Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    якщо з такої позиції порівнювати - то ми ще ого-го! А якщо згадати, що на деяких диких островах залишилось канібальство, а в нас його нема - то ми взагалі супер-країна! Цікаво, чи почав би німець чи навіть поляк порівнювати свою країну із Африкою?
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ага..."Гарна земля-жаль дурням дісталась"
    автора не пам"ятаю, але згідна на 100%
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Машину можна продати, ходити пішки-економіяі для здоров"я користь

    а Ви допомагаєте чимось пенсіонерам взагалі?

    а спробували подарувати їй ті колготки?сметану?

    що заважає бути "звіздою" і сяяти брюліками?

    ви можете народжувати в приватній клініці

    а що особисто для вас зміниться від того сидить Ківалов чи книжки друкує?-холодніше?тепліше?

    І чому той народ за стільки століть рабства і далі собі на голову ГОСПОДАРЯ шукає???????????????????


    Наскільки я знаю-в Україні, наприклад, якщо людина буде працювати - вона досягне багато чого, якщо тяжко працювати - всього!

    Мене насправді дивує і обурює Ваша позиція, а ще більше те, що у профілі Вашому досі написано
    Звідки Ви: Львів

    і якщо людина насправді ТАК думає, чому вона досі топче українську землю


    напевно вихід один: ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-"КУДИ ДУША БАЖАЄ" :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    та ну? можна взагалі поїхати до села за 400 км від Львова, жити натуральним господарством, спускатися до міста раз на півроку до магазину - це ще корисніше і для фізичного і для психічного здоров'я! до чого тут це взагалі?

    Пенсіонерам допоможе нормальна людська пенсія, ви пропонуєте мені її їм виплачувати? Чи підходити до бабусь на вулиці і тулити їм гроші в кишені, коли вони цього не просили, мол така собі благодєтєлніца??? І тим самим ще раз вказати їм на їхнє місце?

    imel, а де ви в моєму дописі бачили, що САМЕ МЕНІ від того зле?

    а вона ті колготки-сметану що, до кінця життя буде їсти/ носити одні, ті що я їй подарую? дивно, як ви не запропонували мені взяти її на утримання.... Ви розумієте взагалі, що я мала на увазі своїм постом?

    п0перше не в тій сфері жила, вчилась і працювала, а по-друге - якщо всі кругом будуть звіздами чи великими начальниками - хто ж на них працювати буде?

    а до чого тут я? я що, одна на всю країну народжуватиму? Ще раз повторюся де ви в моєму дописі бачили, що САМЕ МЕНІ від того зле?

    для мене нічого не змінить, аде отакі випадки демострують позицію держави до таких людей, як він.

    ви знаєте різницю між виразом "господар на землі" і "пан та кріпак", чи "начальник і підлеглий"????????

    так, з вами можна вести конструктивний діалог, :girl_haha: шкода що ви не працюєте в посольстві.... а загалом, тут ви праві...

    з чим вас і вітаю.
    "Мы наш, мы новый мир построим"
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    підтримую. хтось же мусить працювати у школах, лікарнях, бібліотеках, тих самих НДІ. а там зарплата державна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    дякую

    я розумію, що ви озвучили свій погляд, на що маєте абсолютне право

    і я ще раніше щодо цього написала ось таке:

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    згідна. Сама часто кажу, коли деякі наші люди кажуть, що все погано, роботи нема, грошей нема, піду нап'юся, а коли їм кажуть - скоренько біжи,, робота з'явилась - вони - нє, не піду бо сьодні Петра (Степана, Василя, Маланки і т.д.) Але ж ви і самі знаєте, що не про всіх так можна сказати.... А на рахунок пенсіонерів, наприклад: діти або поїхали десь, або помагають, чим можуть, але багато це не дає, або дітей взагалі нема, і що? Вони вже своє відпахали.
    Знаєте, я коли була в Туреччині, ну і зробила там фотки в басейні, то в кадр попала сімейна пара німців - років по 70 точно мали, вони якраз біля мене пливли. І потім я ті фотки на роботі коли показувала, одна моя співробітниця, їй вже 60 є, так сумно дивиться на тих німців на фото, і каже: "ого, ну нічо собі, от де люди живуть." Для неї це - все одно що марсіане якісь. Хіба це нормально?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    В України майбутнє Є! Хіба можна сказати про маму, що в неї нема майбутнього, нехай і діти у неї різні - і мудрі, і дурні, і хорі, і здорові?... люблю свою Україну і ні за яких обставин не зміню думку
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Перше читання цей закон пройшов, а далі.................. бізнес, блокування ВР, вибори. А нація потрохи насправді спивається
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    І я так думаю. Бо взагалі страшна статистика, сумно дивитися на підлітків, які вже зранку на лавочках пють пиво, шкода бабців-пенсіонерок, які живуть лише на хлібі і воді і на цьму фоні нудить від брюліків, дорогих годинників і "прочєго" нашої "тіпа еліти" (бо крім того всього їй нема чого показати).

