Чаєманія. Власні суміші чаю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Un.Known, 2 Грудень 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Дуже люблю чай.

    Останнім часом перейшла на власні суміші - купую трави і змішую за смаком.

    Люблю фруктові чаї - не з пакетів, але із свіжих фруктів плюс трави.

    Маєте свої улюблені? Поділитесь рецептами?
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чай

    Аналогічно:girl_smile:я чаєманка!Обожнюю чаї - вони мене чудово тонізують,надають сил...а смак..мммм,нема нічого кращого у холодний похмурий ранок ніж горня смачнючого запашного гарячого чайочку:girl_in_love:
    Люблю чорні з домішками(особливо з бергамотом),фруктові,зелений з м"ятою(це просто бомба!),найулюбленіший зелений - Саусеп,різні трав"яні - мятний,липовий.
    А от з білим не склалося - щось він мені не пішов. Червоний каркаде цього року вперше спробувала - цікавий смак:)
     
  4. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Чай

    цйього року заготувала не лише перетерті з цукром пелюстки рожі,а й насушила багато тих пелюсток.Чай з них - казковий:)

    також люблю з бергамотом.

    комбіную і трав*яні - м*ята+нагідки+ромашка.

    меліса+листя смородинки+плоди глоду.
     
  5. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чай

    Не така. :)

    Я питаюсь про рецепти власних сумішей.
     
  6. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Чай

    Бергамот форева.
    Ще дуже люблю "Тисячу і одну ніч",і був такий чайок"Клубніка со сливкамі", не пам"ятаю виробника, дуже смачненький.
    А суміші сама не готую,але часом в лісі чи на дачі заварюю чайок з чорничних, малинових гілочок, листя суниці і м"яти або меліси.
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чай

    ок:)
    ну тоді... я зараз змішую мяту з мелісою і ромашкою :) і для шлунку добре і заспокоює
    а ще липу люблю
    бабуся передала суничник і чорничник з ягідками, ото буде смакота!!!
    але чорний і чорний з бергамотом то святе, під настрій з лимончиком, або з молоком:)
     
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чай

    Я так люблю мішати: м"ята + меліса(сплю як дитьо мале після такої суміші), липа+ м"ята, ромашка + липа,м"ята + чорний чай:girl_curtsey:
    Йду си чаю запарю чи шо:girl_crazy:
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чай

    Дивно, лаванду ніхто не згадав.

    А я люблю. )

    На велике горня - третину чайної ложки. Півложки медуниці. І трохи волошки.

    Якщо вмієте - без цукру. Просто еліксир. )
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чай

    Я домішую лаванду до м'яти. І як то ніхто? Лише кілька дописів у темі. ;)
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    Стандартно-меліса+м"ята+липа
    Люблю додати в заварник до зеленого чаю парочку абрикосок(кураги), а до чорного-декілька скибочок сушки-яблучка або грушки
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    я сама сумішей не роблю
    проте ми обоє фанати чаю.... і більшість наших друзів...
    я люблю на вагу у світі чаю купувати - найулюбленіший це "зелений равлик", "зелений саусеп", "сенча сакура"...
     
  13. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    А я колись дуже любила різні зелені чаї. А зараз перейшла на суто чорні (класичні, хорошої якості). Також дуже люблю додати в заварник м’яти або меліси. А ще сушу шкірки з цитрусових (мандаринів,апельсинів,лимонів, грейпфруктів). Подрібнюю висушені шкірки руками і змішую з чаєм. Особливо подобається додавати грейпфруктові - додають гіркоти, але то на любителя. Чай п’ю без цукру.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    А де саме? Бо я купувала в центрі на пр.Шевченка, в сквозняку. А кілька днів тому приходжу туди, а там пусто, нема вже їх... І ніхто не знає, куди вони з тим чаєм переїхали :girl_cray:
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    А ми давно вже п*ємо лишень чай що самі намішаємо. Я не надто пропадаю але мій чоловік мусить мати щодня свіжий чай. Он він накупить різних трав і заварює собі по-черзі. А ще нераз каже мені, а запар но мені чайочку і кинь тих фруктів що Лілька привезла.:girl_in_love::girl_in_love: Вредотина, така.:girl_in_dreams:

    Мені подобаються чаї з сушених ягід. Або є у нас така суміш фруктово-ягідна, то її як чайничок запариш така красота.:girl_claping:
     
  16. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    А я останнім часом люблю до охолодженого чаю із сумішей ще додати шматочок лимону та ложечку меду!!! :) ;) Смачно та корисно!
     
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    Ластівко, не хочу Вас розчаровувати... а як у Вас з хімічною обробкою цитрусових?

    Тут у овочевих магазинах всюди напис:"Плоди хімічно оброблені", і рекомендують шкірку знімати навіть зі скибки цитрини, якщо у чай додається...

     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    Я теж, як і більшість з вас, додаю до чаю мелісу чи м"яту.
    А ще, в період того грипу, вирішила спробувати імбир (корінь) - смакота :girl_in_love:! Тепер частенько з ним чай п"ю, і всім родичам теж подобається.
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    Імбир не просто смачний, але дуже корисний. Нічого більш прогріваючого не знаю.

    Спробуйте ложку тертого імбиру + цитринову скибку + чайну ложку рому. :) Фантастика!
     
  20. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Чаєманія. Власні суміші чаю

    Дякую за пораду, буду знати. Проте, мені справді дуже подобається чай з гіркотою грейпфрукту. І ще - я думаю, що у "світі чаю" (де також різні суміші чаїв продаються + з ароматизаторами) ті шкірки також оброблені хімікатами. Але як тоді солодощі робити (де треба додавати цедру лимона чи апельсина)?