Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я колись відпочивала в червні, здається в першій половині місяця, то море було холоднувате, тобто недарма це низький сезон, це і означає, що з погодою як пощастить. Ну але дуже залежить від індивідуального сприйняття тих температур, хто як любить, для мого чоловіка, наприклад, цілком було ок.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. porIra

    porIra Well-Known Member

    Відпочивали один раз з 20-го червня, то два дні нам "вилетіли" повністю (дощ лив нон стоп) і ще один день був не для пляжу, то з`іздили в Несебр (якраз була комфортна температура для прогулянок). Більше так швидко не бронююємо.
    Наступного разу відпочивали з 28-го червня, потім двічі у другій половині серпня, то було значно краще. Більше не виникає бажання планувати поїздку на середину червня. Одного року нам вдалося поїхати аж 20-го серпня, то недолік був тільки один - надто швидко темніло, а все решту просто супер. Людей меншає, спека спадає, дощик якщо і падає, то малесенький і не довго.

    Ми усі рази відпочивали у Сонячному Березі, нам там подобається, бо ми любимо шум-гам-двіж. Щоразу бронюємо завчасно. Можливо у більш тихих містечках (Обзор, Помор`є) справді можна знайти щось хороше і на місці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми четвертий раз збираємося в Болгарію, відпочивали в різних містах, четвертий раз в тих самих числах їздимо з 17 червня. Один раз хіба був холодний день, то їздили на екскурсію, а так все добре, дуже сильна спека чоловікові протипоказана. Для нас це якраз добре, вже тепло і ще дешево)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую, трохи мене заспокоїли) Бо в нас якраз відпустка припадає з 17 червня, не хочеться вже нічого переносити. Та й спеки сильної не потребую, головне, щоб не було дощів і море тепле. Минулого року 13 червня були в Мармарісі, то погода була ідеальна, ну але Болгарія, то не Туреччина.
    А яку місцевість порадите на перший раз? Щось я за відгуками схиляюся до Помор'я або Равди?
     
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Були в Албені, Кранево, Сонячному Березі, плюс ще донька їздить кожного року в Несебр на фестиваль+відпочинок. На форумі часто хвалять Помор'є, ми туди ще не добралися). Цього разу їдемо в Синеморець. Не знаю, що радити, всюди добре, єдине то Сонячний Берег- там двіж, дискотеки, клуби, довга набережна з торгово-розважальними точками. Якщо хочете тихіший відпочинок, їдьте де-інде. Нам всюди подобається, люблю Болгарію)


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Шукаю попутників. Братова вперше їде у Болгарію, їдуть машиною в кінці червня, дати ще точно не знають. Можливо хтось буде їхати через Шегині, Румунію, Болгарію? Вони б підсіли на "хвіст". Буду вдячна якби хтось відгукнувся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В мене назріло тупе питання. Оплата доріг через Румунію і Болгарію тепер можна купити онлайн, так от всі дані потрібно вносити латинськими буквами, як вписувати державний знак авто?...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    думаю, що так як є на авто (букви кирилицею). Скиньте будь-ласка посилання, де це купувати онлайн.
     
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Plateste rovinieta online! | Verificare valabilitate rovinieta
    Ввожу номер кирилицею, то не пускає, каже не використовуйте спеціальних знаків. Можливо, хтось з досвідом підкаже як купувати чи інший сайт?..

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, для того, в тому числі і забрали з номерів всі букви криличні, які не дублюються латинкою, щоб легше із закордонням було.
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    @Андріана
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Сама запитала, сама намутила, сама розгребла))) Виявляється онлайн можна купити з понеділка по п'ятницю з 8 до 17. А я пробувала ввечері. Букви на номері треба дублювати латинськими наприклад ВС на ВС ,а не на VS.,@Orman , правильно?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Саме так ВC=BC
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Купила на сайті Виньетка, виньетки

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, вибачте за дивне питання, та все ж хочу для себе з*ясувати.
    як їдеться територією Румунії? в чоловіка якесь упередження до цієї країни(чи то до румун), хвилюється чи безпечно їхати, зупинятися десь на ночівлю по дорозі і т.д. я якось спокійна в тому плані, а от як заспокоїти мужа?:girl_in_dreams:
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мій чоловік їздить в Румунію у відрядження, там більша Європа, ніж він собі уявляє. Їдьте спокійно і кажіть чоловікові, нехай не видумує)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Khrystik, не хвилюйтесь дарма. Нормальні ромуни. Навіть дуже. Ми зупинялися на ночівлю у одному портовому місті - Констанца, наперед не забронювавши нічліг, то вночі шукали по готелях, що є вільно десь години зо 2. Трохи не по собі було, але люди допомагали, як могли, підказували готелі і дорогу. Наші знайомі завжди по дорозі на море ночують на заправці, просто щоб кілька годин перепочити, ще ніколи не мали жодних нюансів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Khrystik, теж не було майже жодних проблем). Радо спілкувались, підказували маршрут (колись давно заглючив навінатор), привітно приймали у мотелі, дітям принесли соку безкоштовно. Але останнього разу трохи мали страху). Вже повертались додому, і біля Бухаресту до нас вчепилось одне авто, махає нам. Відкрив чоловік вікно і так на ходу питає «що таке?». А там чувак з питанням «Как праєхать в германію?». Щось то нам не сподобалось, одразу напряглись. Почали спостерігати. Побачили два марси постійно біля нас їхало. Думаю, що пасли, напевно хотіли підставити свій зад. Щоб потім вимагати грошей. Ми почали їх фоткати, і в Бухаресті ми з ними розминулись. Може надумали, але дивне питання, нє)? Може то чоловікові не розповідайте)))?
    А оце можете розповісти: поїхав кум з кумою і з дітьми туди трохи поподорожувати (має роботу там з румунами). І залишили в одному помешканні портмоне зі всіма штуками. Опамятались за 400 км. Подзвонили, їм все повернули. Так що люди там нормальні. Але аферисти є всюди.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. karioka

    karioka Well-Known Member

    А чого Шегині?
     
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Бо знайоме місце :girl_crazy:. Тай до Шегині і трохи Польщу дорогу знаєм.
     
  20. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Равда це село, вузькі пляжі, одна вулиця з кафешками і магазинами, є Лідл, низькі ціни, особливо на фрукти і житло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1