    Але майбутнє в України є. Бо інакше то багато нормальних людей тут не жили б, не працювали і не виховували дітей. Просто починати щось міняти треба з себе, а не тільки нарікати, що все навколо погано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Віра,звичайно,вмирає останньою...Але тримається вона на дуже тонкій волосинці...Останнім часом звернула увагу на те,що мало уваги приділяється патріотичному вихованню дітей,дуже вже ми хочемо оєвропеїтись...Шароварщина не подобається на високому рівні...Байдужість влади,байдужість людей...Все купляється,все продається...Країна,в якій погано живеться старшим людям і дітям не дуже заслуговує на повагу...Колись я позаздрила закордонній родичці,що вона готує на обід не те,що може,а те,що хоче...Так,вибір продуктів у нас великий тепер,але шкода,що вони не дуже нам по кишені...Дуже б хотіла,щоб наша ВІРА не померла ніколи,а милосердний БОГ дав нам сили і наснаги пережити всі наші негаразди...
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а що вам заважає? чи тре тигрові креветки щодень?

    насправді кожен нарід має те на що заслуговує, може я з'явлю, але думаю, раз в Карпатах станом на сьогодні на Новий рік по прийнятних для середнього класу населення рівню цін (напр 200-300 грн/доба/номер (дез харчування) не можливо знайти варіантів для розміщення компанії на 8 чоловік, що вам сказати... не все в нас так зле...

    а крім того... стукайте і відчиниться..

    а ще, наш нарід і майбутнє... ми не так то і бідно живем, зато вдало вмієм себе жаліти... нащо? бо так, чого бідний, бо дурний, чого дурний, бо бідний.

    В України є майбутнє, тільки питання, хто Україні про це скаже?
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    зарплати наші заважають:) і не справа в тому аби креветки щодня....є багато сімей яким і оследець розкіш.Біда в тому що в нас фактично вимирає середній клас....люди або багаті або на межі бідності....
    Для когось відпочинок в карапатх по 100 баксів за сутку то норма, а для когось в шацьк по 20 грн то розкіш.І не треба казати, що мол, заваджає заробляти...Скільки спеціальнстей зараз "невостребованих", і не всі можуть різко перекваліфікуватись в продавців на ринку...
    Так, в України є потенціал, але такий бардак як зараз у владі ще не скорор скінчиться і доти надіїї ,що життя стане кращим немає.
     
    • Подобається Подобається x 23
  14. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Незалежною??? не смішіть, Україна була, є і буде залежною. взяти хоча б єкономічну кризу і то звідки вона почалась... ми продовжуемо залежати від Росіїї, але тепер до неї ще приїднались США і т.д. (хоча, хочемо ми чи ні, ми всі залежні один від одного...)
    Демократичною? хіба що демократія це наявність конституції і видимості "свободи слова".

    Більшість з них виїхали ще в 90-х...
    Ми - молоді, можливо і ні, але чи можуть так сказати пенсіонери змушені жити на 700 грн?!
    Чому ми маємо їм допомагати? нащо тоді держава??? це її обовязок забезпечити гідний рівень життя для своїх громадян!
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    статистика-то сумна, а життя триває. виродиться одне покоління, на його місце прийде інше - міцніше, витриваліше і життєздатніше. сподіваюся, воно буде таке, що менше говорить, а більше робить.
    мені здається, що наша країна вже пройшла етап "говоріння", а зараз час "не словом, а ділом". бо згинеш.
    закон джунглів - найдієвіший в усій еволюції людства. хоч і негуманний.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А де таке написано? Кожна людина має сама дбати про свій достаток (інша справа, що в державі повинні бути умови для цього). А держава як така нічого нікому не зобов"язана - нею керують люди - ті, яких МИ обрали. То не треба тепер жалітися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Мова йшла про пенсіонерів. Вони свое відпрацювали і тепер держава має дбати щоб вони отримали гідне життя, а не "зводили кінці з кінцями".
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А Ви знаєте, шо скоро пенсії не буде? І пенсіонери самі повинні будуть ще у працездатному стані собі накопичувати на пенсію. Так, як це є у світі.
    Чому узагальнюєте? Звідки такі дані? Мій професор не виїхав ;)
    Неправда. Свобода слова таки з'явилася - після 2004 року. Це я Вам як журналіст кажу ;)
    Каті, але ж владу ми САМІ обираємо. Тому саме на нас, перш за все лежить відповідальність за обрану владу, на мою скромну думку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    вибираємо...з кого??? Ви справді думаєте,що щось суттєво зміниться після чергових виборів? Яка різниця хто прийде до влади-юлька чи яник, простому народу від того ні холодно ні жарко.Це там,"наверху" пройде чергова дєльожка помад і портфелів, а люди як бідували так і далі бідуватимуть.
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Якби так було насправді може тоді і жилося б краще. А владу вибираєм ми тільки у " .. "
     
    • Подобається Подобається x 1