Бойкот російських товарів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем whisper, 16 Березень 2014.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    вона вже закрита, якщо не помиляюсь декілька місяців.
    А те що поступово те все викорінюють то є добре!
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    що ви особисто зробили для України? Все починається з себе і не треба кивати на владу.
    Є купа ресурсів і ГО які допоможуть вам допомогти можновладцям виконувати свою роботу якісно.

    А на дивані сидіти і нити то легше всього
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А то вам треба відчитатися, що зробив для України чи назагал? Будемо "мірятися піськами", хто що зробив? Звідки ви знаєте, хто сидить на дивані, а хто ні?

    Про себе я не писатиму. Я напишу про іншу людину.

    Я особисто знайома з лікарем, який всі ці роки добровільно їздить в зону АТО. Витрачає на це свої відпустки, бере за свій рахунок. У вихідні навчає інших надавати допомогу і сам вчиться військовій справі.
    І, уявіть, він сидить в однокласниках. І його, певно, теж хтось вважає ватою, бо в нього на сторінці не написано, що він робить для країни.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    До чого це питання?
    Якщо так цікаво, то я свою роботу виконувала. І не просиджувала штани в офісі, а таки працювала (зараз в декреті). Чим не на благо країни?!
    О, і до речі мій пост був цілковито саркастичним, а не з ниттям.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну тоді давайте вже повну свободу, особливо засобів для промивка мозгів. Спочатку вернемо російські канали, ну і серіали про доблесну російську армію та ментів. А чого - свобода, кожен сам хай вибирає, що йому дивитись.

    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    А якщо він пересяде у фейсбук, то що станеться? От чесно, не розумію ті соплі за соціальними мережами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ще хотіла написати про укрмовну музику. Зараз на радіостанціях конкретно поменшало російськомовної музики, на відміну від укр-мовної. Може ще не все чудово, але розвиток вже є, і є непогана музика. І тут теж трохи примусово збільшили % нашоі рідної мови. І мені це дуже подобається. Ну але де тут про свободу вибору?
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І я не розумію тих соплів, про ті соцмережі і подібне треба було ще в 14 році забути. А про свободу, було б менше тої " свободи" надавали б без суду і слідства кільком сепаратюгам по печінках, кількох би посадили, то гляди б і війни ре було б. А то розігнав десь мер шабаш сепаратистів. В соцмережах сморід, йой як негарно, незаконно, не по-європейськи, ох і ах. Люди, ви шо? Вам подобається рідних в АТО відправляти? Та проти них їхніми ж методами треба, вони інакше не розуміють.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Щодо вк і ок, то їх заборона виконала своє головне завдання — резонанс, суперечки і демонстрацію діяльності в справі захисту національних інтересів. Маса заходів робиться «по пунктах» і таке враження,що розтягнуто (деколи дивовижно затягнуто) в часі на періоди, коли треба розігріти суспільство і показати, що «є ще порох», є чим крити пагАнця Пу. От зараз така ідея народилася... Кому сльози за вк, кому торжество справедливості. Але , як на мене, «то все фігня, то все до...», по суті на східному фронті (та й в неті навряд чи, є ж ще фейсбук, на якому теж повно вати, може, правда, тихішої )) нічого не міняє, але привід подискутувати, поаплодувати чи пообурюватись є.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Знаєте , мало кому подобається, коли йому забороняють. Я не користуюсь жодним з заборонених, але сам факт табу мені не сподобався.
    І подача така цікава, дійсно хотіли викликати резонанс в суспільстві.
    ВК абсолютно ігнорував інтелектуальну власність, авторське право. Одна з причин чому я звідти забралась, ще до війни. Також там не було жодної цензури, писали і заливали що хто хотів і ніяк воно не регулювалось.
    Ну і я добре пам'ятаю коли всі новинні стрічки писали, що Дуров продав свою частку ВК через надмірне втручання рос. спецслужб. Давно це було.
    До чого це я - багато є причин і підстав позбутися ВК вже давно і не дражнити людей словом "заборона". Наче скандал роздмухують. Подали би інформацію якось " Україна закриває доступ до мережі ВК через несумісність з чинним законодавством... і т.д" і обійшлось би мінімальним срачем.
    Київстар вже ВК заблочив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    І я не розумію тих соплів за вк.ок. як тіки почалась війна ...тоді всім в ідеалі тре було полишити ті соцмережі. ..але ж в нас як.. моя хата скраю я нічо не знаю.. а людей то он скіки загинуло.. .я давно їх покинула..хоч і клієнти там були і давні знайомі.. і зараз я не розумію того плачу.. пропаганда якась чи шо..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А я не розумію дівчат, які про патріотизм розмовляють, але сидять в соц мережах країни, з якою де-факто війна. Кожна з них робить запит на доступ до ваших фото, камери, списку контактів. Ну, але кому ми потрібні, так? Крим Російський теж здавався брєдовою ідеєю в році скажімо 2011. Заборона на рівні інтересів безпеки, передусім інформаційної, що в тому погано? До чого тут чиїсь бізнеси закордоном? Хіба мова зараз про це?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну, скажімо, батальйон Азов є лише ВК , фейсбук їх блочить. А вони і словом і ділом патріоти, хіба ні? Не все вже аж таке чорне і біле, ВК теж величезний майданчик для пропаганди, української в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Напевно, не зовсім у цю тему, але сьогодні випадково зайшла на сайт аптеки-музею, що на Площі Ринок . Мова сайту - лише російська, зв'язатися з адміністратором пропонується через yandex.ru. Як це розуміти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знову про Московський патріархат. І таке про них не перший раз пишуть, думаєте їх колись заборонять, люди ж які туди ходять проникаються тими ідеями. Ось такий випадок :girl_impossible:
    Andriy Rymaruk
     
