Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Роздрукувала книжечку, буду сьогодні читати))) Моя сусідка надзвичайно схудла завдяки бодіфлексу. Але як завжди бракує часу, щоб в неї розпитати що до чого... тепер з'явилась нагода. Я півтора року ходила в зал, кардіо+силові, мені дуже подобалось, але через попередню травму хребта і зміщення хребців, була змушена відмовитись. Я надзвичайно схильна до повноти, та й сидяча робота... важко мені боротись з вагою-попробую це як альтернативу, можливо дійсно буде дієве))
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Steba

    Steba Member

    О-о. Ну ніяк не можу почати з тим. І книжку купила ще рік тому. Тому послухаю і буду налаштовуватись. Але ж як бракує компетентних порад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    То точно! Особливо почати і продовжити хоч пару тижнів, чоловік вже мені каже "у тебе що? черговий приступ бодіфлексу?" у мене запалу вистачає на тиждень максимум, що саме головне, я бачу, що зарядка дієва, але все рівно не роблю систематично! Читаю відгуки всякі в неті, вони мене надихають, але знову ж таки ненадовго... Завтра зроблю ще раз заміри, зважусь і починаю, правда КД от-от але нічого, треба щось з тією лінню рішать вже.
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    в цей час не можна робити вправи?
     
  5. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я десь читала, що по самопочуттю треба орієнтуватись насамперед, але в перший день-два краще утриматись. Особисто я займалась вже на другий день КД.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Зважилась і помірялась:
    Вага 61.1 кг
    Талія 69,5 см
    Бедра 99,5 см
    Ноги ліва/ права 56/59
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2015 ---
    Трохи схудла від минулого разу. :connie_pull-pigtailАле бодіфлекс майже не робила, тільки всякі розгрузочні дні, плюс безглютенова дієта. Влітку багато сиділа на кавунах. Зараз збираюсь відновити безглютенову дієту, бо була порушувала, ну і старатимусь після сьомої не їсти.
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Привіт я знову тут. Займалась через пень колоду, але собою задоволена, головне, що не закидаю зовсім. Я вже роблю бодіфлекс близько місяця в середньому два рази на тиждень і навіть це, я відчуваю, щось дає. В суботу зважилась і побачила цифри, яких вже не бачила років зо три. 60,8. Нуль після 6! я аж стрибала на вазі, думала зламається, але ні витримала )). Вирішила не ставити собі ніяких умов, роблю собі як згадаю і все. Зробила - добре, не зробила - зроблю завтра. Через мій вроджений перфекціонізм, я часто закидала через один пропуск, тепер вирішила, що буду ставитись до цього інакше - головне отримувати задоволення! Помітила, що під час співу вдається довше тримати ноту для кого це актуально, майте на увазі. Наїдаюсь я меншими порціями, хоч і роблю не кожен день, але напевно шлунок зменшився.
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    це про мене)) але теж стараюся не закидати зовсім... але якось важко мені йде, ні не самі заняття, а організація. Встаю зранку спеціально раніше всіх ( всіх дітей, бо чоловік встає ще в 5.30), щоб спокійно позайматися.. але моя Малинка прокидається, коли б я не встала - чи в 6, чи 6.30, чи 7... і тоді вже не виходить займатися. Якщо раніше встане - то мушу бавити, щоб хлопців не будила.. Якщо пізніше - то вже не до бодіфлексу - бо тих хлопців треба годувати, ланч до школи готувати..

    Еххх.. пожалілася трохи))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Це велика перепона - я от вчора собі думала, а чому би не робити на протязі дня хоча б 5 хв, та навіть одну єдину вправу, якщо звичайно на голодний шлунок. Але думка така перемагає "а шо толку від однієї вправи, потім зроблю весь комплекс". Я тепер старатимусь щодня робити не встаючи з ліжка пару вправ, які робляться у лежачому положенні - прес, ножиці і потім кішку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Isa

    Isa Well-Known Member

    ніхто не практикує зараз?
    мені подобається, результат - по мінус 2 см за неповний місяць з добрячими пропусками, додам, що робила всякого різного і Джиліан, і комплекс окремо для ніг, і спортзал, то всюди мені було чи некомфортно, чи безрезультатно....
    займаюсь по відео урокам Корпан(є в неї уроки два по 12-20 хв), думаю, що ще приєднати)
     
  11. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Зараз я займаюся по Корпан, але я собі сама поєднала з різних комплексів вправи, роблю кожен день по два рази, щоб був надзвичайний результат, то такого немає, до вагітностей набагато кращі результати були, а зараз є, але не настільки якби хотілося)), але я це пов'язую з ГВ, бо коли годую дітей, то важко скинути вагу.
    Але загалом задоволена, бо пробувала і оксісайз, то з бодіфлексом набагато кращі результати.
     
  12. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Чи є у Львові заняття з бодіфлексу? Можливо, хтось бачив такі заняття у спортклубах Львова?