Букет

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Маруся-мама, 25 Жовтень 2009.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Букет

    Весільний букет був для мене дуже важливий!
    Тому з неймовірним острахом чекала моменту, коли побачу його вперше. І хоч задумувала його трішки іншим, я, о диво!, закохалася в нього з першого погляду:girl_tender:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
  2. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Ми букетик замовили в останній день перед весіллям, коханий вночі перед весіллям їздив забирати. Замовляла в дівчинки - ніби Софія її звати. Відгуки про неї здається тут на форумі побачила. Ми поїхали до неї, а там просто в гаражі були різні квіти. Я навіть не знала, як букетик буде виглядати, тільки пояснила нашвидкуруч, які кольори і квітки я б хотіла. У мене було плаття кремового кольору, а я марила фрезіями, але боялась, що вони будуть білі і не пасуватимуть до плаття. Проте Софія вдало поєднала білі фрезії, маленькі кремового кольору гвоздички і рожеві трояндочки кущові.
    Я коли вийшла з дому до нареченого, то перше, що я побачила - був букетик в руках мого коханого. Я була вражена красою і ніжністю цього букетика, так він мені сподобався. Я ціле весілля милувалась ним. Коштував букетик разом з бутоньєркою 400 грн. Маю таку мрію - отримати ще хоч раз в житті такий самий букетик від коханого :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    А це на 5-й день після весілля, весь час стояв у холодильнику, трохи підв'яв і зменшився в об'ємі, але я докупила на ринку гілочку кущової троянди і замінила деякі зів'ялі квіточки на свіжі. Таким чином букетик ще успішно витримав фотосесію на 5-й день після весілля. :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  3. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Хто мав букет з гортензій, влітку????!!!! Дуже хочу букет з білих гортензій, а флорист каже що стане його на кілька годин, що не стійкі вони, проте в одній компанії мені сказали що стоїть гарно, довго, що нема чого переживати, що мені робити, незнаю...
     
  4. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Я не флорист, але знаю що навіть наша, городова гортензія стоїть довго, а букет молодим переважно роблять з голандської, і взагалі зараз робляться букети в мікрофоні, який напоєний водою... тому незнаю чому мав би не стояти. Перетелефонуйте ще до 5 різних флористів, один може так казати бо немає ле замовити(до прикладу) чи ще чомусь.
     
  5. atena

    atena Active Member

    Відповідь: Букет

    Можливо в мікрофоні букет стоїть довго, але без нього букет з городньої гортензії в літню спеку протримається декілька годин. Щодо голандської - не знаю...
     
  6. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    в літню спеку будь-яка не напоєна певним чином квітка стоятиме мало) та і напоєна чи з хімією, все одно... спека то є спека..
    плюс городня гортензія, вроді має не дуже рівні стебла, щоб можна було на власних робити.. але то моє імхо, ще раз я не флорист)
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    В моєму букеті мікрофона не було, а букет був перевязаний атласною стрічкою, то в мене були троянди червоні та хризантеми білі. День весілля був дуже спекотним, а букет простояв ще 2 дні після весіллля))
    Тому все залежить від витривалості самої квітки...
     
  8. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    ви розбирали букетик? Бо зараз здебільшого роблять прихований мікрофон, а зверху "зашивають" стеблами, перемотуючи потім стрічкою...
    Ось мій букетик наприклад
    [​IMG]
    Як бачите теж мікрофона невидно, хоч він там і був
    незнаю яка то за витривала має бути квітка щоб в жару простояти два дні, навіть напоєна кристаліном чи ще чимсь....
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Вот в мене такий самий низ букета як у Вас був)))
    При мені робили букет, бо вибирала які квіти там мають бути і як сам має виглядати. Вечером як прийду додому то закину фото)))
     
  10. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Гортензії голандські, з мікрофоном, сказали що крайчики квіточок можуть покоричнівіти, незнаю... замовила інший...(
     
  11. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    шкода, весільний з гортензій вельми гарний! Може то все таки флорист сачкує ?
    В мене там тканина, яка використана на мому поясі і на галстук нареченого) все таке беж) я трохи на дрібницях помішана) "Короля играет свита" )))
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Обіцяна фотографія
    [​IMG][​IMG]
     
  13. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Та ні, низ зовсім інший) В мене там зелень і стебла видно а у вас сіточка і атласна стрічка на мікрофоні, наскільки я розумію
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    цілком підтверджую. правда, в мене були самі троянди, зранку куплені на галицькому. про спеку я вже мовчу, бо потім була ще та гроза
     
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    В мене стебла також видно було, але трішки, просто такої фотки не знайшла. Сіточка тільки зверху для краси, а атласна стрічка і тримає весь букет)))
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    На днях була на весіллі. В молодої букет - білі калли маленькі і сині гортензії. Шлюб був на 13-00, а букет вже весь зів'яв!!! Повністю!!!
    Ті гортензії мали малі хвостики, запхані в капсули з водою. То все вдома витягали і міняли на інші квіти.
    Не знаю, може, якби довгі стебла були, толіпше би збереглися... То ризиковано.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    все залежить якої якості квітів, чи спеціально оброблені, чи свіжі використовувались у букеті. Була на весілля, де букет з кал півдня виглядав дуже гарно, при спеці +40 майже.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Зів'яли не калли, а гортензії
     
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Хто хоче букет з гортензій, з голандських гортензій- сміливо замовляйте!!!!!!! Я ж побоялась , замовила з трояндочок, еустом і фрезій, кольори були білі, димчасто розові, ледь персикові, виглядало ніжно, гарно, але не те про що я мріяла... А гортензії (ну не змогла я без них) були присутні в композиціях на столах, стояли ще до тижня часу вдома, як же я жаліла що послухала флориста... ясно що їй не вигідно робити букет з гортензій- там три квітки і вуаля! Такий букет би коштував до 250грн, а так 500-600...
     
  20. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Букет

    Дуже шкода, що ваша флорист порадила не брати обрані вами квіти тільки раді того щоб зробити композицію дорожчою... А ще шкода що не бачила вашого допису швидше, а то б точно нарадила брати гортензію, оскільки і в мене була в серпні в дужеее жарку погоду, а перед тим за 2 тижні в коліжанки, то певно стояла найдовше з усіх квітів. Але всього не передбачиш;)