"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Одним словом так-во! Як я вже писала в жилєтці хворіла я хворіла, таблєтки пила, а температура 4 дні не збивалась. В результаті мене трафило-зробила я велике горня зеленого чаю з медом, налила собі 150 гр. кагору вдула то все діло і полізла під ковдру. Зранку встала як огірок.
    Правда чоловік з мене вмирав, казав моїй мамі по телефону(як вона питала, як її доця)шо доця напилась і пішла спати:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Випила наніч Фервекс, не люблю організм глушити, але вже не маю сили хворіти. Ніби помагає. П'ю зелений чай з медом через силу, бо не терплю меду... Не пам'ятаю, коли востаннє так хворіла влітку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Liliyah Romanova, ви писали, що у вас дуже болить горло.
    Буквально два тижні назад я також дуже сильно застудилася, горло боліло так, що не те, що говорити, навіть дихати нормально не могла. І мені допомогли старенькі, давно відомі таблетки Фурацилін (надіюсь, я правильно написала). Я їх розтовкла, розчинила в стакані теплої води і полокала горло. На другий же день стало значно, значно легше.
    Можливо, вам також ці таблетки доможуть? (якщо у вас такі є в Канаді..)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    А хто знає, як вони тут називаються, навіть якщо є. :sad: Та й чи продадуть без рецепту. Наразі глушу організм тим самим Фервексом, аби температура не скакала, а горло полочу. Думаю, йти завтра на роботу чи ще один лікарняний день брати... З моїм мазохізмом точно в офіс завтра поїду, а потім знову зляжу на наступні вихідні... ех... :sad:
     
  5. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!


    Ліля виздоровлюйте!!!!!!!!! Я на горло, якщо дуже болить беру стрептоцид - просто супер (дітям теж, але в менше дозування). пів таблетки - 6 разів на день - розсмоктувати. До та після прийняття ліків не пити та не їсти пів години..
    Або просто полочіть горло содою. І ВИЗДОРОВЛЮЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Ой не йдіть. Краще вже вдома перебути. Скоріше видужаєте. Видужуйте :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    І чоловік так само каже... подивлюся. Тяжко буде, як піду, вже чую...
    Було б то так легко заскочити в аптеку з ліками, що називаються так, як в Україні. З українських п'ю амізон від учора.
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Від температури мені суперово допоміг рапідол. Була температура 2 доби під 39, мене тіпало (а тіпати мене починає вже при температурі 37,2). Пила наш парацетамол, амізон, сульфадиметоксин - толку нуль. Висмоктала тільки одну таблетку рапідолу - через 2,5 години температура стала 36.8, і вже було по гарячці. То вроді французький препарат, великі рожеві таблетки, трошки противні, самі в роті розчиняються.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я сьогодні виходила з під"їзду, і не знаю як, але впала. Сильно спухла нога:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Їздили в травмпункт, слава Боу, тільки розтяг зв"язок. Але нога страшенно болить
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В мене тітка працює в хірургії то коли в мене схожа ситуація була радила ставити на ніч компрес з горілки. Я ставила кілька днів і біль ставав меншим набагато.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Мені радили внутрішньо:girl_smile:, але компрес мені більше подобається. Якщо можна детальніше в ПП
    І ще пожаліюсь, вже другий день душить кашель
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    На кашель треба пити бузину (чай із сушеного цвіту) або зробити мішанину - жовток+столова ложка меду+столова ложка горілки+столова ложка масла - і повільно то з'їсти.
    А на ногу можна мазі різні також... я своє коліно минулої зими так і вилікувала мазями.

    А я вже позбулася гарячки. Правда, після другого фервексу вчора ввечері, проспала нині до 5ої дня, але зате температура впала до нормальної і говорити вже можу. Їсти ще не дуже, але то дурниця. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ну ви дєвушка звір, онтако нерозведеним Амолем полоскалисьте? Чи таки розвели з водою?

    ґоґель-моґель я можу і без болі в горлі їсти, правда я масла не додаю, а просто жовток, мід або цукор і трошки алкоголю, наприклад рому (того чорного, кубинського :girl_cool: )
     
    Останнє редагування модератором: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    :lol: :lol: :lol:
    Але ти мене насмішила, кумасю! Де би я так полокала, дала 10 крапель на півшклянки теплоі води та й вже, а чистим, то би горло наніц спалила. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    то лишень при мокрому кашлі, бо сухий стане ще сухішим і задушливішим.

    не думала пхатися, але... фервекс то яд... я вже писала про Т на дитячій гілці і то стосувалося не лише дітей...
    коли в наш організм попадає вірус - підвищується Т - то організм створює несприятливі умови для життя і розмноження того вірусу... крім того при Т вище 38 активізується робота печінки (щоб фільтрувати кров від токсинів, які утворюються коли віруси і бактеріїї гинуть), імунітет теж працює з подвійною силою в режимі НС ... всіх цих благ ми себе позбавляєм, коли збиваєм Т.. більше того, глушим Фервексом або Колд-флю, де максимальна доза парацетамолу (печінка і шлунок не скажуть дякую), і набагато вища доза аскорбінки... + антигістамін (гомеопатія би сказала, що знов болячку всередину засунули).

    З.І. не знаю чи то має зв"язок, але відколи заборонила чоловікові все крім малини-суниці-вина-амолю - то це літо перше, коли в нього не було незрозумілої алергії (жахливий риніт влітку)... може не зовсім перше, бо колись теж був здоровий хлоп (день-два Т 40-40,5, горня кагору і як огірок) а потім почав пити всяку заразу і хворіти тижнями...
    одужуйте і бережіть себе)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Та я це знаю. Не пила вже вічність. І перші дні лікувалася виключно чаями (з амолем також), малиною, навіть медом. Але я не можу собі дозволити надто довгий лікарняний, тому довелося глушити організм Фервексом. Зауважила реакцію - почався нежить ні з того, ні з сього. І голова важка, відчуття, що ходжу по Місяці, а не по Землі, тільки вибору в мене не було. Якби мені допоміг гарячий лимон, а не допомагав, Фервекс би далі лежав у далекому глухому кутику, як і раніше...
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Дайте пораду! Температура у мене 37,2 і болить з правого боку. Боюсь, що апендицит. Як перевірити самому? Куди звернутись?
     
  18. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Треба кров здати, відразу покаже!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Що саме має показати?
     
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Я точно не пам"ятаю, бо була в паніці (чоловікові в січні вирізали), але здається лейкоцити мають бути вище норми, якщо ні, то це не апендицит!
     
    • Подобається Подобається x 3