Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Каті, розкажіть як технічно Ви собі це уявляєте? Держава - поняття дуже загальне. Хто це має бути? Ющенко, депутати, Садовий? Ну хто Вам чи мені купить квартиру, як не ми самі собі? Хто мене влаштує на роботу? Я сама себе влаштую! НЕ буду чекати, що в універистеті мені скажуть - а хочете ми Вас на роботу влаштуємо?! Це в Союзі так було - давали квартиру, відпустки за рахунок підприємства і теде. Зараз сам собі відклав на відпустку чи заробив, чи чоловік дав - і летиш-їдеш, куди хочеш. Такі закони ринку - виживає сильніший.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    ну я не кажу про "забезпечувати". А як щодо того щоб дати нормальні зарплати і нормальні умови кредитування?
    оо, меди взагалі краще не будем чипати.:)

    так ,згідна. На сьогоднішній день я в принципі не жаліюсь на своє життя чи матеріальне становище. Мій чоловік якраз і притримується цього девізу, паше день і ніч,аби мати нормальне життя, абсолютно не чекаючи від держави допомоги.Але так не має бути, бо якщо людина раптом не зможе сама себе забезпечити,то вона лишається абсолютно не захищеною
     
  3. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я трошки інше вкладала в цей вираз. Радянської ментальності в більшості молоді немає, бо не пам"ятаємо ми тих часів.
    Працюємо, відкладаємо на квартиру, купуємо машину, нічого тут надскладного нема. Бо якщо чекати на допомогу від добрих дядь чи тьоть, то так і будемо знімати квартиру і вибачте дещо на кулак намотувати.
    Але елементарні речі держава має забезпечити людям, принаймі рівність перед законом: чому я маю боятися переходити дорогу, бо якийсь крутий може мене збити, а потім в офіційному звіті напишуть, що їхав він зі швидкістю 40км і з серцем йому погано стало?
    А мені цікаво для чого МИ взагалі їх плотимо: на нормальні пенсіі не розраховуємо, на соціальний захист теж, про безкоштовну медицину і освіту взагалі промовчу
     
  4. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Із цим погоджуюся.
    І до теми: у моїй сім'ї (думаю, як і сім'ях багатьох інших) були дуже складні часи. Але ні тоді, ні зараз у мене навіть думки не виникало, що хтось мені щось винен - чи то держава, чи тітка із сусіднього під'їзду...
     
  5. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я можу сказати : ніякої України не буде! Всюди суцільний бардак. Не знаю чи це настрій на мене так впливає, що так песимістично пишу, чи то і насправді повний капец в нашій державі (((((((((((
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    сьогодні здавала взуття в ремонт, а поряд розмовляють два чоловіки
    - ех,бардак, не буде нічого путньогго з тою владою.....
    - нам би японців сюди...
    -нє, краще німців.
    - А ще краще Лукашенка хоч на рік)))))))))))))))))))))))
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Почула десь фразу: смітник і руїна - то вся Україна. Але я з тим не згодна кажу одразу (лінь друкувати обгрунтування)
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а чому? насправді цікаво
    ех, знали би, що ніц доброго в тому Лукашенку немає
    в Києві СТІЛЬКИ білорусів, які просто виїжджають до нас па ПМЖ або планують це зробити найближчим часом. мало того-прагнуть отримати укр громадянство
    Страшна країна насправді-для них звичне діло-несподівана податкова перевірка, причому подтківці чомусь в масках і з автоматами (маски-шоу в них не з грипом асоціюється).
    Там запросто влада може тебе закрити-бо забагато заробляєш, або взагалі спалити ( в прямому значенні), там можеш мати гроші на Рендж Ровер, але їздити на Сузукі Гранд Вітара, бо страшно купувати таку машину, щоб не подумали, що багато заробляєш. Там є нормальним, якшо ти "сидиш і не рипаєшся", ходеш на держроботу отримуєш своїх кількасот баксів. Причому ціни в Мінску набагато вищі, ніж в Києві.
     
  9. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    хочу поновити цю тему, бо зараз вона актуальна ще більше... оскільки, крім вищеперечислених проблем, є ще занепад української культури, справжньої, що витікає з ментальності народу і його архетипів, почалася (чи триває?) якась глобальна "подмена понятий", якісь чужі цінності й уявлення про речі... не можу в двох словах написати про наболіле, а писати багато не хочу, бо сама ж себе доведу до сліз... недавно "потусувалась" я на форумі Харківського книжкового клубу... сумно... так і хотілося крикнути: "українці, де ви?! тут є такі?!"
    таке враження, що лише на заході й частково у центрі України ще жевріє душа українського народу, а схід - то, як каже мій сусід, ТРУБА! і справа зовсім не у мові, а у душах тих людей, вони - чужі, просто як інший народ, і їх більше, то чи бути українській нації?!
     
  10. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    та-а-ак, судячи з активності форумлян, погані справи... а може й ні, може все само собою вирішиться якнайкращим чином?
     
  11. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Якби ми не платили податки, то держава не була б нам нічого винна. Але ж податки ми платимо. Чому ж тоді держава нічого нам не винна?
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Це вже показали вибори...яка нація- такий і президент:girl_sad: Гаплик.
     
