Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Музик, 23 Червень 2014.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Таки надумали їхати з чоловіком Чернівці подивитись. Цікавить всяка інформація: де смачно поїсти, де дешевше зупинитись, що обов'язково побачити
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Чернівці гарне місто)) Була там двічі, але без ночівлі.
    Вже закладів не пам'ятаю, ми просто гуляли і заходили куди нам хотілось)
    Є в неті перелік пам'яток архітектури, які варто відвідати, то ми по них пройшлись.
    Однозначно варто потрапити у їх Університет. Така гарна будівля, наче замок.
    Пам'ятник велосипеду гарний:)
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    ну то так, ми плануєм на кілька днів, просто з картою погуляти-подивитись.
    але все ж цікавить де краще зупинитись з адекватною ціною в першу чергу
     
  4. blin

    blin New Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Залежить чи Ви будете на авто чи своїм ходом. Ось силка по готелям Чернівців(ціни уточняйте, можуть не відповідати реальним). Ось куде НЕ раджу так це в Черемош. 2 роки тому хотів посилитись в цьому готелі, літо, жара. Вже всі документи оформив і тут вирішив про гарячу воду спитати. Сказали по годинах с 20-00, якщо в ноомері не буде гар. води то на поверсі 1 вана кімната з бойлером на ВЕСЬ поверх спільна для ВСІХ! Був в Андинна, приватний невеликий готель,але за 350 грн 2 кім. номер був. Як зараз по цінам не в курсі.
    Тиць
     
  5. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Я дуже часто їздила в Чернівці по роботі, але то вже років 5 минуло. Дуже гарний готель ось цей - Магнат люкс http://magnat.cv.ua/. Маленький, затишний, в центрі, приємний персонал, завжди все було на вищому рівні. Одного разу зупинилася в Буковині, ой то просто мрак
    Їли ми переважно в ресторані Віденська кав'ярня, на вул. Кобилянської (до речі там була програма Ревізор... :haha:
    але зараз певно нові заклади відкрилися, гарні :)
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Не раджу готель буковина, хоча це іхня візитівка, але за 450-500 грн двомісні номер в совдеп-стилі, така побілка, що мажеться, двері біоі пофарбовані, не відповідає ціні зовсім.
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми були в готелі Кайзер. Він напевно дорожче, але позитивом (особливо з дітьми) є близькість до центру міста, а Університет взагалі під боком.
    Раджу таки піти в Університет з екскурсією. Там такі зали всередині, такий садок ззаду... Просто краса.
    Ще так згадаю прогулянки по Кобилянської, там же на Кобилянської - краєзнавчий музей (але то я любітєльніца), алея зірок з Ані Лорак, і іншими відомими чернівчанами (то біля театру, здається, і пам`ятнику Кобилянській).
    Ще там є якась цікава церква блакитна, але ми не встигли.
     
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Зупинялися в готелі Магнат (не люкс, а звичайному, іх там два є, то дуже чистий, прекрасний номер, майже в центрі). Ось та кав'ярня на Кобилянській не вразила, але ми львів'яни балувані)))) Університет обов'зково - там ми провели більшу половину дня. Ну а так що подивитися гугл допоможе!
     
  9. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    там є розцінки, ми були в полулюксі в просто Магнаті.
     
  10. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    ой, точно є, то на вулиці Руській, Миколаївський собор, дуже цікаво побудований, я коли вперше побачила, аж очі протерла, то мусите відвідати точно.
    А ще згадала, недалеко коло готелю магнат-люкс, в який я направду раджу (а в Кайзері мені були дуже номери прокурені, аж спати не могла), є церква греко-католицька, а в тій церкві є чудодійна ікона. Я колись до тої ікони молилася про щасливу вагітність, і до неї люди з тим їдуть.
    І ще є одна кафешка, на Заньковецької, зі сторони тої що від Головної вулиці, десь в районі площі невеличкої де Заньковецької-Горького, там такі прекрасні слойки трубочки з заварним кремом, що я їх щоразу додому купувала кілограмами :haha: а, і ще на базарі в Чернівцях можна легко купити справжню бринзу, овечу.

    Взагалі я Чернівці дуже люблю, і Червона Рута там вперше проводилась, і фільми там знімалися прекрасні... і Матіос звідти родом, і Івасюк був... в музей підіть обов'язково, то такий прекрасний і цікавий край.
    І ще знаєте, що дуже прекрасно, те що місто розташоване не на рівнині, а на пагорбах, і якщо по Головній спускатися до вокзалу вночі, матимете такий чудовий краєвид!!! А які там прекрасні будинки, то взагалі без слів. Про університет всі знають, то колись був палац митрополита, там варто взяти екскурсію.


    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

    оце точно, з кав'ярнями в них тоді так було, що нас, балуваних, не вражали :)) може, зараз щось змінилося. От Ужгород мені більше ресторанами і кав'ярнями запам'ятався, а Чернівці - своєю історією, архітектурою та культурою.
    Про базар не буду писати, він там величезний, називається Калина, але я його не полюбила чомусь :))) хоча він годує значну частину міста, і там багато можна купити кльового.
     
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Ми були півтора роки тому, може щось і змінилось ))) Паби непогані, ще пошукаю/згадаю назву і місце забігайлівки з гарячими бутербродами - дешево і смаааачно!
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

    Натрапила на пост про найкрутіше в світі (ну як мінімум в Україні:) ) графіті. Можливо хтось матиме бажання прогулятись туди. Джерело з адресою.
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Чернівці: що відвідати, де зупинитись?..

     
  14. DanaIv

    DanaIv New Member

    В Черновцах есть что посмотреть. Это очень красивый город. Жилье есть на vlasne. Обязательно нужно посетить Университет. Очень интересный Николаевский собор, еще его называют пьяная церковь из-за своеобразной формы куполов. Очень много красивых храмов, памятников, красивая ратуша. Центр города интересный со старинными зданиями. Черновцы не могут не нравиться, чудесный город.
     
  15. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Хто нещодавно був у Чернівцях? Порадьте пліз готель, крім Магнату (немає місць на наші дати), де можна зупинитись на кілька ночей.