Букет

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Маруся-мама, 25 Жовтень 2009.

  1. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    дівчата, порадьте, будь ласка, на які квіти дивитися до весільного букету на початок листопада. хочеться щось щоб не було космічно дороге з заморських квітів. по кольорах може бути поєднання білих, бежевих, молочних, кавових кольорів (ну щось в тій гамі, бо плаття шампань зі стрічкою кольору кава з молоком). В декорі залу будемо використовувати оранжений колір, тому і в букеті думаю про такий акцент... ну і головне- хочу ніжний делікатний букет.
     
  2. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Букет

    Сходіть в квітковий магазин, вони порадять які краще підібрати квіти, але то така пора, що певно всі вже будуть голландські квіти.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    В нас теж було весілля в листоаді, дуже калл хотілось, замовили їх на гуртовні, але коли прийшла чуть не зомліла, на відмінну від тих омріяних великих квітів мені винесли такі як у вазонку ростуть, хоча в квітковому мене запевняли, що все буде ок. прийшлось робити з троянд, вони постійно є. раджу добре добре з"ясовувати сезонність росту квітів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Або замовляти не на гуртовні а у провірених флористів, які весільними займаються, благо у Львові таких декілька файних є! Заодно обумовити бюджет, вигляд і т.д.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Мала на увазі, що обов"язково треба звертати на сезон росту квітів. Якщо кали як у моєму випадку цвітуть дуже мало часу з червня до початку жовтня, тому сумніваюсь що в кінці листопада, флористи зробили б букет зних!!!
     
  6. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Думаю зробили б, інше питання ціна)))
    Я розумію, що є сезонність квітів, і думаю флорист толковий, не гуртовня, звернув би увагу, що це ризиковано, може їх небути, і можна замінити тим то і тим то, чи будуть, не наші і ціна буде відповідна.
     
  7. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    я пожалітися! звичайно, у всій величезній кількості і вартості витрат на весілля ціна букету молодої - копійки, але обуренню моєму нема меж. при собівартості квітів 200-250грн букет продають за 500!!! при чому, це вже "узагальнена" ціна для Львова. от, наприклад, цікавила мене ціна букету з білих та помаранчевих калл (типу як на фото) - кажуть від 450грн і вище. при чому, максимальна вартість квіточки 20грн. я знайшла і по 15грн. отже, букет з 15шт по собівартості 225грн. і ще стільки ж за роботу?!:girl_cray:
    [​IMG]

    П.С. Може хтось знає флористів з лояльними цінами? Буду вдячна! Бо треба ще і композицію на стіл молодят і на столи гостей
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Весільний букет мала з гербер, давно мріяла про букет саме з цих квітів. Букет був без мікрофона, і в жару мав дуже гарний вигляд. Але герберки в дружок у волоссі вже на зйомці прив"яли, то ми в залі поміняли на айстри (брали для прикрашання столів) і вони всю забаву мали свіжий вигляд.
    Мій букет і дерев"яна ваза, яку зробив чоловік, квітами прикрашали сестрички.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    сподобався мені цей букет, простий і ніжний

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Покажу який в мене був букетик)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Букет

    Не дуже люблю троянди, а в невеликому місті, де було наше весілля, вибору "екзотичних" квітів практично немає, тому у мене був скромний букетик з "ромашок" (хризантем) з червоними ягідками і перев"язаний червоною стрічкою
    [​IMG]
    Правда на цьому фото бутоньєрка у чоловіка вже якась "побита життям" - було жарко, він увесь час знімав-одягав-кидав піджак, забуваючи про неї. :)
    Я ще хотіла листочки барвінку в букеті і бутоньєрці, але пані флорист чогось про це забула :girl_sad:
     
  12. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    На розписку мала букет із соняхів: купила їх сама, а потім занесла до продавців квітів, щоб вони мені їх оформили святково
    [​IMG]
    А на шлюб мала букет з моїх улюблених троянд
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    І ми замовляли букет і бутоньєрку в маленькому квітковому магазинчику. Випадково я зайшла у магазин недалеко нового Цуму, продавець сказала - без проблем. І справді проблем не було жодних, все як я хотіла так і зробили. Ось наші квіткові спогади
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Нюта

    Нюта Well-Known Member

  15. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    А ось і мій пізньоосінній букетик (9 листопада)
    [​IMG]

    І, до речі, хочу додати, що таки якщо пошукати, то можна знайти і досить лояльні ціни у Львові. Не знаю чи можна афішувати в цій темці ціни, то скажу так: я за свій букет+2 бутоньєрки молодому заплатила за 200грн середньоринкової ціни. Видно, кому скільки до щастя бракує у флористів)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букет

    Ось мій букет на розписку
    [​IMG]
    І весільний кольоровий-кольоровий :girl_in_love:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. darysj

    darysj Active Member

    А це мій красень! AD-32.jpg
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    мій букетик, був такий як я хотіла і мріяла.
     

    Вкладення:

    • KRG_6934.jpg
      KRG_6934.jpg
      Розмір файлу:
      68,3 КБ
      Переглядів:
      82
    • Подобається Подобається x 6
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Хочу мати ось такий букет з червоних троянд. Подобається мені такі простенькі букети.
    [​IMG]
    Мені цікаво, чи квіти не втратять своєї краси до кінця забави?
     
  20. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Коли я обирала собі букет, а він також мав бути найпростішим - лише квіти і стрічка намотана на стебла, то мені кілька флористів настирливо рекомендували саме троянди, як найживучіші ківти тому думаю, що з трояндами проблем не буде, головне щоб квіти були справді свіжі, а не стояли 5 днів в магазині до того як в букет потрапити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1