"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не знаю, що виписали Вам, я приймала німесил, днів 5 точно, і ще десь зо два рази, коли дуже боліло, бо воно якось моментами хватало/крутило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю підозру на якісь задавнені процеси в гайморових пазухах. Як то діагностувати? Рентген чи УЗД? Що краще? Взагалі поділіться досвідом щодо цього. Гострого стану немає, але болить голова з одного боку, легке відчуття закладеності, але нічого не виходить, промиваю сольовим розчином і ще розпирає при нахилі голови вперед. Роки два тому мала віруску з нежитью жахливою, і опісля появилось спотворене відчуття запахів, так досі і не відновилось. Гаймориту як такого хронічного немаю, але Хочу якось перевірити що там відбувається, так що уважно всіх слухаю)))
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Dominika схоже на хронічний синусит, але звісно діагноз може поставити лише хороший отоларинголог + рентген пазух.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 1
  4. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я два роки тому недолікувалася толком після простуди через ГВ, то був січень. Був постійний дискомфорт, частий нежить, пропав нюх майже повністю. В серпні ще наклалася алергія на амброзію швидше за все, чого раніше ніколи не було. І я нарешті пішла до лора. Робили МРТ, знайшли запущений етмоїдит, проблеми з слизовою. Лікували антибіотиками і гормональними спреями. Вилікували, але нюх повністю не повернувся. Раніше був дуже гострий, зараз такий собі, відсотків 80-90 того, що було. Запахи чую, але відтінків як раніше вже не вловлюю. Шукайте хорошого лора і не тягніть як я.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ZikkA а де ви робили МРТ і яка ціна? А що-рентген невнформативний був у вашому випадку?
     
  6. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Рентген дає двомірне зображення, а КТ або МРТ - трьохмірне, тобто останні способи більш інформативні, але і дорожчі відповідно.
    У мене колись болів зуб, робила з цього приводу КТ щелепи і пазуху захватили, а там йой. Не гострий процес, але видно, що щось всередині є.
    Але то має назначати лікар, бо це ж опромінювання, хай і маленьке.
    Здоров'я вам. :good2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Однозначно треба починати з відвідин лора, а він вже скаже, що саме потрібно рентген чи кт. Друге звісно інформативніше, але напевно не завжди є в ньому потреба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Ціну, на жаль, не знаю. Оплачувала моя страхова в Києві. Колись давно я мала гайморит, то вистачило рентгену. Лікар лише перевіряв, чи є рідина в пазухах. А цей раз його більше цікавили м'які тканини, особливо слизова в зоні, де розташовані нюхові рецептори. То рентген був би не інформативний.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я, і вся моя сім'я після мене, оглядалися в лорів, які працюють у військовому госпіталі у винниках. Вони дивилися ендоскопом носоглотку і , кому треба, гайморову пазуху ( але це треба в певні години тільки дослідження робити). Під знеболюючим, не гірше, як гастроендоскопія. У всіх нас однакові симптому, але різні причини. Дехто оперувався, хтось проходить постійні огляди, декому сказали уважати. Коштувало дешевше, ніж мрт (треба уточнити, скільки зараз після медреформи, в реєстратурі) , ну і наочно, прям в процесі лікар показував що і де і чому.
    Як тепер з ковідом це відбувається - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lionn

    Lionn New Member

    як чудово, що у мене все ок
    це потрібно цінувати
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Температурю, здала аналізи, виявили бактеріальну інфекцію, лікар оглянула, призначила антибіотики (запалення легень).
    Не хворіла тим сто років (останній раз пригадую в 2,5 р. лежала в Чорнобильсткій з пневмонією).
    Може є якісь лайфхаки як зменшити приступи кашлю і допомогти легеням?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Приступи кашлю допомагають легеням.
    Перкусійний масаж є для дорослих. Помагає щоб швидше все викашляти. На просторах ФБ був дуже гарний опис від київського остеопата. Здається Ліда Коноваленко його викладала в себе. Попросіть її, щоб скинула вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, підкажіть хто знає, у якій приватній клініці приймає лікар травматолог Лазарчук Любомир Омелянович. В поліклініці обласної лікарні запис аж на вересень, а потрібно до нього