Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    а мені якось зараз не важливо що інші нації про нас будуть думати. Мені сумно і страшно за наш народ і країну. при владі справді бандити. Таке ставлення один до одного в парламенті, то що вже казати про їх ставлення до звичайних людей.
    А що янукович про голодомор говорив!? та це й прокоментувати важко!
     
  2. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А по-вашому є сенс платити більше в такій державі? От на що зокрема йдуть гроші.
    Ви вважаєте що проблеми від того, що мало ми платимо державі за її послуги? Я не розумію суть вашого допису. Скільки не плати - грошима наші чиновники добре розпоряджатися не стануть. Ось в чому біда.

    Зрештою, самі порахуйте скільки ми платимо: і працівник платить, і роботодавець, і в різні послуги і роботи, продукцію, які ми споживаємо знову закладено в ціну податки. Платимо і платимо. Якраз ті, які платять і не отримують взамін обіцяного.
     
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Дуже перегукується з темою Про плюси життя в Україні та зміни на краще (і від мінусів ніяк не втекти)

    А через рік ще цікавіше буде почитати...

    Я згідна з борою - жити в Україні вже не просто важко, а страшно. Особливо тим, хто думає, і бачить більше, ніж йому розказують.
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Щойно мені на ел.почту прийшло ось таке-

    вага прохання цей текст рзмножити по всіх сайтах , допомогти перекласти на інші мови.

    Офіційне звернення Українського Віртуального Опору з приводу продовження базування Чорноморського флоту РФ в Севастополі до користувачів Інтернет.

    Шановні брати і сестри українці! Вимушені звернутись до вас з приводу підписання угоди між президентами України та Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року. На тлі подій, що стались 21 квітня, всі ті загрози, що існували до цього дня, були лише підготовчим етапом перед початком примусової реалізації проекту «третього Риму» через створення на основі Росії, Білорусі та України так званої «братньої» держави. Якщо до цього дня існували якісь ілюзії та надії на майбутнє України, як незалежної та суверенної держави, то на сьогодні наша українська земля окупована та перебуває під повним контролем сусідньої держави.
    Україна фактично перестала бути незалежною та суверенною державою. Причиною є не тільки втручання інших держав, зокрема Росії, а і українська компрадорсько-клептоманська бидлоеліта, яка кожну хвилину перебування при владі використовувала в своїх корисних цілях, продаючи та розтягуючи національні багатства України та продаючи нас з вами.
    Віктор Янукович, якого народ обрав Президентом України, з першого дня перебування при владі розпочав швидкий процес знищення України, як держави та поступового перетворення на територію. Нам кожного дня доводять, що ми не є нацією, що наша мова це сільський діалект російської мови, що ми тупі хохли-салоїди, тобто нашу національну ідентичність намагаються повністю нівелювати. Україну за допомогою нас самих намагаються розєднати за релігійними, мовними, ментальними та територіальними ознаками. І перші наслідки вже є. Українці, як ніколи до цього, налаштовані один проти одного, наслідком чого може стати громадянське протистояння.
    Підписання угоди Віктором Януковичем в обмін на сумнівні контракти є зрадою національним інтересам України та посяганням на державний суверенітет України. 21 квітня була підписана де-факто капітуляція України без розгрому та без жодного пострілу. По суті, протягом останніх кількох місяців, ми українці, мовчки споглядали, як відбувався ненасильницький державний переворот. Подальше перебування Віктора Януковича на посаді Президента України створює загрозу для існування України, як держави, створює загрозу для майбутнього всіх громадян України.
    За таких умов, Український віртуальний опір (Вільне, Народне обєднання Українців всього світу в мережі Інтернет) закликає всіх, кому небайдужа доля України, незалежно від політичних поглядів, релігійних переконань, соціального статусу, віку та національності до єднання, до виявлення громадянської позиції, до активних дій, що спрямовані на захист України та її національних інтересів, суверенітету та незалежності, як в мережі Інтернет, так і поза її межами.
    З сьогоднішнього дня ми оголошуємо війну ворогам України, закликаємо приєднатись до нашого опору та організувати потужний фронт в мережі Інтернет. Ми переходимо до рішучих дій. Досить облесливих слів та вмовлянь. Нас не зупинити. .
    Януковича та його команду у відставку! Окупанти геть з України!
    Слава України!

    ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:26 ----------

    Дивлячись на акцент та граматику- думаю це написано українцями з-за кордону
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Не знаю, що ви такого побачили в акценті та граматиці, але текст писаний не діяспорянами. Мова не їхня.
    Я часто тутешні тексти читаю. Отаке вони би точно не написали.
    Таке речення із розділовими знаками однозначно писали ті, хто жили й вчилися в Україні.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    про яке майбутнє можна говорити, якщо у Львові святкують "День батяра". Та ж батяри - це хулігани! А ми тим і тішимося. Дурдом!
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    pravovuk окрім обурення і констактації фактів не побачила в цьому листі ніяких дій, до яких би закликав автор:girl_sad:. В чому має бути суть спротиву?

