Букети з цукерками

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем leopoli, 4 Лютий 2011.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    Маю велике бажання зробити власноруч серце з цукерок. Я в тій справі найновіший новачок, тому навіть не знаю з чого почати.
    Трохи перерила Інтернету, зрозуміла що треба гофрований папір, шпажки, клей, різноманітний декор і, звісно, самі ж цукерки. Головне питання - на що насаджувати шпажки з цукерками?
     
  2. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    А як тоді скріпити все до купки чи/щоб густенько натикати в м"яку основу ? А шпажка гостра і трохи довжини має, а ще бачила використовують і дротик.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    Та основа з чого має бути? Щоб і надійно і красиво виглядало.

    Такий звичайний, рудий?
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Ну залежить від ваги цукерки, обирають об ємні та легкі. Під основу використовують такий цупкий поролон (знаєте як букети з орхідей продають, пінопласт напевне ще щось), має значення глибина запихання, щоб не хилились солодкі квітки, а купки тримались. Розпочати варто з чогось такого компактного, щоб зрозуміти як лягають ці бутони.
    Так такий.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    Може підкажете де його придбати?
     
  6. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    На нижньому Шуварі там де магазини з квітами є магазини з декором для квітів. Колись там брала.
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    В господарчих магазинах буває і в тих жінок, котрі квіти продають можна спитати. А ще можна дивитись на губки (митись) в Ашані є вибір (де знайдете), щось часом можна підібрати. Сама таких букетів не роблю, але є людина котра робить (простіші шедеври) і в тому ж Ашані продає за нормальні гроші. То так кілька секретів довідалась.
     
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Я серце завжди роблю на пінопластовій основі.
    Вирізаю серце потрібного розміру, обклеюю пепером і цукерки кріплю не на шпажки, а на зубочистки попередньо можна змастити зубочистку гарячим клеєм.Тримаються міцно, ніколи не випадали.
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    Я тут подумала, а якщо цукерка буде без того "хвостика", наприклад чорнослив в шоколаді, обгорнутий у фольгу. Як тоді прикріпити до зубочистки?
     
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Ну в таких випадках я цукерки "обтягую" папером або прозорим. або тоненьким полісилком.Хвостик по-любому треба ..хіба що цукерку просто приклеїти до поверхні. Але то не гарно буде.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Букети з цукерками

    є готові форми з пінопласту у вигляді куль, сердечок і інших форм. Можна знайти на Шуварі чи у магазинах Арт декору. Обтягуються потрбним матеріалом ( можна крепом, можна органзою),квітки ліпляться залежно від обраних цукерок- одні можна втикати у форму за допомогою зубочисток ( оформлених під стебло), інші ( з плоскою поверхнею)- кріпити на двосторонній скотч або давати краплю силікону з гарячого пістолету.

    п.с. ще можна використовувати сухі оазиси, які теж різних форм- від простих куль до форм тваринок.
     
  12. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Сьогодні віддала замовлення

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    а що йде під платтячко, тобто на яку основу кріпляться квіточки?
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    У мене проблема - цукерки не тримаються зубочисток (білий трюфель Світоч). Наношу клей, кріплю до хвостика, а воно не тримається :sad: То може бути проблема, що сама цукерка важка?
    Вже не актуально, все тримається :)
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2013
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Букети з цукерками

    Думала, що в мене руки з одного місця ростуть, але цю теорію сьогодні вперше піддала сумніву :girl_in_dreams:
    Робила вперше, сильно не сваріть :girl_blush2:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. Derdeshka

    Derdeshka Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Переглянула тему і в захваті від побачених робіт, справді надихають. Вирішила і собі спробувати зробити цукерковий букет і ось, що в мене вийшло [​IMG]
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Букети з цукерками

    Беріть краще зубочистки або такі довгі шпажки, то трошки зручніше. Я коли вперше робила букетик використовувала взагалі пластмасові шпажки, ото дійсно незручно))
     
  18. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Порада. Край пелюсточки трішечки розтягуйте, тоді квіточка буде виглядати більш ніжніше і натуральніше.
     
  19. Відповідь: Букети з цукерками

    підкажіть, будь ласка, де можна купити той гарячий клей з пістолетом і чи цукерки потім їстівні.
    а цукерки потім реально дістати так, щоб все решта залишилось на місці? як тоді їх краще кріпити?
    дякую
     
  20. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Букети з цукерками

    Пістолети у клей є в усіх будівельних магазинах , а також господарчих. Клей продається у стержнях, силікований.
    Цукерки залишаються їстівними , а от композицію не завжди вдається зберегти.Це практично не можливо(хіба що тільки цукерки не їсти:)) )