чи є на ДП місце для дискусій?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Гелена, 13 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Я вам скажу...:xaxa:
    (власне бачення)
    Є купа тем, куди я, наприклад, не дописую. Ну не можу я ніц розумного\цікавого\корисного\прикольного там сказати.
    А на форумі дуже часто бачимо: врубалась в тему, чи ні, а свою думку ніпрощо ("в мене коліжанка повідала, жи її знайомий десь чув, що його бабця...").
    І спроба натякнути "альо..." натикається на моментальний конфлікт. :tanksmile: Названий війною за толерантність.

    Навіть в цій гілці почалося вияснення "була дискусія 2-х, чи не була". Але ж чи про це топік? Чи оно важливо?

    Довго пам'ятатму опупею про "5 хв. крику в Комаровського": здійнявся галас, що не можна дитині плакати! а бучему "5", а не "7". Хоча теза була зовсім про інше (про те, що не варто кидатися бігом на кожен писк маляти, бо це балує).
    то кока дискусія можлива при ТАКому підході..? (риторичне)
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Тут вас повністю підтримую. Не знаєш броду - не лізь у воду! А конфлікт (зауважте, не дискусія) виникає на грунті НЕЗНАННЯ, або ж НЕВПЕВНЕННОСТІ у власних переконаннях. Це певним чином "маска" яка приховує СУТЬ та "мозги" .
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Мій приклад (про Комаровського) - не "незнання" причиною. Затяжна суперечка була із знаючою людиною. Впевненість - зашкалювала! :xaxa::xaxa::xaxa:
    Я б казав, банальне "неврубання" і "Остапа понєсло".
    Оце чіпляння за параграф, одне некоректно сприйняте слово забиває туркотінням/штовханиною дискусії.
    Зрозуміло, коли тема лажова, ні прощо. А коли ламають задум топікстартера поговорити і подумати..? :no:

    Я б радив перед написанням трохи замислитися:
    а варто відправляти цей допис на форум?
    а правильно я зрозумів(/ла) суть дискусії?

    ЗІ: відсотків 20 своїх дописів НЕ ПУБЛІКУЮ, або видаляю в перші ж 30 сек.. ;)
    А на ДП добру половину дописів автори навіть не переглядають. Напостили, а форумляни (/модери) най то вичитують.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ну для мене був толк з теми, я для себе вже зробила остаточні висновки про форум, форумців і спілкування на форумі
    це навіть більше, ніж я сподівалася :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Гелено!!!!У мене після спілкування з вами в темі "про методики" склалось враження ,що ви людина для якої існує дві точки зору: 1)ВЛАСНА І 2)НЕПРАВИЛЬНА.Я дуже рада, що ви напамять знаєте весь словник,або справно користуєтесь гуглом чи "копіпастом",та нажаль прописні істини вже давно не є аргументами про які ви так жваво говорите.І якщо інша форумлянка наводить вам власну точку зору, чи своє бачення проблеми абощо, ви тут же з лозунгом"дискусія":feminist:-починаєте навязливо доводити свою правоту.Навязливо!!!Ви вважаєте"аргументувати"-це переписувати розумні речі з словника????????????????????:xaxa:ХА! Чи для вас є аргументом-написана КИМОСЬ ІНШИМ фраза в методичній книзі??А для когось є аргументом (до теми про методики)розвиток власної дитини,перевірений на власній "шкурі" .Тому не дивуйтесь:confused: коли розмова починає"згасати," чи набуває "спадаючого "характеру-бо люди хочуть дискутувати і обговорювати,ділитись враженнями і думками,а не вислуховувати щось на кшталт-до чого тут це... ви не праві..нащо обклеювати ..нащо книжки- хай краще водичку попереливає..тощо!
    Ви самі не вмієте дискутувати не перетинаючи межу.інакше б не зявлялись гілки про" мене небуде.".або ця.Дискутувати-треба!!!прислухатись-треба ,обирати щось для себе-так!..але навязуватись-ПАРДОН!
    До речі :umbrage:відповіді в опитуванні :bad:явно не дискусійні а теж однобоки,які підтримують виключно обраний "створившим їх автором" варіант(нажаль хто автор незнаю.)Якщо так далі піде, то зявляться теми:" Чи є на ДП спори","Чи є сварки","Чи є повага і розуміння до іншої точки зору"...КЛАСС:y:!ТАК ТРИМАТИ:cesored:!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    І я! І я! :crazy:
    Я теж вважаю, що правильним є лише одне розв'язання задачі з 5 можливих. (звичайно ж, мій варіант).
    Інші теж існують, але вони не зовсім правильні. :cowboy:

    Правильно! Сумніви треба в зародку зарубати! :xaxa:

    Ой! Вже й приколотися неможна..?
    опитування докроїв я. І сформульовано умисно ТАК. ;)
    опитування ж риторичне.
     
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ги... не хотіла вже писати, але ви не лишили мене байдужою :xaxa:

    тому спитаю: то цей ваш допис зразок того як треба дискутувати?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Кожен бачить в ньому те що хоче..:)Бачите дискусію-будь ласка,:y:бачите щось інше -ваше право.:confused:.!!!Маю надію щось корисне ви з нього всеж почерпнули..ну а як ні...можем "обсудити""обдумати""подискутувати"...:xaxa:

    Ну то й відповіді "чесні" і "правдиві"....риторично..:)
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    ага, то ви свій допис оцінили значком :y: ? як дискусію? :xaxa:

    ну що ж, якщо ви вже дали оцінку моїм дискусіям, тому мушу трохи внести ясність, хоч то не сильно до цієї теми

    от початок нашої розмови в темі про методику Монтессорі, яку ви так гарно описали в попередньому дописі
    ваш перший допис: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=418917&postcount=91
    моя відповідь з чужими цитатами: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419002&postcount=99
    а тут мій наступний допис, виключно власні думки, щоб ви не казали, що я тільки чужими аргументую:
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419030&postcount=102

    а ото так ви відреагували http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419070&postcount=112
    і моя відповідь: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419074&postcount=113
    поміж тим були дописи інших форумлян, кому цікаво той подивиться як же я вас сильно там "наображала"
    а суперечка почалася з іншою форумлянкою, яка чогось не зрозуміла в моїх дописах, але кинулася заперечувати мої слова. не спростовувати мої аргументи, що цілком нормально, а просто доводити, що я неправа, бо вона думає інакше. і пішло-поїхало
    чого ви всю славу потім на себе взяли я не знаю :xaxa:

    де образи? де нав*язування? де ваші аргументи, про які ви кажете, що наводили? де спростування моїх?
    чи то тільки я щось не так розумію? :xaxa:
    чекаю на ваші пояснення...

    п.с.

    Zlju4ka, дам вже всю розмову, хай нас розсудять
    отже, кінець розмови: ви http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419086&postcount=115
    я: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419093&postcount=117
    ост. допис
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419105&postcount=118
    після цього ми з вами не розмовляли в тій темі, в інших темах взагалі не розмовляли

    ======================
    мдя...нормальних дискусій не виходить, коли весь час доводиться відбиватися від нападок...
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2009
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Ссилкі це звісно супер та нажаль я ними не вмію користуватись так справно як ви..томутрохи оффтопчику :по перше -я спираюсь не тільки на вашу переписку зі мною..
    по друге -розповідь про півкулі звісно дуже пізнавальна ,проте довести чи спростувати її користь в реальному житті а не на книжк.сторінках дуже складно..принаймні простій пересічній мамі..а от підтвердити чи спростувати користь від читання дитині книжок чи навчання дитину буквочкам значно легше й правдоподібніше !
    допис від Зоряноїзірки-Нам майже 2 роки ( буде за 2 тижні) І ми вже знаємо кольори, цифри, половину букв, і всі марки машин!!! І я дитину сама не примушувала, Марко сам почав схоплювати ще як нам було 1,4.
    допис від наторелла
    я - дитина яка почала читати задовго до школи, і не тому, що МОНТЕСОРІ, а тому шо батьки вчителі..---Оце і є АРГУМЕНТ!!!заняття з дітками приносять позитив в любому віці--доведено!!!

