Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    ми в першій половині вересня їздили. Одного року було зовсім без дощу, а іншого був дощ 3 дні. Нам це не пошкодило, але може комусь таке не підійде.

    ---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    та йой куди тільки можна поїхати - Несебр, Ропотамо (для любителів природи), Созополь, Балчик (ботанічний сад+будинок де жила румунська королева). Та там пропонують різні екскурсії. Ми ще їздили в село - там нас поїли-кормили-розважали до ночі :) от з чим-чим, а куди поїхати на екскурсію проблем не має бути.
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    В Еленіте є променад з магазинчиками, але він на території готелів Victoria group. Є сувенірні, іграшкові магазинчики, магазини одягу, продуктові. Є також декілька продуктово-промтоварних магазинчиків на території приватних вілл.
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    один з найправдивіших відгуків про Болгарію, за винятком їжі, яка мені в цій країні дуже подобається, все решта, октавіє, абсолютна правда
    нєа:girl_nea: в Крим їдуть ріжні, і багатезні теж, зокрема навіть свої вілли мають:), в принципі як і в Блгарі
    так, бо природи ноль
    оксамитового сезону нема. Ми були в Болгарії останній раз в Поморії, жили на найдовшій вулиці Ахелой, в час кінця серпня - початку вересня.
    Напишу коротко свій відгук.
    До 2008 року була в Болгарії в дитячо-студентські роки. У пам'яті більше любила Крим, але це моє власне ІМХО. Мої батьки завжди відпочивали під Форосом, після Криму ми майже не хворіли, ну і ми літали в Крим завжди на 21 день, з яких половину відпочинку мама нас возила по всьому узбережжі ЮБК. Скільки раз я була на Поляні казок, я навіть не знаю.
    Але це не про Болгарію.
    Отже, остання подорож була типу "медовим місяцем". Ми летіли МАУ з Києва в Варну. В Варні ми жили в готелі "Чорне море", на 14 повресі з шикарним видом на Варну 2 дні. Варна має дуже гарний собор Св. Софії, дуже гарні руїни старих бань, і... все. Це курорт для "бабулько-дідулько". Пляжі широкі, гарні, чистіші ніж в Поморії, приватного сектору не багато, багато готелів різної вартості, дуже гарна набережна, найсмачнішу риби ми їли саме у Варні у ресторані живої риби, де її при тобі ловлять і готують:)
    Варна
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    далі 10 днів ми жили в Помор'ї. В цей час вже достатньо вітряно і море часто штормить. В другій половині дня (я вже була вагітна) я не купалась, бо хвилі були доволі високі, чоловік звичайно в захопленні, бо то його стихія. Чистота поморських пляжів явно бажає кращою, в порівнянні з турецьким Мармарисом, який дууууууже чистий, то просто небо і земля. Власне так, як і було написано: недопалків море, але в порівнянні з міськими пляжами Криму, то болгарські на два порядки вище. Треба враховувати те, що і пляжі набагато ширші, і в основному відсотків мабуть на 98 піщані.
    [​IMG]
    Це п'ятизірковий комплекс Помор'я - Sunset Resort
    [​IMG]
    це моя постійна вагітна забаганка - сладка царевічка - кукурудза в Болгарії дуже солодка і смачна, ну в принципі як і помідори, болгарський перець, бринза, аграрна країна все-таки
    [​IMG]
    Найбільш до вподоби мені Несебр, про який неодноразово було згадано. Старе романтичне містечко, жити б там не хотіла, відпочиваючи в Болгарії, але кращого місця для прогулянок, на мою думку, нема. Різноманіття ресторанчиків, вузенькі вулички...:girl_in_love: - мммм - романтика
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Щодо вартості харчування, повністю погоджуюсь з карапузом. На початку думаєш, ой як дешево все в магазинах, потім рахуєш і розумієш, що ціни = нашим. Перекусити в кафе можна було тоді за 10 Євро на двох, за 15-20 поїсти. Їжа в Болгарії смачна, порції доволі великі. Якщо сковорідка пів-кілограмова, і написано, що з неї м'яса половина, то його таки половина, а не картопля забирає основну вагу:)
    Якщо порівнювати з якимось курортом в Україні, то Болгарія, суто по клімату, це наша Євпаторія чи Азовське море. Рослинність відсутня, і відповідно, якщо хтось хоче оздоровити трохи дитину в плані схильності до бронхо-легеневих захворювань, то це не Болгарія 100%.
    Їздили ми також ще і в Бургас. Місто нецікаве, не вартує уваги, не знаю як порт, який хтось написав оновили, Бургас бідне і задрипане місто.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ось такі у мене враження від Болгарії. Бідна аграрна країна із неабияк розвиненим туристичним сервісом, степ, вартість відвідин відпочинку якої доступна для широкого загалу. Країна з дуже привітним населенням, сухуватим для мене особисто кліматом, зручна для відпочинку з дітьми.
    Ми не осилили, але тут ніхто не згадав. З Болгарії є можливість доволі дешево відвідати Стамбул. Екскурсія достатньо важка, але цікава. Господарі, у яких ми жили, казали нам, що машиною можна і самому з'їздити, але власне вперше вартує Стамбул подивитись з екскурсоводом. Екскурсія, наскільки я пам'ятаю, була розрахована на 2 дні і коштувала в районі 80-100 доларів на людину. На один день можна було їхати, але це надто виснажливо.
    Як резюме для своєї сім'ї, можу сказати, що коли Софія менше хворітиме, ми з задоволенням відвідаємо Болгарію ще. До речі, наші знайомі роками їздять у одну з найвіддаленіших точок - Царево. З їх слів - найдешевше, найчистіше, і найменше народу, бо далеко.:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    ще про ціни:
    вартість перельоту туди - назад в 2008 році коштувала нам з Києва 300 доларів/особа
    ми летіли Київ - Варна, Бургас-Київ (від Поморія ближче до Бургасу, тому так)
    За проживання платили 30 доларів за кімнату, але то був кінець сезону, до того та кімната коштувала 35 ЄВРО. оскільки ми були вдвох, то апартаментів окремих не шукали, житло шукали на місці, знайшли швидко, пропозицій було вагон. Не економили ні на чому. Відпочинок згадую з приємністю. Але в мене взагалі нема ніколи негативних спогадів про відпочинок;)
     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    то щось багато. минулого року зі львова було 250 доларів.
     
