Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    глянула - всі читають цю тему зараз:girl_crazy:певно таки вже всіх тягне на море)))

    аж страшно з дописів, може там дійсно все так зле стало за 5 років:girl_impossible:
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Касюнь, я була в вересні...ще й року не пройшло....не думаю що все так ужЯсно...
    На другий тиждень напишу як там зараз:)
     
  3. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ви правильно мене зрозуміли.
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Знайшла свій звіт від поїздки в Болгарію - Еленіте 2009 рік
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ми були минулого (2010) року в Еленіте. Це просто чудо-курорт!
    Ось я про нього писала: Еленіте 2010 рік
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    тягнеееее :)
    ех, море... Болгарія :girl_in_love:
    люблю Болгарію власне за тихий НЕготельний бюджетний сімейний відпочинок;
    люблю гуляти старими вуличками Поморіє, Несебру чи Созополя (інші містечка мені взагалі не подобаються);
    люблю приймати спонтанні настроЄві рішення - на який пляж йти/їхати, де обідати/вечеряти;
    люблю Болгарію за її кухню і привітних людей;
    люблю Болгарію, бо звідти привезли в животику нашу золоту донечку :girl_in_love:
    повернемось ще колись туди обов'язково! :)

    була в Болгарії 4 рази, і щоразу вона інша)
    моє улюблене містечко для проживання - Поморіє, для прогулянок - Несебр та Созополь;
    улюблений пляж - в Поморії біля готелю "При Американца" та в Приморську біля гирла річки Ропотамо;
    улюблені ресторани - в Поморії "При Американца" та "Манц" (кодова назва багатьох туристів - "руки- ноги")

    ще з власних спостережень-висновків -
    найкраще їхати в Болгарію - кінець червня-липень (в серпні починається сезон вітрів);
    особливого оздоровчого ефекту, якщо є проблеми з дихальними шляхами, Болгарія не дає...
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ну нам це було реально, пощастило мабуть. Правда чеків не зберегла.
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Може комусь знадобиться, ми минулого року були на Сонячному березі біля Несебру, відпочинок можна сказати "економ-варіант", читати тут:http://posydenky.com/showpost.php?p=759558&postcount=610 і продовження http://posydenky.com/showpost.php?p=759600&postcount=613
     
  9. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А хто відпочивав в Еленіте, ви бачили там приватний сектор?
     
  10. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Скажіть будь-ласка, чи хтось відпочивав у Созополі? Які там ціни на проживання, чи дорожчі, ніж в інших містах, як туди добиратися?:smile:
     
  11. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Росіян в Болгарії є" бугато".Просто на фоні великої кількості галичан болгар і румунів їх не помітно.До речі більшість росіян там не орендують житло а мають своє куплене, пропонували і нам купити апартамени в будинку де лише живуть росіяни!
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    так, є, але думаю, що там буде дуже скучно. Туди добре їхати саме в групу готелів Victoria group (Atrium Beach and Spa Hotel, Andalusia Beach & Spa Hotel, Royal Park Spa Hotel,Royal Bay Spa Hotel, Elenite Spa Villas , Royal Castle Design & Spa Hotel)
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    я теж, ми і українців дуже небагато бачили, ну буквально по пальцях однієї руки. Були білоруси, ну але теж не аж щоб ТАК. Багато було ірландців і англійців, німці ну і румуни, куди без них.

    п.с. я думаю, що від курорту це теж залежить
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Минулого року в Помор"ї багато було. Познайомилися з сім"єю з Петербургу, то вони спеціально подалі від піщаних пляжів загаряти ходили, від своїх відпочивали.
     
  15. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А там є щось типу променаду з кафе і магазинчиками? Чи вся інфраструктура належить тим готелям?
     
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ой! З тов роботов не мала часу посиденьки почитати, щоб троха більше довідатися. Але ми в п"ятницю виїжджаєм, а в суботу вже будемо на Сонячному березі :girl_cool: Так що своїми враженнями поділюсь по приїзді
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    в старій частині міста ціни дорожчі ніж в "дешевих" містечках типу Обзор, Поморіє і т.д., а в новій частині на рівні. Стара частина міста не дуже зручна крутими спусками до пляжу, а в новій житло краще обирати віддаленіше від набережної (чути музику і гул).

    Ми в Созопол добирались на авто, але точно є автобуси з Бургасу.

    про іноземців - найбільше їх зустрічали за Бургасом - Созопол та Приморско (переважно чехи, словаки та німці).
     
  18. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    О! Дівчата, ми їдемо машиною, але не плануєм там нею користуватись. Розкажіть куди вартує поїхати/подивитись, як набридне лежати на пляжі і, може, (тсс...я ніц не казала :girl_nea:) не буде сонця. В бургасі, кажуть, оновили порт... куди ще?
     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    немає, вся інфрастуктура належить цьому комплексу, а поза межами скучновато. на території є аквапарк яким можуть користуватися і не проживаючі в комплексіі, але за окрему плату
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Роздумуємо теж відносно відпочинку в Болгарії. Маю декілька питань, бо ніколи там не була, може хтось підкаже ))).
    1. Чи можна там відпочивати у вересні, чи така ж погода як в Криму (оксамитовий сезон і все таке)?
    2. Чи важка дорога на авто (беремо двох діток, меньшому 1.3 рочки)?
    3. Куди краще поїхати з дітьми, щоб і повітря, і море, і пісочок, і не галасно, і не глухо )))?
    Дякую!!!