Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Питання:
    1. Як швидко рекомендуєш повторити? Можу хоч сьогодні.
    2. Регулярно - це після кожного користування духовкою?

    Якщо вдасться зняти направляючі, то буде легше. Бо я спочатку намахалася, щоб між ними намастити, потім - щоб видалити всю соду з-між них. Спробую.
    Дякую! :kisss:
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як на мене, можна хоч і сьогодні. Регулярно, це коли щось ляпне, тоді я зразу або на другий день беру соду. Я рік не мила духовку зовсім. Це не був пріоритет.
    тепер відчищаю, видно результат - вона така як твоя. Мені достатньо.

    Я, щоб зняти жир наприклад з сковорідки, то чайну ложку гірчиці запарюю, і тоді даю соду. Може це ще допоможе?

    Сода дає непоганий результат з очищення. Я нею чищу плиту - будь-які пригорілі, старі, дуже масні плями відходять на ура. Плита в мене емальована, підходить для нержавійки, не підходить для скла і кераміки.
    Насипати соди чайною ложкою на всі поями, які є. І залити крутим кипятком - до пів літри на всю плиту. Через 5 хв протерти. Результат супер. Фактично це той самий рецепт, тільки для духовки не залиєш кипятком, та і розчин соди кипятити там не бпжано, щоб не пошкодити нагрівальний елемент.

    Ну і якщо завдання відчистити духовку ідеально, то може варто взяти термоядерну хімвю, рукавиці, респіратор, і вимити то все, разів з 10 ополоснути і мати спокій? Все залежить від рівня перфекціонізму,

    До речі, за 3 роки я повністю розібрала духовку - направляючі, фіксатори, два скла - все поокремішно, все перемила. Та, содою. Так, вона чистіша, як була. Нє, не ідеальна - див пункт про відсутність очистки протягом року. Хто хоче повторити, в кого збігало молоко і затекло поміж склом - велкам до інструкції, все описано.

    Ну і ви мене так запалили, шо спробую пароочисником пройтися по соді. Цікаво, чи моє відпустить.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спробували? Був ефект? Цікаво). Бо моя духовка дуже робоча. І ото щоразу бавитись мені лінь.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в такого плану духовках напрівляючі знімаються легко: під кутом - спочатку витягується зад (ггг) , потім - перед сам вилазить. А то запихати треба в зворотньому напрямку: спочатку перед, потім - зад. Як витягнеш побачиш - зад такою хвилькою, перед - рівний.
    я б повісилась.
    +1
    скло в нових духовках теж легко знімається. Спочатку знімається верхня пластмасова планка:переважно теж від середини і витягується скло. Вимили, протерли і вставили пластмаску від зовнішньої сторони.
    20190506_010333.jpg 20190506_010301.jpg
    реально 2 секунди.
    Є ще варіант де знімаються повністю дверцята і розкручується скло
    москальське відео, з 2:50 інструктаж

    або з фіксаторами і пластмаскою.

    В мене фіксаторів нема, просто пластмаска. Дійсно треба вважати щоб не траснуло, як зніметься внутрішнє скло.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У нових духовках ще легко знімається ущільнююча гумка. Але та гумка дуже важко піддається чищенню, принаймні я не змогла досягнути її початкового кольору. Ні пароочисник, ні важка хімія затемнення з гуми не прибрали(
    Може, хтось має секретик щодо чистої гумки у духовці?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Збийтеся з того. Ґума є пориста, те, що не відмилося - значить, в'їлося всередину. А як дуже сильно старатися з термоядерною хімією, то може ущільнювач пошкодитись, аж розкришитись. Воно того не варте, речі, якими користуються, не можуть бути в такому ж стані, як нові. Чистити-мити звісно потрібно з точки зору і гігієни, і естетики, але здоровий глузд ніхто не відміняв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Тицьніть мене, будь ласка, на поради по організації переїзду, пакуванні речей.
    Читала, що ті, хто "по флаєвски" пакувався, то переніс переїзд легко..
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є в книжці точно. В тій першій Sink reflections
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та все залежить від того, куди виїжджаєте. Якщо там нема меблів і довго не буде, то треба по одному пакувати коробки, а якщо вже в е готово - приїхав і поскладав - то по іншому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Є меблі - шафа, диван, парта.
    Техніка - дрібна кухонна, порохотяг
    Книги
    Посуд
    Одяг.
    Іграшки
    Я вже трішки складаю план: що перше пакувати, що в ост.день.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Напишу тут дещо, просто для цікавості...Ми перед ремонтом, рік тому, повикидали з хати мішками різний непотріб. Від старих виделок, кришок, гвинтиків - до старих меблів. Так от, зараз, переїхавши вже в чисту квартиру, продовжуємо постійно викидати знову ж старі речі. Де воно береться? То риторичне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ми теж, коли переселялися, багато викинули, при тому, що меблі, деяку техніку, посуд залишали і все одно, стільки того всього барахла, що мене аж підкидає, найбільше дратують речі(одяг, взуття) всілякі книжки, зошити, бумажки)))
     
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Аналогічно :)
    Це все необдумані покупки :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Маю підозру, що в за*рані хати Миколай ходить в останню чергу. Ще подарунків не матиме на залишку....
    Беремся? Якраз до Миколая ±пригребтися є час і навести красу до Різдва!
    Не хочу по стандарту пару вихідних перед святами вбити на прибирання і вмирати після того. Хто візьметься до видачі щоденних завдань?
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Давайте, я спробую...
    Сьогодні працюємо в їдальні. Боремося з павутиною та пилюкою. Тут все просто - віником з вологою шматою (ганчіркою) або порохотягом збираємо павутину по кутках, не забуваємо про карнизи та світильники.
    Після цього - швиденько протираємо від пилюки плінтус.
    І ще - цей тиждень потішимо себе 15-хвилинним релаксом щодня. Просто 15 хв. посидіти, полежати, закривши очі, та помріяти про щось хороше:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Сьогодні самі собі призначаємо завдання. Що там необхідно доробити? Протерти пилюку? Викинути сміття? Але лише 15 хв))
    Ну і передсвяткове завдання: переглянути список подарунків і меню , та приблизно порахувати загальну вартість.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Кухня...
    Сьогодні миємо кухонні фасади. Беремо спецзасоби, або просто ганчірочкою - і вперед! 15 хв. Не більше))
    Ще перевіряємо всю техніку, яка нам буде потрібна для готування святкових страв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, я в суботу трошки почала, нині продовжу вже з вами і з секундоміром. Але, певно, щоб зайнятися чимось 15 хв в мене не менше 3 підходів буде, бо хворі діти довше як на 5 хв мене наодинці з кухнею не залишать :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Сьогодні розбираємо шухлядку/ящичок, де знаходяться ложки/виделки. Викидаємо 27 непотрібних предметів, та протираємо дно шухлядки.
     
    • Подобається Подобається x 2