Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    їдемо 30 числа до Созополя. хто там був? які враження?
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    так? наскільки я знаю, трайдент мав пропозицію - 180 у.о., коли їдеш на 10 днів і 300 на довше. Хто ще пропонував вильоти в Болгарію? бо я розглядала варіант Болгарії в серпні.
    чому багато? нормально. Їхала на 2 тижні, купувала в різних чартерах місця на переліт, якби в одному було б 250 в обидві сторони. Летіли боїнгом МАУ, все чудесно було, точність як в аптеці по часу (+/- 15 хв при висадці в Києві), літак дуже комфортний.
    зі слів корінних болгар у них такого поняття практично нема
    в Криму такого нема часто ще на початку жовтня (хоч рік на рік звісно ж не подібні)
    так, нам господарі розповідали, що вліті населення Поморія складає приблизно 35 000 осіб, а в інші пори року в районі 20 000. Вже з початку вересня за шезлонги на березі з нас брали по 1 леву (50 євроцентів), зазвичай шезлонги коштують від 4х левів приблизно
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    я :) а що?
    я тож кажу що нормальна ціна (залежить від фаршу, звичайно)
     
  4. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    :) Поділіться враженнями, будь ласка. Ми в Болгарію плануємо вперше, тому геть не орієнтуємось, їдемо з чоловіком двоє, переживаємо, щоб не було нудно, щоб було куди піти і що робити-хотілось би щось на зразок Будви:) Можливо порадите якусь альтернативу)
    А хіба зі Львова будуть літаки в Болгарію у серпні? нам сказали, що лише з Києва:sad:
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    На Сонячному березі вам нудно не повинну бути, як на мене, дуже шумне та тусовочне місце, розваг купа, кафешок і ресторанчиків nt; до вибору до кольору. З дітьми я б туди не дуже хотіла, мені особливо важко було свою дитину провести мимо Бургер кінгу де був міні дитмайданчик і Макдональдсу по тій самій причині :) Ну і без діток ви абсолютно мобільні, можете на тих їхніх паравозіках всі найближчі курортнімісця обїздити. Ще й дуже близбко до Несебру, а це справді класне містечко.
     
  6. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Дівчата, хто в курсі? Болгарія вступає з вересня в Шенген...Як відомо отримати Шенген складно. Хотіла поїхати в Болгарію у серпні-вересні. В роздумах:girl_sad:
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А якщо робити візу через тур агенства?

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Хоча хтось писав, що турфірми відкривають шенген візи тільки під тур, отже в приватний сектор дійсно проблематично
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ми жили в приватному секторі, візи, відкритої турфірмою, нам вистарчило.
     
  9. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ірена, ми їдемо до Созополя в цю неділю. В мене знайомі там відпочивали - їм дуже сподобалось, також їздили на екскурсію в Стамбул на 2 дні. Старе місто дуже гарне, і море, спокійніше, але трохи дорожче ніж помор"є

    Автобус і візу купляли/оформляли через турагенство, їдемо відпочивати в приватний сектор. Ніяких проблем не було з відкриттям візи, і що ми в турфірмі не бронюємо готель
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    враження дуууууууже хороші, ми жили в 15 хв ходьби від Несебру - гуляли туди кожен день.

    хотю ще - а цього року нам не дуже світить :sad:

    погоджуюсь з Усмішкою, що це більш для дорослих курорт, але ми жили в спокійнішій частині, то там і з дітьми можна.

    ми два рази оформляли все через агенцію нам так вийшло дешевше, ніж якби ми бронювали напряму готель (нам гарну знижку зробили), їхали поїздом.

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    моя сестра в Созополі відпочивали - теж дуже була задоволена.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Це зараз, а питання було, про те що з вересня потрібна шенген віза, от з цим і можуть бути проблеми.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    а можуть і не бути
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Згідна , просто людина запитала, а я відповіла,що чула. А як буде насправді- не знаю. Тому краще за все сходити у турфірму і запитати.
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    а Саня вже з бабою і дідом в поморьє:girl_dance:
    Вирішили їхати прямо в поморьє на днів 8, а потім ще хочуть змінити місце- можливо Обзор або св. Влас.
    Погода зараз там чудесна! Поселились в першій лініі, з видом на море, 2-кімн. апартаменти- 55 лев.
    Взагалі кажуть що з 2-кімн. в першій лініі напряжно- все заброньовано. !-кімн. легше знайти.
    Ех, клас, теж хочу на море:girl_cray::girl_cray:
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    І ціни на Болгарію підняли - я дивилась на Еленіте гот. Атріум/Андалусія на той самий термін, що ми були два роки тому - ціни підняли майже вполовину...
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    хіба? 55 лев =25 євро. з України за такі гроші кімната бронюється, а апартаменти не реально.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    приват. апартаменти в таку ціну і були. Оля про готелі писала напевне..
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    навіть з минулим роком підняли. якщо минулого року ми платили 1600 євро, то цього року 2900 (правда якщо через букінг замовляти, то 2200 євро) (ціни на 21 день з системою все включено)
     
  19. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А розкажіть як ви їхали , скільки часу в дорозі, і яка ціна?
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Угу, про готелі Вікторії груп в Еленіте.

    Нічого собі підняли... Я дивилась собі і сестрі з двома дітьми - за номер на 14 днів 1450 євро... Ми за трьох платили 1200...