правда я його не викадаю великим шматком, а розрізаю. А далі блендер може і на фарш його подрібнити.
    100% правда) Не знаю як раніше без нього обходилась :)
     
  17. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Блендер

    Маю от-такий
    [​IMG]
    МЕГА зручна штука, і як я раніше без нього - навіть не знаю :)
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Блендер

    Маю такий
    [​IMG]
    Задоволена
    Картоплю на деруни мелю просто потихеньку погружаючи блендер в ту саму картоплю, нарізану кусками, так само і з м"ясом, так само і з овочами. Шкода, що кубіками не ріже))
    І тих пару позицій які він має мені абсолютно достатньо, з часом навіть чашу все менше і рідше використовую. Комбайн не брала б ні за що, без потреби, хіба нагрузка кухонна виросла б в два рази, але ми всі на дієтах...))
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    порадьте комбайн з такими функціями: міксер, тертка (типу на моркву), для дерунів, нарізка кубиками. якщо ще там буде насадка для нарізки (ковбаси-сиру) і мельничка - то взагалі чудово.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    в мене Zelmer, купувала, бо мама дуже сильно хотіла. Використовую лише для виготовлення домашнього майонезу. Взагалі-то можна і натерти картоплю на деруни, і фарш зробити, і цибулю нарізати, але воно мені щось не то. Деруни на смак зовсім не ті виходять, тай цибулька якась покоцана. Робила засмажку на олії до макаронів, то подружка запитала що то з тою цибулею сталось?ато вона якась "кучерява"в тебе...
    Білки збиваю міксером. Блендер досить потужний і якось не подивилась на якій "швидкості" я всю кухню білком заляпала...