чи є на ДП місце для дискусій?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Гелена, 13 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    прочитала той маразм.
    пишу в цій гілці в останнє, бо вважаю автора гілки, як таку яка в принипі не вміє вести розмову на форумі і переходить межі, зачіпаючи особистості.
    уся сторінки є повним 100% самоствердженням власної думки, без жодного натяку почути інших.
    абсоютно згідна з твердженням, що для вас існує тільки 2 позиці - ваша і не правильна.без виключень.
    тепер, щодо спроби зачепити мене -
    ЦИТУЮ - "ви мабуть просто не зрозуміли про що тема? трапляється..."" ЯК ВСЕ, САМА СОБІ ВИРІШИЛА , ЩО Я!! ЩОСЬ НЕ РОЗУМІЮ, НУ І САМА Ж СОБІ ВІДПОВІДАЄ...

    о це і є типова монолог - дискусія Гелени.

    цитата "ще раз вам кажу - ми з вами спілкуємося в різних темах, ви згідно форумної стаистики переважно про кухню і вазонки, я про виховання і догляд за дітьми. майте на увазі, що в нас хоча би через це різне бачення форуму"

    це взагалі 100 % БОМБА, це ви хотіли сказати, що жінка яка не пише про виховання дітей, то щось не понятне, а вот ви 100 % правильна, і тому різне бачення??
    по принципу гілки кухня і т.д.. то фігня, а от ваші гілки - це супер пупер. забули подивитися статистику, я ще в Чаріному люстерку часто дописую.-на відміну від ВАС.

    ця гілка піде в глушняк, як гілка про гроші, де ви так намагалися, щось довести, і ніц з того не вийшло.
    тому що , розцінювати , дискусію ЯК МОНОЛОГ, можете тільки ви.думаю, процвітатиме гілка - мене тут не буде деякий час.:xaxa:

    ЦИТАТА НА ЗАВЕРШЕННЯ "до речі, я на печатку своєї фірми поставила зображення Феміди (богині правосуддя) без пов’язки на очах
    (бо займалися юридичними послугами). тому що, правосуддя не має бути сліпе, на мою скромну думку
    мене завжди дивувало чого та Феміда не бачить що робить?
    як з’явилася можливість я змінила її вигляд. пішла на вернісаж і художник намалював, що я хотіла "

    :xaxa::xaxa::xaxa:просто " як я себе люблю", така скромність.....
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Перечитавши нище словесні перепалки, задумалась: чи це, дійсно, дискусій не може бути на форумі чи тільки між жінками вони нереальні? Звичайно, важко комусь довести свою думку віртуально, без авторських наголосів та емоцій. Перед очима лише слова, якими можна вигідно маніпулювати і перекручувати. В живій розмові давно, напевно, перевели б декілька фраз в жарт й погодились з певними тезами, а тут "чим дальше в ліс..."
    А можливо, варто створити гілку, в якій можливі сварки (звичайно, вони ні до чого не приведуть, але хоча б люди, які затаїли образу зможуть висказати свої емоції), обмежити кількома дописами. Це, мабуть, жіноча цікавість, але, коли тут відбувалась "дискусія" - заглянула в "Хто де на форумі" і майже всі дописувачки переглядали цю гілку.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    а про що свідчить ваш допис? що ви маєте до мене особисту неприязнь і є не дуже хорошою людиною, більше нічого
    тому ви перекрутили все що могли і як могли. вже не вперше ви це робите, до речі
    на особистості я ніколи не переходжу перша, про це скромно мовчите
    можу спростувати кожну тезу вашого монологу, але не бачу сенсу
    можу лише сказати, що мабуть ви себе описували більше, ніж мене
    хіба що ви хочете почути ще й мою думку? але була вражена якби то було так :confused:

    можу лише сказати, що мабуть ви себе описували більше, ніж мене. і ви ще дорікаєте комусь? дивовижна логіка :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ЦИТАТА, що ще раз доводить мої висновки -
    " що ви маєте до мене особисту неприязнь і є не дуже хорошою людиною, більше нічого"

    сама собі все вирішила і відповіла. ДО ВАС НІЧОГО НЕ МАЮ. І НЕ БУДУ МАТИ.
    а яка я людина , вирішувати не ВАМ.