    ну день батяра, то не пам"ятка Сталіну, і не його бігборди...
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ми з Романом у новинах це бачили. Я власне й казала, що зробили з бандитів романтиків. І то так розкрутили, як невідомо-що. :confused:
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    щось я не зрозуміла ...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Думаю, йшлося про менше й більше зло.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    зрозуміло, але якесь воно мені все однакове, тільки різне .... бо як не навчимося відрізняти добро від зла (чи як забудемо), то так і до Сталіна дійдемо, просто свого якогось.
     
  12. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    якби не так - то підприємства яке хоть так тримається на плаву і виплачує гідну зп взагалі б не мало можливості ні до розвитку, та й ні до чого . Чи ліпше б було якби ті працівники отримували по 2000грн з яких на руки півтори, а плюс ще підприємство за кожного у всі фонд. Користь від того кому?. Це дуже нормальна і легальна схема - яку наразі хочуть троха "відкорегувати" - щоб знов загнати у тінь і на тому наживатись.
    Як колись Задорнов казав про Росію - перефразовуючи: У нас прекрасна країна але жахлива держава.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    о я вам трохи розкажу про "день батяра".
    В сестри з балетки випав камінець і ми його трохи шукали, йшли дивилися під ноги, і тут як закричить якась прошмонда на вухо "вступайте в партію коліжанок" і коробку якусь тиче - гроші мол кидайте. Це отакі сьогодні ходили по місту перебрані батяри з подружками. Я аж сахнулась кажу "не кричіть на вухо, відійдіть", а вона нас обізвала. От тобі й культура.
     
  14. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    підпишуся під кожним словом!
    алкоголіками і наркоманами просто так не стають. ЇХ виховують батьки!
    Тому потурбуйтеся про освіту дитини, її фізіологічний розвиток, і можете без страху залишати її жити у будь якій країні.

    ---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    Кілька років тому мала величезне розчарування.
    Я на роботу ходжу у вишиванці, сім"я у мене україномовна, Якось рознайомилася із жіночкою на метод об"єднанні. Говорила воно з усіма російською, і лише до мене - українською. Сама з чоловіком родом зі Львова.
    Знаю таких західняків(не люблю цього слова, але інакше не скажеш зараз) в яких навіть діти не знають української, бо батьки ховаються зі своєю національністю.
    І напроти, східняків, які серед покацапленої маси ростять діток-українців.
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я кожен раз як послухаю розповіді друзів чи знайомих, котрі були за кордоном і вернулися, то просто в шок впадаю. От позавчора знайомий розказував про сина. Син по студентській програмі взимку був в Європі, працював... То я й питаю: "Як сподобалося?". А він відповів мені, що то є просто не до порівнняня, каже: "Там машини ніхто не закриває - ніхто ж нічого не вкраде" . і т д по списку.
    Я не хочу вдаватися в цифри і статистику, бо те, що вже було написано, говорить само за себе.
    І не хочеться говорити про патріотизм чи ще щось. Багато чую звинувачень на адресу тих, хто Україну покидає (по різних причинах). Багато кажуть, що хто має бажання і хоче працювати, то і тут собі раду дасть. Воно є правда теж.
    І не хочу роздумувати на тему, де добре - там, де нас нема, чи там, де ми є.
    Але мені стає страшно, коли подумаю про те, що в цій країні будуть рости мої діти. І вони будуть такими ж рабами і заручниками як я - будуть користуватися тією ж медициною, їздити по тих же дорогах, бачити на вулицях дитяче насильство і проституцію, мати таку владу і судову систему, яку маємо зараз і т д....
    Мені важко віриться в світле майбутнє моєї країни.
    Справа кожного - погоджуватися чи не погоджуватися зі мною, жити тут чи не жити.
    Але я часто згадую як Кучма (тоді ще президент) приїхав на могилу свого батька (а то все знімало ТБ) і, очевидно, в пориві щирості сказав: "Ми назавжди відстали від світу. Нам їх не догнати ніколи".
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)


