Через гори, через плай..... або що і де купити дітям під подушку?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Veselivka, 10 Вересень 2016.

  1. Veselivka

    Veselivka Member

    Класно, саме така. Дякую. В мене знов мінус один подарунок. Такими темпами я до кінця вересня справлюся. Дівчатка, всім дуже дякую за корисні поради.
     
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мені ще така подобається, я похреснику купувала. Там дуже класні малюнки і слова трьома мовами. Чи Ви не про таке? [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчатка, в нас ляльок немає, бо доня їх не хотіла категорично, а тут звернула увагу на такі "створіння": [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2016 ---
    Може, у когось є такі? Цікавить чи згинаються ручки-ніжки, чи знімається одяг, матеріал і, взагалі, чи вартують шось))
     
  4. Veselivka

    Veselivka Member

    Дівчата, хто знає, де є великий вибір наборів столового посуду з героями мультів? Моїм дівчаткам таке б було до вподоби
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    На форумі є комерційна тема з посудом. Бачила, що багато дівчат замовляли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Я тепер пробую писати їм у відгуках і пропозиціях , щоб видали україномовну версію. Думаю чим більше запитів тим швидше вони на це зреагують.

    Для малого вже й незнаю що) Багато іграшок в спадок одержав від сестрички. На разі, то буде конструктор, де можна викруткою викручувати деталі. Ще певне якісь дерев"яні вкладки і книжка про Баранчика Рассела).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    О, краб-казкар! Я за нього і забула, дякую) похреснику колись дарувала - гарна іграшка, цікаво чи зараз продається.
    А конструктор з викруткою вже пробували десь? Бо мій навряд чи буде скручувати. Машинки і інструменти татові то в сам раз, а от розкручувати/скручувати не знаю...
     
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Нашим малятам цього року Миколай точно принесе вігвам. У нас всілякі халабудки викликають масу задоволення) Надіюсь, що Алі не підкачає і вчасно пришле тканини)
    Ну і думаю ще щось дрібненьке) Маркусові м'ячиків до кольору до вибору) А Івасику я шукаю ноут дитячий б/у у хорошому стані. Бо до такої іграшки він ще малий, але за технікою труситься) А так буде мати свій і не шкода, що поламають)


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Моя донечка дуже любить займатись по книжечках типу Kumon. Шукаю щось так саме, але з наголосом на вивченнні української мови. Ще думала за кубики Зайцева. Хто знає чи бувають вони українською. Якщо так, то чи хороша якість. Може є щось подібне на ринку? За лінки в інтернеті чи картинки буду дуже вдячна. А також за наводку, де купити


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Бачила в епіцентрі. з викруткою-молоточком. хочу своєму малому взяти. маю вже кермо з "біпкалкою" і поворотами. Малій - барбі, тапочки, шкорпеточки. Перламутрові фарби, блузочка... великий кіндер... щось в мене цього року фантазія "хромає"...
    А ще похресники: 2 рочки хлопчик, дві дівчинки по 3 рочки, хлопчик і дівчинка по 10....:dash1::dash1:
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2016
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А який це конструктор з викруткою? Знаю набори Build&Play, це щось інше?

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а які книжки хлопчику 9 років можуть бути цікаві? Про дитину нічого конкретного не знаю - дитина з прийомної сім'ї, просить в Миколая поміж всього іншого книжки.
     
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Малий вічно носиться з дідовими викрутками, але дивиться на сестричку і вже вправно щось намагається колупати нею. Ми вже маємо набір інструментів, то вони обидвоє ще активно юзають каску, окуляри і респіратор)
    А ще були якось в гостях то волочився від іграшкової пралки. Дуже йому подобалось, що можна самому вмикати оту торохтілку )
    так, це такого типу ) але аналог
    Може серія про Вовчика від ВСЛ, про капітана Фокса, Банду Піратів, Мурро і Гавчика. Можна щось Кокотюхи чи Дерманського - ніби хороші автори. А взагалі, всім мамам дуже раджу книгу для підлітків Пес на ім'я Мані. Книга, яка будує в дитині правильне ставлення до грошей. Шкода, що у наш час не було таких мудрих книжок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Veselivka

    Veselivka Member

    тицьніть мені, де та темка, не можу знайти, а дуже треба
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Що дарує вашим діткам Миколай у дит.садках?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хлопчикам - металеві машинки, дівчаткам - поні. Плюс по пачці олівців для всіх. Це ясельна група.
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Нові іграшки у групу. У нас діткам розказують, що Миколай приходить лише вдома, вночі:) Минулого року теж так робили.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Що можна подарувати дівчинці 5 років на Миколая (моя похресниця)? Іграшки\одяг\книжечки не варіант, мама тим торгує і мала має того вдосталь.