"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і то всьо чим ти лікуєшся?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю, тримайтеся! Ви не сама - я також говорити не можу - в стоматолога зуб залишила:girl_sad:
    І з ким би поговорили, якби не Посиденьки?!:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ще гарячий лимон... А потому буду ненависні смокталки на горло їсти...
    А взагалі лікуюся посиденьками. :girl_haha: А шо? :shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    та просто мені один чай не помагає...а от полокання...саме те шо треба...
    лікуйся і швиденько одужуй!!!

    +100
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В мене вчора так само зранку горло боліла:girl_sad:,вже думала шо хворітиму,бо в цілому кепсько почувалась.Але згадала шо маю вдома прополіс.Жувала по кусочку на протязі дня,на смак не дуже,язик аж затерп,зате нині здоровісінька,навіть полоскати не довелось(не люблю я ту процедуру:bad:)
    А пожаліюсь на те шо немаю зовсім часу на посиденьки,дитина тут же уваги вимагає.Хіба встигаю на ходу деякі дописи читати:girl_cray:. І на форумівки теж не попадаю:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Потримаєте в роті олію так ніби полощите хвилин 5-виплюнете вона буде білою, це вб"є всі бактерії і горло як рукою зніме. Перевірено в мене з горлом постійно проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А яку саме олію? Бо в мене вже температура понад 38 скочила. А полокати горло я не люблю...
     
  8. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Накраще кунжутну!
    І взагалі, дівчатка, варто щоранку, одразу після ранкового пробудження, саме так, як пише Грильяжка (додам лише- кількаразово пропускаючи олійку поміж зубками), полокати кунжутною олією ротик!
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю як не маєте кунжутної полощіть якою маєте, а як піднялась температура-кілька крапель йоду 3-4 на стакан води мені помагає завжди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я пополоскала Амолем, бо не дочекалася відповіді Грильяжки. Олія в мене лише оливкова та кукурудзяна. Є ще риб'ячий жир. :xaxa:
    Горло трохи пройшло, вже так не ріже, а температуру вилежу...
    Дякую за поради й підтримку!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Сорі Лілю в мене щось нет пропадає
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та нічого. Я спробую оливковою згодом. А от кунжутну треба пошукати й робити, як Зірниця пише... якщо не знудить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Лілю, бажаю вам найшвидшого одужання! І коли у вас зараз не має кунжутної, але ви будете її шукати і хочете мати добру, то питайте аюрведа-кунжутну олію, або ж за рецептом др.Ф.Караха, або вже яка буде, але тільки біо-!
    Так, дійсно, від олії легко може знудити. Тобто не від самої олії, а від тої зростаючої білої піни, котра вже розчинила і виводить із слизової продукти отрути. Книжка (Otfried D. Weise) пише ретельно полукати 1-2 ст.л протягом 5-10 хвилин (соняшниковою олією 20 хв). Але то за першим-другим разом виглядає забавно...а при регулярних процедурах 2-3 хвилини цілком є терпимі. А коли перед полоканням ротової порожнини(скажімо вранішнім) ще й пошкрябати язика ложечкою чи шпателем (чи спеціальним пристроєм, що, до прикладу, у нас можна купити в біо-магазинах), то разом із олійкою зникнуть й усі залишки отрутних речовин з ночі, відчуття смаків стане чутливішим, а віддих чистішим... Взагалі, олійка надзвичайно корисна у різних випадках, і на гуглі, гадаю, можна знайти багато цікавого про її застосування....
     
    Останнє редагування модератором: 8 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Мамцю рідна, два дописи від Зірниці, а тут зразу такою турботою, теплом повіяло...як нам тебе бракує!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Надійко, дорогенька, дякую!!! Дописала, бо самій не терпиться- так вже хочу до вас!!!:girl_cray:
    Все- йду зі всіма вітатися...:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Захворіли... :sad:То Михась весь тиждень температурив, а нині вже всі троє ледве живі.
    Голова розколюється, очі болять, так хочу прилягти... Чоловікові теж зле, лежить.
    В малого нині потекли соплі, але досить активний.
    Включила комп, щоб музика грала, спробуємо вкластися з малим (де в нього стільки енергії береться?)
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумний карантин

    Винесла частину дописів із жилетки, бо треба її помалу чистити...

    А я ніяк горло не вилікую й постійно мені температура через то на 38 і вище скаче... в аптеці просили щось на ангіну, а вони звичайний тайленол запропонували, а він мені ніц не дає... :sad::sad::sad: якийсь жах!
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Лілю видужуйте:girl_smile:. Бо не тішать мене ваші дописи про температуру і болюче горло.:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Мене також не тішать. Але котрий день температурю. То жах просто. От зараз 38,1. :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Може спробуйте випита гарячого чаю залізти під кілька теплих ковдр і добряче пропотіти, мені завжди така процедура допомагає
     
    • Подобається Подобається x 2