Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    болгарські сайти для прямої броні
    http://pochivka.bg/search/search_result.php?wpage=13
    http://www.kvartiri.bg/index1.htm - тут правда вперемішку 2010 +2011 +2008 , або я не поняла як то відфільтрувати
    там ще є ссилки на сайти міст, можна ще знайти. а можна в гугл пошук на слово "Почивка"
    маєм біду з візою, мабуть не встигаєм відкрити!!!!!!!!!!! відпуск подруги підпирає... може хтось має якихось знайомих?

    і мій тоже!!!
    а де можна подробніше взнати про документи на машину? може ми і не поїдем - в нас по дорученню! але в МРЕВ сказали що пускають з чоловіковими документами - він права міняв, в нього ще з чорно-білою фоткою були.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2011
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    за подвійну оплату 70 євро+послуги - термін здачі до 10 роб днів. - роблять у всіх великих турфірмах.
    за дорученням виїхати за кордон - не можливо. має бути оформлений тимчасовий техпаспорт. або хороші знайомі на митниці.
    перевіряють це тільки на українській митниці.
     
  3. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    аналогічно...вам за скільки часу потрібно?
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    нам на понеділок!!!!!!!! хоч би на вівторок середу...

    ---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

    10 днів так, але я тільки но отримала паспорт, а їхати в понеділок.
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А ми на звичайну візу за 35 євро, не термінову здали в турфірму за 10 днів. Я вже починаю переживати що за 10 днів її не буде... 10 день якраз день нашого виїзду
     
  6. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Я можу дати емейл на апартаменти в Поморіє ! Правда я писала цій кубіті і ні до чого не договорилась!? Ні на російській мові ні на болгарській(з допомогю перекладача) не допомогло ,я їй про апартаменти а вона мені про номер в готелі!:girl_flag_of_truce:Так що їдемо без броні. минулого року трохи проблемно було знайти житло з 1 чисел серпня пік сезону,а ми приїхали 28.07 і не мали з цим проблем. Віза у нас з 7 числа до 11 повинні виїхати.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А господарі частіше всього мають викуплений цілий дім, який позиціонують як міні- готель - частен дом, тому апартамент називають номером. Ми знімали апартамент з кухонним блоком, то наш номер називали студія, а номер з декілкома спальнями, типу квартира - то в них кща називається, стаі і почивка - вільні кімнати.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    нам 4 рази відкривали візи за 7 днів.Не терміново. Міст тур.
    Минулі роки відкривали на 3 місяці, два в"їзди. А цього року відкрили взагалі на пів року.
     
  9. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Я знаю, але це власниця готелю і внеї основний бізнес це міні готель з харчуванням а ми жили в звичайній багатоповерхівці.Вона просто рекомендувала нам апартаменти,як я зрозуміла власники цих апартаментів живуть в Софії і використовують їх лише для здачі в оренду.
    Тут я повність згіідна минулого року нам також зробили візи там за 7 днів! По ціні 35євро.
     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    виявляється є в нас на форумі п Ольга Сорока яка робить візи!!!!!!! але я вже в іншому місці замовила... хоч її пропозиція цікавіша в фінансовіому плані і по термінах.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    якщо мова йде про візи то варто уточняти робочі чи каледарні дні.
    за 10 робочих днів - при зверненні без знайомств -35 євро+послуги
    до 10 робочих днів -70 євро+послуги.

    решта вирішується знайомствами.
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Даремно я переживала - відкрили нам візу, навіть швидше як за 10 днів - здали документи 27 червня, а вчора 05 липня вже були візи - зробили ща 8 днів, чотири з яких були вихідними.
    Завтра виїжджаємо, будемо два тижні в Сонячному Березі, хто ще їде, зголошуйтесь, може зробимо там якусь форумівку :girl_bye:
     
  13. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    А нас випустили без проблем - ми того і не знали. Проїхали Угорщину, Сербію, Чорногорію, Хорватію. І вже як повертались додому на Українській митниці нам про той тимчасовий техпаспотр повідомили. Зробили квардатні очі - "Як то вас без нього випустили?!?". І сказали, що той, хто випустив, може лишитись без роботи. Але оскільки ми вже додому повертались - то пропустили без скандалів.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    і наші візи є.
    виходить, що зробили нам за 12 календарних/7 робочих днів.
    теретично ми могли б їхати вже цими вихідними, але так як нам попрредили що візи можуть і затриматися - то все спланували на 13 липня. так і буде.
    УРРЯ!!!!!
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Хто відпочивав в Еленіте в тих комплексах готелів, що на системі все включено - яке там харчування? Бо на букінгу читаю відгуки і більшість з них дуже негативно описують харчування - малий вибір, нестача, черга і тп. І чи є там якісь ресторани за гроші (крім а-ля карт)?
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ресторанів за гроші нема. Харчування краще в Роял парку. Черги є періодично. нестачі не було. Якщо щось закінчувалося через пару хв приносили нове. Хіба що приходити вже дуже пізно, тоді справді вже багато чого може не бути. Ми приходили їсти в такі години (8 - 8:30, 12 - 12:15, 18:00) і все було добре, ще не було черг, все було і з місцями не було проблем. Відпочивали в високий сезон минулого року в андалусії 21 день. Єдине що часто страви повторюються і за той період ми досконало знали всеньке меню. Харчуватися можна лише в тому готелі де проживаєш, хоч колись можна було по всіх готелях.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    дякую за відповідь. А за межами готелів є такі ресторани? чи там за готелями нема нічо і найближче село/місто із закладами харчування далеко?
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    немає. Найближче місто Святий Влас
    В такому випадку вже краще їхати в несебр чи поморьє в приватний сектор і харчуватися де завгодно. Так навіть дешевше виходить
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    Ресторанів за гроші нема. Ми відпочивали в Роял Парку минулого липня - харчування чудове! Смачне, свіже (окрім піцци - не раджу її брати). Черги були тільки за млинцями і за морозивом. Інколи швидко розбирали кавуни.
    З негативного - нема соків взагалі. Але це специфіка Болгарського "все включено" майже у всіх готелях. Ще, чай і каву в їдальні давали тільки зранку. але ми брали собі на запас пакетики чаю на сніданку і робили чай і на обід/вечерю з допомогою кулерів.
     
  20. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

    а хтось відпочивав у Св. Влас? як там пляж? інфраструктура?