    Є сенс чи нема це вже інше питання. Але якщо ми собі вирішили, що дуримо державу максимально, то вже не можемо говорити що ми там щось дуже платимо.
    Я не захищаю чиновників і їм подібних мене теж багато що, та що там говорити, майже все дуже обурює. Наша система настільки гнила, що, навіть, неможливо уявити, що хтось її може змінити (((
    Та мене багато що обурює і серед нас. Ось наприклад. Розкажу вам про одну квартиру. Спочатку заходиш - красота,новобудова, гарне планування, починаєш придивлятися і складається враження що будівельників на час робіт розбив параліч, або вони окосіли, чи ще їм там щось сталося. Якщо з капітальними стінами ще можна миритися, то перегородки треба просто валити і мурувати наново, бо вирівняти їх, щоб вони хоч на око здавалися рівними нереально. Вхідні двері - чудо- майстри промахнулися на дві цеглини, проблему вирішили просто - забили діру пінопластом (і це у капітальній стіні). Електрика - електрик взявся за голову..... Вентиляція - горизонтальна вентиляція не працює, бо довжина рукава максимально може бути 3м, а там 4,5 чи 5. Щоб це виправити, потрібно розвалити цілий під*їзд ((((. Далі описувати просто не хочеться. І це все коштує по 1000 дол за м2. (на жаль, така ситуація у нас майже всюди)

    І я впевнена, що чудо-будівельники теж нарікають на те, що погано прибирають в під*їзді, що не приділили уваги в магазині, поліклініці чи ще там щось, і їм ніколи не спаде на думку, що просто ті люди працюють так само як і вони.

    І я переконана, якщо ми хочемо хоч мінімальних змін, то починати повинні з себе, зі свого оточення, і виконувати свою роботу так, як би ми хотіли щоб хтось там щось зробив для нас. Держ чиновники нашим добробутом займатися не будуть, їх якраз все влаштовує.

    Тому що чудес не буває, якщо людина халтурщик, вважає за норму коли їй носять хабарчики (нехай це навіть шоколадка чи 10 грн), дивиться щоб то можна було б поцупити (навіть банальний офісний папір чи ручки). То вона ніколи не буде порядним чиновником чи президентом. Нажаль, більшість суспільства у нас саме така, от відповідно і більшість чиновників така сама.
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2010
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    я собі розумію так, будівельник має державну роботу і мінімальну з/п , як платять - так і працює, не з ліні (а може хто і з ліні), а тому що після роботи йому ще на городі бараболю сікти, підробляти на ін. будівництві де платять більше і т.д. Чому тримається на копійковій роботі - бо підробіток непостійний, лікарняний у випадку чого дадуть, копійку до пенсіїї зарахують, і т.д. ... а так як в нас достойна оплата праці рідкість, то маємо те що маємо.

    Риба портиться з голови...
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Як добре що можна все сперти на маленьку з/п, бульбу чи приробіток (((

    а ті що роблять ремонти по квартирах? там з/п такі виходять, що багатьом би були за щастя, а як не стоїш над головою і не заставляєш переробляти, то відразу або схалтурить, або щось вкраде, або й взагалі не зробить, а гроші візьме. Тим то чого бракує? Настрій поганий? Голова болить? Сам назвав ціну, йому платять. Що не так?

    Доки будемо таке виправдовувати, і вважати нормою, доти будемо жити так як ми живемо.


    То не про держ роботу мова, так працюють на приватній фірмі (((
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2010
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Як на мене, трохи ідеалістично, бо й тут усіляке буває, просто не так часто.
    Ми маємо знайомих, котрі завжди залишали двері відчиненими, поки їм одного ранку (вони всі збиралися до школи й на роботу, вже не спали) не вкрали макбука та блекбері. Відтоді зачиняють на ключ. Ще інша знайома ніколи не замикає, але завжди вмикає телевізор доволі гучно. Не обікрали ні разу. Однак, я вважаю, що це надто безпечно так поводитися.
    У нас теж були різні випадки.
    Учора Дарко залишив чоловікові ключі в дверях. З протилежного боку, цілу зв'язку, разом із ключем від машини. Так вони цілу ніч на коридорі із дверей і стирчали. А в попередньому помешканні раз забули, то сусіди постукали й повідомили, що ключі в дверях не з того боку. :xaxa:
    У Львові мали запорожця, то якось чоловік забув замкнути дверцята з пасажирського боку. І що ви думаєте? Знайшлися двоє зелепухів, котрим захотілося "покататися". Виламали кермо й з'їхали по Ніжинській удолину. МИ це завжди як анекдот розповідаємо, бо навіть запорожець можуть украсти. :lol:
    Однак є й сумні нюанси в цієї історії... О 4-ій ранку до чоловікових батьків (машина була на них зареєстрована) зателефонували з міліції й сказали, що машина з такими номерами збила людину. Сказали неправду, вочевидь, аби "швидше рухалися". Було дуже неприємно. Й оцей момент дуже вражає власне, що довіряти тим, кому би малося найбільше довіряти, не можна... :confused:
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    то треба питати з власника. якщо він таких працівників тримає на роботі, значить задоволений якістю виконуваних робіт.
    Я все-таки схиляюсь до того, що гідно оплачувана робота більш цінується і стимул працювати краще є.

    З.І я їх не виправдовую;) мені згадалась акушерка з ПБ, яка казала "йди, дитино, спати, бо я цілий день бараболю збирала і хочу аби трохи ноги відпочили "