чи є на ДП місце для дискусій?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Гелена, 13 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну в мене просто слів нема, коли люди пишуть так речі типу "ти дура, твій брєд, хвора на голову, лікуйся"...якось сумно і тошно стає, а так гарно все починалось на ЛФ..
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    може ви не дві сторони медалі бачите???
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    дивно, що ви так вибірково читали... не ж не могли не помітити, як все було насправді

    я не починала розборок. я не казала що тема про вазонки чимось гірша, я казала, що ми спілкуємося в різних темах, тому ми зробили різні висновки про спілкування на форумі
    а Кася в темі про дискусії і темі про гроші писала провокативні дописи і робила висновки з повітря. ну не може вона себе тримати в руках так сильно я її дратую :confused:

    може ви знаєте чим їй спокою не дають створені мною теми? це нормальна реакція? що то вирази "теми- глушняки"? до чого це?

    і чого та дитяча підколка "ви не пишете в тему про люстерко?" бо в мене нема проблем, які треба обговорювати :xaxa:

    і для чого писати "не вам про мене судити", якщо перед тим судила мене своїм дописом на півсторінки пояснюючи яка я погана?

    ви захищаєте зараз Касю, бо я вам не подобаюся, а не тому що вона повелася правильно. ще похваліть її за талант до провокацій і хамства
    чи ви вважаєте що її дописи пасують до форуму? покажіть чи я комусь так писала? де? коли?

    а Злючка то взагалі цікавий поворот сюжету - вона перша перейшла до образ, хоча з нею в мене конфлікту не було. це нормально з її боку?

    і в тій темі я чомусь ще й Сяні стала ворогом, на пустому місці
    а порада спуститися ничже то фантастика - куди нижче? до якого рівня: хама трамвайного чи дурепи безграмотної?

    а чим зачепила розповідь про Феміду без пов’язки? чи про інше? хтось дуже вузько дивиться на світ? ну то не моя вина...

    і як по вашому я мала відповісти на особисті образи з боку Касі? вона писала як ненормальна, бо нормальна людина з такою злобою і ненавистю не буде писати незнайомій людині, з якою ніколи не спілкувалася, а лише два рази перша затіяла сварку

    того ви не бачите? того ви не коментуєте?

    п.с. сподіваюся я теж маю право написати в "велику жилєтку"
    вважайте, що я нині скаржуся на людську тупість і підлість, тому хай цей допис тут залишать
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    допис напиисала і видалила я, щоб не продовжувати сварку. але вона всеодно продовжилася

    а ви зайшли в тему і почали писати про мене, а не по темі
    це був перехід на особисті, який потяг за собою інші перепалки
    ви не мали право переходити на обговорення автора замість розмови по темі

    коли ви це зрозумієте? ви першою затіяли сварку і вам про це сказали не раз, а ви далі гнете своє...
    ще й чужі дописи перекрутили і вам про це сказали, а ви далі гнете своє...
    справді фантастика... але багатьом подобається такий рівень і такі "дискусії" судячи з подяк,
    кожен цим показує власну культуру

    то ви плачетесь, що мало мені нахамили? :xaxa:
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2009
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дівчата, ну не варто сваритись! я не встигаю відслідковувати ті теми (на своє щастя напевно), але прошу вас не сваритись, оскільки ми різні і взаємним спілкуванням обмінюємось досвідом. не варта опускатись до образ.
    зараз криза, весна - авітаміноз... але трішки взаємоповаги і витримки!
    якщо ж ми самі не будемо себе поважати, то хто?
     
    • Подобається Подобається x 18
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ГЕЛЕНО, я не можу сказати, що Ви мені не подобаєтесь, бо Вас не знаю і жодного разу навіть на фото не бачила, не спілкувалася з Вами...але мавши "перепалку" з Вами і причитавши кілька дописів, розумію, що, мабуть, ми люди з різними поглядами на життя, на світ, на дітей та їхнє виховання, тому, як я і обіцяла, в темі про методики я "ні ногою".....
    стосовно того, чому я підтримую Касю...бо я знаю цю людину спілкуюся з нею, мені приємно проводити час в її товаристві..ну і ми майже родичі:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ...Ну от чуло моє серце, що тим закінчиться. Бо про провокації я не просто так подумала на початку. Цікаво, що назва, починається з такого собі неконкретного - чи є дискусії... А могла б бути - ДАВАЙТЕ жити дружно (якби таке планувалось звісно) або дівчатоньки, долучайтесь до нової цікавої теми, будьте активніші. Ні?

    Якось не по суті почалось тому так і закінчилось. Зрештою якби малось на меті зробити тему змістовною - то порішили б на дописі Левандівки, який запропонував рамки темам встановлювати..

    Звичайно хтось знову обуриться такій постановці питання у новій темі, хіба не очевидно?:confused:
    А от змусити незалежних від Вас людей вступати в дискусію у гілках в яких нам хочеться...Вам в житті взагалі таке вдається?? Так певно і тут - вдасться - значить зуміли зацікавити, а не вдалось дискусію провести: альбо/альбо - значить суспільна думка не дозріла до зацікавлення, немає стільки часу в людей, немає стільки знань, мислять шаблонами, не люблять на цю тему дискутувати або й автор сам не зумів зацікавити чи змусити заповажати власну думку тощо. Будь що може мати місце. Але на форумі все-таки варіант - цікавих для себе співрозмовників думка яких важлива запрошувати на гілку через ПП приміром. Але аж ніяк не написати - "Ваш рівень шановні - опускається чим далі тим більше, тому - агов, дискутуйте"... Бо тоді..як бачите...
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 17
Статус теми:
Закрита.