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    може хтось знає JOOM російський сайт? я знайшла що це Латвія. Замовила там трохи всього, а мені сказали що це москальський сайт :girl_cray:
    upload_2018-2-6_11-51-28.png
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я так пробіглась, якась хіба законспірована Латвія. Там навіть мови латвійської нема в опціях. Якесь "такоє". Як вже замовили, то не побивайтесь, але другий раз я б до них не йшла.
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    У Львові всі продавці тепер зобов’язані розмовляти з клієнтами українською мовою

    Також українською мовою повинні бути написані усі цінники, вивіски, афіші, меню та реклама. Таку постанову ухвалила міська рада 15 лютого. За виконанням слідкуватиме “Муніципальна варта”. Порушників штрафуватимуть від 17 до 170 грн, пише Zaxid.net.

    Проект розробили активісти УГП спільно з львівським активістом Святославом Літинським. Тепер на території міста всі вивіски, плакати, афіші, чеки, квитки, повідомлення та цінники мають бути написані державною мовою. Можна дублювати текст іноземною, або до іншомовного тексту додавати український переклад. Переклад не має бути меншим за оригінал як за розміром, так і за змістом. Виняток – зареєстровані логотипи та товарні знаки. «У Львові у всіх сферах обслуговування громадян вживається державна мова. Виконавець послуг зобов’язаний звертатися та спілкуватися зі споживачем послуг (клієнтом) державною мовою. Перехід на іноземні мови можливий за бажанням клієнта (споживача) у разі, якщо виконавець послуг ними володіє», – вказано у тексті ухвали. За порушення ухвали штрафуватимуть. Сума штрафу коливається відж 17 до 170 грн, при повторному порушенні – 459 грн. За дотриманням вимог слідкуватиме “Муніципальна варта”, працівники райадміністріцій та КП “Адміністративно-технічне управління”. Протоколи про адміністративне порушення складають за ст. 155 “Порушення правил торгівлі і надання послуг”.

    Більше інформації: У Львові всі продавці тепер зобов'язані розмовляти з клієнтами українською мовою
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2018
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Прийшло повідомлення на вайбер . З рос. Номера
    94F6514C-B1ED-43D2-B857-059EABD817B0.jpeg 5A83F1CD-F218-4080-9918-C77B2AF19FCE.jpeg
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А Конфі- склад москальський? Я не знала.
    Хоч там переважно такі товари, що й не хочеться нічого купляти)
    Але тепер навіть заходити не буду, якщо вона російські.
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Thebestnata не факт що російські. Може просто зв’язок використовують. Хоча то десь одне і те ж. Теж не буду)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1