    Ваш допис просто зацитую- Допис від Гелена
    невже дитину в 1 рік цікавлять букви? і вона про це каже?
    звичайно якщо наклеїти букви в кожному кутку і весь час показувати, нагадувати, то будь-яка дитина вивчить букви, будь-яка
    а зацікавити дитину можна так само будь-чим, бо дитина в такому віці спримає все з цікавістю
    результат залежить від наполегливості бітьків, а не від бажань дітей в 1-2


    і далі важ же ж допис -але я проти цілеспряваного, систематичного навчанню читанню, письму, іноз. мові і т.п.

    Ви проти!!!! ви!!а не ваша дитина!!!Чи ваша дитина вам про це теж каже?????ЇЇ бажання вам не відомі ..І по третє-в моєму дописі вислову "керуючись виключно чужими думками"немає.:confused:Я вам дуже вдячна про те приписувати мені зайве не треба.я цілком вмію висловлюватися сама..Ось це можете сприймати як дискусію..Ще раз вибачаюсь за оффтоп


    Гелено,от бачите ви самі собі перечите-коли висловлюєтесь ви-то це власна думка,коли я-то це нападки!!Гра в одні ворота:confused:

    А на рахунок розсудять-ви не на рингу,не в суді,і не на полі--а на форумі!!!!Інші просто висловлять свою думку з цього приводу..сприймайте світ простіше!!!Люди приходять сюда розмовляти а не "словєсні мордобої"влаштовувати!!Це моя субєктивна точка зору!!

    Ну! якщо .наша дискусія закінчена ,то я мабуть спати..3 ночі всетаки!
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    клікаєте на номер допису справа вгорі і копіюєте адресу окремого допису

    :8: було, було... непрямим текстом, але було

    ви вважаєте що ми зараз дискутуємо? :xaxa:

    а взагалі... ви навели купу фраз вирваних з контексту як вбивчі аргументи невідомо до якого твердження і я маю на них відповісти? увольтє...

    досить з мене відповіді на нищеподаний допис
    от саме через такі і подібні дописи не ведуться дискусії, а виникають розборки:
    1. тлумачення зі словника я наводжу коли хтось не розуміє значення слова, щоб уникнути подальших непорозумінь. для цього є уніфікація термінів, яка спрощує спілкування
    2. розмова "згасає" коли закінчуються аргументи або коли їх нема. поки є що сказати розмова ведеться
    3.в методичних і не тільки книгах пише багато і розумного, не варто так паплюжити слова з книг, тим більше тих яких ви не читали. зрештою всі методики взяті з життя. з досвіду, іноді багатого досвіду тих хто пише книжки
    4. аргумент - це не тільки, те що перевірено на власній шкурі. не всі методи треба перевіряти на власній шкурі, точніше на власний дитині. іноді краще подумати замість того щоб відразу перевіряти
    5. "до чого тут?" це я питаю коли відповідь не по темі. а що казати? допис типу "на городі бузина, а в Києві дядько" і нище - дякую за допис? а поцікавитися до чого то було сказано - не можна? чому?
    6. гілка "мене тут не буде" не для тих хто з кимось посварився, а для всіх. напрклад хтось їде на місяць на море і попереджає що його не буде. чим зле?
    6. опитування створила не я.

    що ви особисто розумієте під "нав’язуванням?" а що під "дискусією"?
    оцю нашу розмову називаєте дискусією? може ви ще й зразок для наслідування?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ТАК (чомусь...:xaxa: ) сталося, що саме з Вашого, Злючко, допису пішли в цій гілці РОЗБОРКИ, замість ДИСКУСІЇ. Зі стандартного "а ти на себе подивися!" Перехід на персоналії (прив'язка до допису конкретного користувача) - кращий засіб почати бабську бійку і унеможливити дискусію. :xaxa::xaxa::xaxa:
    Не буває дискусій "а Я, а ТИ".
    Зверніть увагу, описуючи в дописі 41 "опупею про 5 мінут", я не вказав жодних ніків. (і дуже сподіваюся на розуміння учасників опупеї)
    Бо не про конкретних користувачів мова, а про явище, підхід у дискусії, причину, класичну помилку багатьох.

