Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Цілком погоджуюся, та хоч би було з кого вибирати, всеодно від людей мало залежить, оскільки 2-3 кандидати по трупах пройдуть до мети. І ми мало що з того можем змінити ( на превеликий жаль)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Шановна Богданко! Тигрових креветок мені не треба,то не є наша національна їжа.Хоча ,зрештою,не в їжі щастя.Напевно,вам не зустрічалися старенькі,які порпаються в відходах,діти,які не мають на булочку,страшні рахунки і побори в лікарнях,школах,будь-де...А після нових виборів будуть ще новіші,після правих будуть ще правіші...А народ як сидів в повній попі,так і сидітиме дальше.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Все одно не хочу я міняти свій Львів на чужий комфорт
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  4. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    І я, і я тієї ж думки ! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    це трохи так і трохи не так. Наприклад, в Ізраілі:

    або в США

    або в Німеччині:

     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А ще біда в тім, що люди з рівня "людина" переходять на рівень "звірі"....по телевізору лише чути про вбивства та насильства..і то вже не є новиною..нікого це не дивує..Є людина-є проблема, нема людини - нема проблеми...і таким гаслом керуються всі, хто по трупах, але все ж таки дійде до влади....проблема України - в її суспільстві...а хіба можна говорити про здорову націю???я не говорю вже про відпочинок, а про просе забезпечення нормального побуту-необхідних речей для нормального існування...
    Але Україна-це наша Батьківщина...Ми українці повинні цим пишатися...і якби не було складно, повинні триматися разом..
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    До речі, в Україні ТАК і є, як в Ізраїлі, Америці і Німеччині (бо закони переписують з закордонних)...
    У 2003 році Верховна Рада прийняла низку законів, які започаткували пенсійну реформу: З 2004 року вводиться трирівнева система пенсійного забезпечення: солідарна (Бісмарківська, "а-ля" соціальна допомога, яка враховує трудовий і страховий стаж людини), державна накопичувальна(персоніфікована) і недержавна. Недержавне пенсійне забезпечення є складовою частиною накопичувальної системи пенсійного забезпечення, яка за кордоном забезпечує до 75% щомісячного забезпечення пенсіонерів. Недержавне пенсійне забезпечення базується на принципах добровільної участі громадян, работодавців і їх обєднань у формуванні пенсійних накопичень з метою отримання грамадянами пенсійних виплат. В законі чітко визначені установи, які мають право займатись недержавним пенсійним забазпеченням: банки, НПФ (недержавні пенсійні фонди), СК (страхові компанії зі страхування життя).
    На "пособіє" від держави євреї, німці та американці розраховують в останню чергу (до речі, у співвідношенні із їхніми зарплатами та цінами воно є невелике - приблизно, як наша пенсія - середня соціальна допомога в Европі становить 200 Є при середній зарплаті 2500 - 3000 Є), перш за все вони розраховують НА СЕБЕ, на те, що вони ВІДКЛАДУТЬ СОБІ САМІ. В Німеччині на 80 млн. населення - 90 млн. полісів недержавного пенсійного забезпечення. В Україні лише 2% населення мають такі поліси. На жаль.
    Тому в Німеччині, Ізраілі, Америці і добробут кращий, бо людей життя навчило розраховувати лише на себе і збирати гроші на майбутнє собі самостійно, а не так, як у нас, - всі розраховують, що "держава дасть у вигляді пенсійного фонду (в якому дефіцит 50 млрд. грн.)", "що прийде класний президент, нова партія, новий Месія, Ющенко, Янукович, Юля"...
    А коли усвідомлюють, що дадуть дулю, тоді починається "погана держава", "погані закони", "сидять біля корита"...
    Кенеді колись чітко сказав: "Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country" - "Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, питай, що ти можеш зробити для своєї країни". Добробут країни починається з добробуту кожного її громадянина, так що треба займатись власним добробутом, тоді й з державою все буде гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    "А Ви знаєте, шо скоро пенсії не буде? І пенсіонери самі повинні будуть ще у працездатному стані собі накопичувати на пенсію. Так, як це є у світі. "
    Ну ні фіга собі!! :confused:sad:перепрошую за вираз, бо дуже здивована). А чим же тоді ці пенсіонери займалися все своє робоче життя, і для чого платили відрахування в пенсійний фонд та інші виплати?? то, виходить, вони собі нічого не накопичували, і держава їм тепер нічого і не винна??

    Взагалі цю тему місцями тяжко читати. Оптимізм - це прекрасно, але не солодкий з рожевими окулярами. Можна багато говорити, що треба починати з себе, і в нас найпрекрасніша країна, і все в ній залежить лиш від нас, але коли реально потрапляєш у скрутну ситуацію, наприклад, у лікарні, і не дай Бог, з дитиною, то цей оптимізм кудись дуже швидко випаровується. Хтось реально буде захищати свої права не давати хабар в критичній ситуації в лікарні? Хочеться побільше реальності...
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    ну правильно, так і є. Я про те, що скоро так не буде, мовляв, як у всій Європі.

    Ото вже даруйте, по-моєму якраз на державу у нас вже давно мало хто розраховує.