  6. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    я їздила на 2-денну екскурсію в Стамбул, виїжджали ввечері (жили ми тоді в Ахтополі, на самомі півдні Болгарії, рукою подати до Туречиини), під ранок були в Стамбулі, жили в 3х зірковому непоганому готельчику, цікаве місто, відвідали Голубу мечеть, покатались на кораблі, були в рибному ресторанчику, пошопінгували,на вулицях рідко де бачили жінок, практично у всіх магазинах працюють мужчини, які просто затягують/заманюють тебе чаєм /кавою відвідати їх магазин і щось купити.Рекомендую таку екскурсію особливо тим, хто ніколи там не був:girl_smile:
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    а коли в Болгарії починається отой "кінець сезону", так щоб ціни дешевші і люду поменше на пляжах, і в море ще можна лізти?
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    орієнтовно з 20- 25 серпня ціни впали і люди троха пакуються додому.
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Я була в Несебрі з 4 по 20 вересня. Людей було вже не надто багато, але погода супер, дійсно "оксамитовий сезон", тепло, але не жарко. В море лазили запросто, хіба хвилі часом сильні бували, з дитиною не надто добре. Правда під кінець перебування спостерігали, як потроху закриваються магазинчики-кафешки, і від того дуже сумно було, здавалось, що місто в сплячку починає впадати.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  10. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    ага з 20 серпня ціни такі ж, як на червень. Аналогічна зміна цін, як і в Криму.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    З вчорашнього дня колыжанка в Поморьє, за 2- кімнатні апартаменти одразу на березі моря- 40 Лев( 20 євро)
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    огогогого. то суперова ціна.
    мдя.. кажи най залишає контакти і телефони.
     
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ага і фотки скине що там і як....
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    ага.
    Вона їхала автобусом . Троха переживала чи знайдуть житло на місці, її в турфірмі намовляли тут замовляти наперід...я її переконала щоб не переживала. Тепер пише довольна( бо у львові за 2 кімнати їм казали мінімум від 35 євро)

    Ще одна подруга їде в поморьє в середині липня. Житло замовляли у львові_ 2 кімнати 45 євро. А подруга моєї подруги спонтанно вирішила також їхати, напрярму зв"язалась з тою господинею і буде платити 30 євро. отак
     
  15. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Дівчата, а хто на Сонячному березі відпочивав? І ще- можливо можете порекомендувати туристичну фірму з якою добре в Болгарію їхати?
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А мені в турфірмі пропонували приватний сектор в Сонячному Березі 10євро з особи, я так розумію,за одну кімнату. Досить дешево
     
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Зараз такі ціни важко знайти... то ше станом на червень було, напевно
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    з особи. тобто 20 эвро номер.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Саме так. Взнавала в червні на липень. Для Сон. берегу вважаю нормальною ціною
     
  20. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Я коли їхала також переживала чи знайдемо житло( так і бачила цю картину- ми приїдемо мене болить голова тошнить і тд, діти ниють жарко і хочуть купатись , чоловік шукає житло а мені все не подобається:girl_mad::girl_cray:).Але знайшли апартаменти просто переглянули декілька варіантів.Ми мали апартаменти за 25є, такі ж що пропонувала турфірма за 45 є але наші були кращої якості бо ближче до моря і центру,а ті що пропонувала фірма були ближче до болота і там був противний запах! Та в турфірмі нас наоборот запевнили що житло ми найдем без проблем.