    Невже не видно різниці між, скажімо твердженнями:
    1. Недобре бути злюкою
    2. Злюка - недобра людина
    :xaxa::xaxa::xaxa:
    (усі співпадіння застосовані умисно, щоб підколоти :) )

    Одна з найважливіших умов для дискусії - вміння/бажання не наступати на мозолі співбесіднику.
    Нє?
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Одна з найважливіших умов дискусії-це наявність хоча б двох співрозмовників!!!!Нє?


    (усі співпадіння застосовані умисно, щоб підколоти:) )
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    так, тому що я обговорюю ТЕМУ, а ви обговорюєте особисто МЕНЕ
    відчуваєте різницю?
    висловлюватися по темі можна скільки завгодно, переходити на особистості не можна

    ги... ой, де це я? невже на форумі? :xaxa:

    щодо розсудять - йшлося про "зроблять власні висновки", бо я дала лінки на всю нашу розмову. коментарі зайві
    я падсталом :xaxa: кожна фраза - просто шедевр, який я не в стані до кінця осягнути :xaxa::xaxa::xaxa:

    1. та я дуже легко сприймаю ваш наклеп, просто я його спростовую, а вам це звісно не подобається
    2. а "словесний мордобой" ви якраз влаштували... ой, вибачте, ви ж ведете дискусію
    3. а чого ж ви не сприймаєте світ простіше? чого так емоційно реагуєте на моє спілкування на форумі?

    якщо ви це називаєте дискусією - то я теж проти ТАКИХ дискусій
    але скажу вам відверто - це зовсім не дискусія була :)
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    А є сенс ввязуватися у спростування-мордобої?
    Чи зачиняти вже тему?
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Гелено,я на вас взагалі ніяк не реагую!!.Ви для мене такий самий дописувач як і всі інші форумляни.А через нашу розмову нервуєте явно ви,як і через всі інші сварки і розбірки,і якщо ви думаєте,що знімання вами мені карми-це якісь довід вашої правоти,то мушу вас засмутити...Тему вважаю вичерпаною,оскільки логічного її завершення не бачу,а читати по сто разів мої дописи які ви постійно копіюєте ,на це мені просто шкода свого часу.Приємно було поспілкуватись!!!
     
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    сенс - спростувати наклеп. а що накажете робити?
    не спростовувати? а ви би не спростовували?

    п.с. звісно, що тему можна зачиняти
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Мій наказ?
    Ок! слухайте наказ!
    вих. 2.765/58 Львів, Левандівка, 15/03/2009
    Наказ №ХХХ​
    Узв'язку з виниклою у деяких форумлянок крайньою необхідністю погризтися та неможливістю самостійно їм зупинитися
    наказую:​
    1. зайняти бойову позицію в районі пл. Ринок
    2. запросити ЗМІ
    3. реалізувати бойові настрої
    4. по завершенні повернутися на форум у дружелюбному настрої.
    5. прибуття доповісти.

    старшина Васков.
    тьху!... Модератор Левандівка.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 14
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    :xaxa: :xaxa: :xaxa: :D ото ранковий позитив
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    гарно викрутилися :)

    а питання було серйозне: що робити якщо в твою сторону звучать наклепи чи образи?
    мовчати? мовчання розцінять як знак згоди зі сказаним. сто відсотків
    відповідаєш щось чемно і трошки - кількість дурні у відповідь росте в геометричній прогресії
    то як реагувати?

    в мене вже і так профіль як різдвяна ялинка обвішаний покараннями:
    1-ше за оффоп. хоча оффтопу півфоруму і без мене
    2-ге. помилкове. а будуть думати, що було насправді
    3-тє. за те що не змовчала на наклеп. але то не береться до уваги

    до речі, я на печатку своєї фірми поставила зображення Феміди (богині правосуддя) без пов’язки на очах
    (бо займалися юридичними послугами). тому що, правосуддя не має бути сліпе, на мою скромну думку
    мене завжди дивувало чого та Феміда не бачить що робить?
    як з’явилася можливість я змінила її вигляд. пішла на вернісаж і художник намалював, що я хотіла :xaxa:

    тому я собі роблю сайт, де зможу писати, що схочу, бо видно форум і я речі несумісні :confused:

    п.с. тільки не розцінюйте це як публічне обговорення модерації
    то просто підсумок до теми про місце дискусій і НЕдискусій на ДП і чим все закінчується :xaxa:
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.