  13. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ми невміємо відстояти свої інтереси. Скоро знову "омоскалимся". Шкода((((
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я вже казала, що мала якусь надію на поступ доки не прийшов Янек. Тепер залишається тільки спостерігати як він повертає корупцію в країну. І мені дивно чути як наші люди тому тішаться. Бо думають, що якщо зможуть нелегально через митницю щось пропхати і заробити, то на них не зароблять. І як? Продаючи їм найнезахищеніші жодним законом продукти харчування, отруюючи навіть дитячими іграшками дітей, пропихаючи нам найтоксичнішу в світі побутову хімію, заробляючи на погано відремонтованих дорогах та хабарях замість покарань і людських життях втрачених на них.... Перелік безкінечний.
    Я люблю свою країну і завжди казала, що мій менталітет не дозволить мені виїхати... Але я помилялась. Мій менталітет каже, що треба давати хабарі? каже, що нам взаємоповага та дисципліна не потрібна? що нам не треба справедливості, а лиш куплені суди? що вижити має найсильніший, а не найпорядніший? Ні, це не мій менталітет. А з такою більшістю, боячись ввечері пройти по вулиці, мені жити більше не хочеться. Я направду хочу виїхати... бо білі ворони в цьому суспільстві ніц не зроблять.. Потрібно, щоб пройшли покоління і змінилась думка більшості, щоб їй набридло жити в безладі... І то кожному особисто.
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2010
  15. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я останній рік над цим питанням теж дуже сильно почала задумуватися. Навіть ради дітей. Тут нема що робити, як то не сумно
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А я заради батьків. Тепер або живеш на саму тільки пенсію, або працюєш і не отримуєш її (обрізаний мінімум). Якщо доживеш ще до пенсійного віку. Я їм такого не бажаю.
    Порівняння пенсій в ненайулюбенішій звісно мною газеті. але... Польща - від 4,2 тис.грн, Росія - від 2,2 тис.грн., а в нас 600-800 грн?
    Як згадаю як захворів дід, страшно стає і за стан медицини. І за відношення до тієї людини якщо ти не засунеш якомусь варвару сотку в день у кишеню.

    А на рахунок алкаші виродяться.. Вони плодяться більше за інших. Ще пару років тому персонал дитбудинків думали скорочувати, бо діток ставало все менше - а тепер дитбудинки переповнені!! Бо алкоголіки допомогу отримують. Гарна ідея і довбане як завжди виконання - ніхто в нас не контролює на ЩО йдуть ті гроші і КОГО спонукають народжувати таким чином.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Квітень 2010
  17. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Спочатку я теж так думала, головне щоб не яник. Але в світлі останніх подій бачу, що всі ті політики одинакові. На камеру розігрують одне, а поза нею зовсім інше. Подивилася вчорашні відео з ВР, була в шоці. Це не депутати, а якісь клоуни, ще й самого галімого цирку. В нас на роботі теж розгорівся палкий діалог на ту тему, дискусія, чуть до "дракі" не дойшло. Для мене вони всі одинакові, просто опозиціонерам заплатили саме за такий розвиток подій, щоб вони повиступали проти, покричали і зробили видимість бурної діяльності. А потім гордо покинули зал засідання, вечерком чула по новинах що Тимошенко закликає 11 травня мітингувати проти укладених угод, але як кажеться "После боя руками не машут". Нажаль :girl_sad:
    Я так само не хотіла б покидати нашу країну. Не через менталітет і якісь патріотичні переконання. Просто тут я народилася, громадянка і маю хоч якісь права (до останнього часу так думала). Зараз бачу, що в чужій країні можна бути більш соціально захищеним чим в рідній, не боятися вечером пройтися по вулиці і взагалі, яка різниця бути тут ніким (маю на увазі звичайний пересічний громадянин, без впливових зв'язків чи багатих батьків) чи десь в іншому місці.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а ви покладіть руку на серце і чесно порахуйте що ми платимо. А ви знаєте що є підприємства де працівники отримують по 2000 дол, так от, всі вони ПП і платять здається 200 грн, замість того щоб платити 18% податку на свій дохід, і підприємство не платить за свого працівника теж десь 40% від отриманої ним суми. Як вам така сплата податків? А З/П в конвертах? Можна продовжувати і продовжувати. Все дуже просто, ми дуримо і нас дурять. І маємо те що маємо. (((
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2010
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а вона ( корупція) десь зникала...?

    пропихали, пропихають і будуть пропихати....і завдякі митниці ми( захід) ще більш менш нормально тримаємся

    тут згідна на 100%
     
  20. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Після перегляду вчорашніх новин............думаю весь світ буде дійсно вважати нас ПАПУАСАМИ........Бо дивлячись на культуру " ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ УКРАЇНИ"......."НАШОЇ ЕЛІТИ"(щоб вони там позабивались тими яйцями.....:girl_devil:.слів на них нема)..що ж інші нації будуть думати про наших звичайних людей.......???????
    Жах!Соромно що я живу в країні з такою"ЕЛІТОЮ" і з такою низькою владою........Поки вони всі при владі-НІЯКОГО НОРМАЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО НЕ БУДЕ!!!!!!!!!:sad: