Пузата хата

Чекаємо на двійню

Posted by truskaffka on 1 Липень 2015 відповідей - 345
  1. Hatawa

    Hatawa New Member

    А який шанс завагітніти двійнею?якщо в родині по лінії бабушки були і все.
     
  2. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В нас пішло по чоловіковій лінії. Його прабаба була з двійнят.
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    шанс завжди є:girl_smile:
    в нас з чоловіком ні в чиїй родині двійнят не було :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А якщо у мене мама з двійнят? Чула, що це через покоління передається? А в подруги бабця з близнюків, то каже, що у неї більші шанси, ніж у мене.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я не знаю, від чого це залежить. Знаю дівчину, яка є з двійнят. Так от, вона народила двійнят.
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вичитала таке:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене молодші сестри двійнята і коли одна з них завагітніла двійнею, то лікар на УЗД сказав що в другої сестри вже не може бути двійнят, і уявіть собі коли завагітніла друга сестра (правда ці вагітності у обох не перші) і прийшла на УЗД і їй сказали що в неї теж двійня то та переконувала лікаря добре дивитися бо не повірила що у неї теж двійня))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    У мене мама мала братів двійнят. Я народила близнят однояйцевих. Чи залежить від того, що були в сім'ї двійнята не знаю. Але ні в кого з братів-сесетер немає двійнят. Я наймолодша із всіх і маю)
    Хоча мені здається, що зараз набагато більше двійнят стало народжуватися, ніж раніше. Я не дуже багато знаю двійнят плюс/мінус мого віку.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. tifinka

    tifinka Member

    Так, зараз двійнят значно більше стало. Думаю, це ще завдяки лікуванню, яке сприяє овуляції декількох яйцеклітин або ЕКЗ. В мене якраз такий випадок, і я рада, що так сталося, бо нашого щастя ми чекали довгі роки і от маємо подвійний презент :)
    Ще розповім про свої пригоди з дексаметазоном (профілактика щоб легені швидше сформувалися на випадок передчасних пологів). Так от, лікарка з ЖК наполегливо переконувала, що це варто зробити, оскільки двійня апріорі попадає в зону ризику, навіть якщо усі показники жінки в нормі. Написала направлення в обласний пологовий, оскільки в умовах поліклініки такого не хочуть робити. В пологовому черговий лікар оглянув і відправив додому оскільки нема загрози, і цей препарат не варто колоти просто так, без загрози передчасних пологів. І будь тут розумний. Питалася ще в подруги-медика з Польщі, в них теж не практикують таку профілактику, лише у випадку загрози. Тож, налаштовуюся на те, якщо до тепер вагітність проходила легко, так буде і надалі, бережу себе, прислухаюся до малюків як вони там, і думаю про хороше :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мені тут вкололи дексаметазон, коли попала в лікарню на 28 тижні. Я мала сильні та часті скорочення. Оскільки була загроза, то вкололи. А так, то навіть мови не було про це.
    До речі, поки лежала в лікарні, то помітила, що кололи всім з 24 тижня. Тобто найменша загроза була причиною для дексаметазону.


    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    В мене тато з двійнят, чоловіка тато з близнят, а в мене одненький синочок народився
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Krokira

    Krokira Member

    Запитаю тут. Може в кого таке було. Лікар на УЗД дивилась кровоплин малят. Каже що показники на межі і якщо будуть вищі то дітки недоотримуватимуть корисних речовин і може бути гіпоксія. Призначили мені Тівортін і флебодія на 2 тижні пити. А вже 22 грудня наступне УЗД. І будемо дивитись як результат після тих ліків.
    А ще на 32тижні радять дексаметазон проколоти (24 мг загальна доза) на всяк випадок при передчасних пологах щоб легені розкрились у дітей. То всім з двійнятками таке колять?

    Надіслано від мого GT-I9192, використовуючи Tapatalk
     
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Не всім. Але, у вас, я так зрозуміла, є загроза. Тому краще проколоти, для підстраховки передчасних пологів. Тут, вже писали, це для того, щоб в малят легені розкрились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    В мене все було як у вас. Тівортін, флебодіа))) і Дексаметазон прокололи на 27му тижні, шийка вкоротилася, то була загроза передчасних... Хоча лікар з Роддому вважав, що це з двійнятами як правило... Казав, що якраз на 32му ітак би радив проколоти
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мені кололи на 28 тижні, коли була загроза: сильні скорочення та зменшилась шийка. Вам теж радять, бо є підвищений ризик. І у випадку передчасних пологів легені будуть більш розвинені.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Yavoryna

    Yavoryna Member

    Мені теж призначали Тівортін при порушенні кровоплину і кололи дексаметазон.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Krokira

    Krokira Member

    Дякую дівчата що ділитесь досвідом. Більше впевненості з'являється що все роблю правильно і не нашкоджу малюкам :) сьогодні останній укольчик дексаметакзону вколола. У вт маю УЗД. Побачу що там з кровоплином після тівортіну і флебодії.
    Гарного нового тижня всім, який приближає нас до зустрічі з нашими дітками :) :)


    Надіслано від мого GT-I9192, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Krokira

    Krokira Member

    Сьогодні була на УЗД. Результати не дуже втішні. Один хлопчик на два тижні від першого відстає. І то якраз той, в якого були і лишаються проблемки з кровоплином. Щось флебодія і тівортін не дуже допомогли. Різниця у вазі по УЗД 500 грамм. Скерували мене в стаціонар. Йду завтра.

    Надіслано від мого GT-I9192, використовуючи Tapatalk
     
  19. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @Krokira а як це взагалі лікується, коли є така різниця? Бо чула що якось лікують, але от як?
     
  20. Krokira

    Krokira Member

    Та от сама не знаю. Завтра буду знати - напишу

    Надіслано від мого GT-I9192, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1