    А на що розраховувати тим людям, які свого часу повідкладали на майбутнє на ощадні книжки, і яке потім ухнуло, так сказати, у небуття???? На подачку від Юльки? Про нас, припустимо, ясно: ті, хто молоді, ще можуть розраховувати на себе, а ті хто не дуже молоді чи не дуже здорові? До речі, про не дуже здорових: може, порівняємо соцпрограми, пенсії, і т.п., словом відношення держави до неповносправних людей "тут" і "там"???? Починаючи хоча б із спеціальних пандусів в необхідних для цього громадських місцях, це так, дрібниці? Їм на кого розраховувати?

    Хто-хто, а Кенеді якраз мав право це говорти.... тільки до чого він до наших керовніків? Це як порівнювати червоне з прямокутним...

    І взагалі, тут можна дового сперечатись, я в цій темі не дуже орієнтуюсь, тому мені важко, але: чому все-таки, з нашої країни народ тікає? І не дурні люди, зауважте: чудові спеціалісти-программери, науковці (біологія, хімія, генетика), медики etc? Як не почую про якогось класного спеціаліста, в половині випадків одразу ж: "шкода, що він поїхав до Америки (Ізраілю, Польщі)".
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    я не узагальнюю, я написала БІЛЬШІСТЬ...
    Є... доти доки не переступаються інтереси "сильних мира сего"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А Ви знаєте, як працює державний пенсійний фонд? Ви знаєте, що це все схоже на ситуацію, яка була з книжками Ощадбанку?
    Солідарна пенсійна система (та, що існує зараз) передбачає забезпечення пенсіонерів за рахунок відрахувань сьогоднішніх працівників, маючи на увазі, що ці працівники, коли підуть на пенсію, будуть забезпечені за рахунок молоді, яка на той час вже почне працювати! Ці пенсіонери собі нічого не наскладали за все своє робоче життя, так само як сьогоднішні люди, які працюють і відраховують в ПФ, собі нічого не складають, вони годують сьогоднішніх пенсіонерів. На жаль, плутаєте поняття "пенсійний фонд" і "наскладати собі". Тому я і говорю про два шляхи:
    1.або чекати подачки від держави у вигляді пенсії (із пенсійного фонду)
    2. або відкрити собі накопичувальний поліс і тим самим розраховувати на себе :)


    Та й я ж до того (реальності) закликаю! Тому тут я бачу гарний варіант - придбати поліс страхування здоров'я.

    Та ні, розраховує, на жаль, бо якби не розраховували, то
    оцей відсоток був би більший :)


    Звідки у Вас такі дані? Ви рахували? Якби більшість науковців виїхала, то в університетах нікому було б нас учити ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    його в нас ніколи особливо не було.
    а взагалі тема як на мне провокативна, невдячна і точно не приведе до порозуміння, лиш конфлікт може породити

    ми звичайно не Аргентина, але й не Швейцарія

    але в іншій країні я особисто жити не хочу
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    то останнє що б я зробила в нашій країні
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А я вже таке зробила. І для своїх дітей також, і переконана, що на хліб з маслом і мандрівки Європою на старості вистачатиме :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ви,напевне працюєте в страхуванні? :)( крім телебачення)
     
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ні, Каті. Але вважаю це класною штукою, до якої, на жаль, українське суспільство ще не дозріло.
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а що залишається? відкладати у сейфі, закопаному глибоко під землю?
    бо банки сьогодні так само нічого особливо не гарантують.

    звідси одне - треба вкладати у своїх дітей, у нові покоління, допомагати здобувати їм освіту, місце під сонцем, ставити на ноги так, щоб коли ми досягнем пенсійного віку, вони могли б про нас дбати.
    банально? так, але все одно все зводиться до цього питання - пиво під під"їздом з 13 років чи інші інтереси.
    а це все настільки складно і заплутано. тут знову карта лягає так, що треба дбати про нормальну початкову (!) і середню освіту - формування характеру і світогляду дитини, молодої людини, яка за надзвичайно короткий для масштабів розвитку країни час і буде творити політику, будувати економіку, промисловість і т.п. вже не кажучи про культуру.
    а хто зараз у переважній більшості працює в освіті? вчителі попереднього гартування ще залишилися, але погодьтеся, що світосприйняття у них так само залишилося від попередньої епохи. молоді вчителі часто випадково потрапляють до школи. а яка там плинність кадрів!
    шкода часу про це все писати, бо то нескінченна болячка
    але висновок то однозначний
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    ну чому ж:) Є ще багато варіантів- нерухомість,як найкращий,антикваріат, ювелірні монети, тощо.
    Стрвхування це добре, але нажаль не в нашій країні. Ощадкнижка,депозити. кредити.... сумно, але не факт що та ж участь не чекатиме страхування.Але це моя думка:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Чесно кажучи, я би хотіла застрахуватись, а не в Україні:girl_sad:

    Якби я зараз мала гроші, то купила би не житлове приміщення у хорошому місцезнаходженні , яке можна було здавати в оренду. І це би було би найкращою пенсією чи подарунком для дітей ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Це все добро також треба страхувати :) А в накопичувальному страхуванні страхуєш своє ЖИТТЯ - найбільшу цінність :)
     
    • Подобається Подобається x 1