    просто дописую ВАШИМ 100 % методом - перехід на особистості., про що не раз писала, ще в гілці про гроші.
    ну удачі, вам , у створенні нових гілок.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    і не тільки з вами
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    кожен хто прочитає ваш допис скаже, що він повний злоби і агресії, не лише я
    ненависть як хлюпоче. до незнайомої людини, на форумі. по вашому це нормально?

    а агресивна людина не обов*язкового погана, то я дійсно неправильно написала
    агресивна людина - нещасна в глибині душі. може тому ви так на мене так реагуєте?
    бо я маю нахабність бути щасливою, задоволеною життям і часом про це кажу?

    а перехід на особистості тут - ваша ініціатива
    так само як в темі про гроші - першою це зробила не я, а сварку почали знову ви
    то ж не треба з хворої голови на здорову, добре? подивіться на себе збоку :bad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Але ж, якщо бути об"єктивною, то п.Гелена першою почала за кухню та вазони, я б теж не стрималась...
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    справді? тоді зрозуміло...
     
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    аж ТАК би не стрималися?
    я лише сказала, що ми спілкуємося в різних темах, тобто беремо участь в різних розмовах і в неї свої висновки, в мене свої
    про вазони менше страсті киплять, про виховання більше
    але то річ не в тому, а в тому що шукалося гудза. Касею
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    УРА!!! ну видно нє хто ту переходить на особистості...

    у а хто ж того гудза шукав:ninja::ninja::ninja: то велика таємниця??

    Макарено, ну як ви б не стрималися?? це ж обовязково треба стримуватися, бо всі ж пухнасті і дуже чемні..... це іронізую Макарено, думаю зрозуміли:xaxa::xaxa:

    йду я на свої гілки, дякую, що там нема таких наукових дослідждень... і всі мирні і чемні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Касю, в вас якесь сильно викривлене сприйняття світу і людей... це м’яко кажучи...
    так на форумі ще ніхто не писав нікому, а я і подавно так з людьми ніколи не говорила
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    пані Гелено, почитала ваші цікаві і не дуже дописи, роблю висновок - попустіться трохи, як то кажуть "Будь попроще, и к тебе потянутся люди"...:y::y::y::y::y:
    Задумайтесь, я не зі зла це вам пишу, і не з докором, і не для нападу, і навіть не для дискусії!!!!:):):)
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ух, ти. як все гарно вийшло. ніц не скажеш : )))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ...після 8-ми сторінок,мабуть кожному з форумлян видно "чи є на ДП місце для дискусій?":xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    знову мене приплели:confused:
    прочитайте будь-ласка ОСЬ ЦЕ
    який позитив? який аргумент?
    читайте весь допис, а не звинувачуйте інших в прискіпливому вичитуванні суті питання:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    ні нема. хоча би тому, що розборки називають дискусіями
    для чогось деякі люди перекручують всі слова, пишуть провокативні дописи, чіпляються до всього і переходять всі межі, навіть межі хамства і при цьому лишаються білими і пухнастими
    фантастика...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    то все, звичайно, добре і не дуже, але, як бачу, скоро треба форум поділити на два табори - для тупих мам, що не годують до 2 років грудьми, пхають в ходуни, віддають в садок, ще й пістолетами дають бавитись, до того ж їх маніакально переслідує думка про другу дитину, а коли вона у них з"являється, то вони її вбивають і плачуться потім про це на форумі... і для МАТЕРІВ з великої літери, які чемно носять до 3 років дитину під серцем у слінгах, бо у візочку гірше, в садочок не віддадуть навіть і після 3 років, не дозволяють своїм синам бігати з сусідськими обірванцями, ну і, як я зробила висновок з вчорашніх дописів, не заглядають на кухню і люстерко, бо це не їх формат...то що велика весняна форумівка відбудеться???????????
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: чи є на ДП місце для дискусій?

    Брейк, дамоньки :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Незвикла плакатись,але файну дискусійну тему закрили-тому пишу сюда класна річ-мене"яка створює провокативні дописи" штрафують за власну думку,З "топорами в спину"знімають з мене карму,А допис мого "чемного хорошого справедливого опонента"в якому мене називають "недалекою"-просто кудись зникає!!! от це і є фантастика!

    п.Левандівка сподіваюсь,хоч тут ви образи не побачили!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    шкода,тему про дискусіі закрили....мені здається зарано....дуаю ще багато хто хотів би висловитись...
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.