Чи не надто ми господині?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем bora, 10 Березень 2009.

  1. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    І в мене майбутній чоловік старший лейтенант, і зараз працює не у Львові, але надіюсь що його скоро переведуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    У Вас ідеальний чоловік!:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    я точно не надто господиня, бо майже завжди як до мене хтось зненацька заскочить то в мене чи їсти нічого нема, то перевернута вся хата, то я не готова до зустрічі людей... я просто живу за правилом "мій дім моя фортеця"... я собі спланувала зранку піти гуляти з дитиною а потім він буде спати а я поприбираю, приготую їсти, погуляли поклала дитину спати, а тут хтось прийшов, ох якби хотілося в ту мить мати шапку-невидимку... Я люблю коли попереджають шо зайдуть і питають коли буде зручно... Бо то все як на зло... Вчора прийшла коліжанка, я кажу може шось випєм, вона каже "добре але холодного"... соку нема, компоту нема, води мінеральної нема "а водичка фільтрована піде?"... після того зразу дзвоню і взуваю чоловіка...
    Щодо гостей дома..... то в мене взагалі табу... ні молодих можна... посиділи шось там трохи поїли.... а от родичів з тими столами, що гнуться...
    Я вдома і так 24год на сутки, тому в свято я хочу відпочивати... а не бігати доносити, доставляти, забирати... Згадую собі свою маму, вона шо сіла то встала, і шо вона памятає шо хто говорив, чи шось зїла, все літала... я вибираю будь-який заклад за межами дому... Ох і зла я...
     
    • Подобається Подобається x 17
  4. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Десь чула, що всі жінки діляться (умовно) на кухарок і прибиральниць:xaxa: Тобто комусь одне більше до душі, комусь інше. Я прибиральниця радше. Люблю прибирати і бачити результат того всього. Мала моя ще тА прибиральниця, мені до неї далеко. Все має бути на своєму місці. Кухня - то не найбільша моя любов, але готую часто по-трохи, бо їмо з дитиною разів по 5 і кожен раз шось інше любимо :shy: Дуже люблю випічку - не так їсти, як пекти, а їсти приходиться все одно мені з малою - чолові навіть не пробує, каже в дитинстві переїв:confused: Свята - то моя стихія:) Я саме з тих господинь, в яких повно смаколиків, завжди стараюсь нові рецепти використовувати, але і посидіти за столом встигаю.
    Про флай-леді взнала не так давно і мені та система зовсім не підходить - ну не можу я прибирати одне місце засмічене по 5 хвилин незалежно від результату і чекати наступного прибирання по розкладу:confused: В мене своя система - мию посуд "по ходу", прибираю коли брудно, закидано і до гарного результату а не по годиннику, собі час виділяю за бажанням, є звичайно і обовязкові завдвння. які просто не обговорюються:). Мені не важко, все встигаю. Напевно не всім таке підійшло б, тому і є система флай-леді, щоб організовувати тих, хто сам не організовується. Може поки я сиджу з малою вдома цілий день, то все так легко виглядає, а як ходити на роботу, то і система чіткіша потрібна...
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Я тоді нікуди себе не віднесу... Я ні не куховарка ні не прибиральниця! Хоча, напевно, з більшою таки охотою попилесошу, ніж їсти зварю... Про прибирання скажу нема чого зас...ти все навколо, то і не треба буде прибирати цілими днями. Раніше я чоловікові речі не прибирала - його проблеми де він свої штани зняв. Тепер важче, бо треба небезпечні предмети від дитини ховати...
    В мене правда мама любить і вміє готувати. І вона якраз робить все, щоб столи ломились. А мені...подалі від дому і від кухні. Ні, я не проти гостей, але попити кави з печеньком, шоколадкою. А то після гостей ніг не чуєш і сама голодна.
    А про приготування їжі. Ну не люблю я того! Ну я можу приготувати якби раптом натхнення прийшло але без ентузіазму.
    Я дійсно вважаю, що наші жінки "занадто" господині. Ми навіть гроші тратимо переважно "на унітаз". А жити треба для себе!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Я після цієї теми вирішила хоч трохи взятися за господарство (від протилежного, напевно:). Склала такий гарненький список страв, які можу готувати, розділила на дві колонки (з м"ясом і без м"яса), гарними шрифтами роздрукувала:)), чоловікові гордо показала. Вирішила, що буду купляти продукти наперед і по черзі (по колу )все це готувати. І що? Лежить прекрасний цей список, а я далі 3-4 страви що під руку попаде готую. Але почала регулярно читати розділ "На кухні :).
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Я як вийшла заміж не вміла готувати нічого, перші вареники були такі грубі і вухаті, що ледь не літали по кухні, з борщем вгодила чоловікові коли приготувала його втретє.Але велике бажання зробило своє, зараз такого майже не буває щоб чоловік не похвалив те що я приготувала.
    Він виріс в сімї де міг по три дні по три рази на день їсти одне й те саме, тому в нашій сімї заведено готувати мало на один два рази.І так було завжди не зважаючи чи я працюю чи ні.Я зовсім не визнаю напівфабритаки, ні готові вериники чи пельмені, воно мені все недобре.Чоловік в мене їсть все, головне щоб не самі макарони чи картопля, а щоб було мясце або салатик.
    Прибираю я кілька разів на тиждень (це було до токсикозу), бо якщо в хаті буде брудно в мене псується настрій.
    Колись жили з подругою на квартирі в однієї жінки в неї все життя зайняте прибиранням, кожний день миється підлога, пилососиться, витирається пилюка - це ж манія.Яка вона була кожний день вижата в кінці дня, та ж так життя може пройти, а ти цього й не помітиш, а жінці лише 30.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Напевно то сюди інформація, бо господині печуть самі, а такі як я - купують на подарунки:)
    До Великодня пропонують на підприємства вже привозити дорогі паски - в упаковках як італійські подарункові і такі ж - для дітей. 24 і 14 грн. Схема - везуть якщо працівники назбирають замовлень на 30 шт. Кого цікавить і так зручніше - маю координати.
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2009
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Тоді я кухарка. Хоч і чистоту дуже люблю... але не завжди вистачає нервів ходити цілими днями по слідах малої і прибирати за нею:8: тим більше коли ще й інтернет є:xaxa:
    А от готувати, впринципі, люблю. А ще люблю, коли всі хвалять приготовлені страви, їх кількість, вигляд чи серверовку стола:o:o:o
    Мене ще з малку ставили в приклад. Спершу мами подруг а тепер їх чоловіки:) Тому кожного разу намагаюсь щось нове вичитати, щоб черговий раз здивувати:). От така я:xaxa:
    А от власний чоловік дуже скупий на емоції:sad:. В ноьго існує на всі випадки одна фраза - "може бути", незалежно від того що я приготовила і скільки часу мені на це пішло:umbrage:. Інші кажуть, що він мною розбалуваний:no:..... Зрештою, це вже з іншої теми:ninja::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Почитала перший пост - повний маразм. Не думка bora, а власне позиція господинь.
    Готувати, в принципі, люблю і готую смачно, але вважаю, що "що занадто, то не здраво". Готую їсти кожен день, але в один день щось на перше варю, а на другий - гарнір із м"ясним чи рибним. Виключення - салати/яєшня/смажена картопля та інші подібні страви, що їдяться виключно свіжозготованими. Гості у нас настільки часте явище, що немає взагалі комплексів: є щось їсти - нагодую, немає нічого - п"ємо чай/каву із печеньком/шоколадкою.
    На якісь конкретні свята, звісно, готую, але також без фанатиму.
    Прибираю лиш для себе, бо порядок навколо мене напряму пов"язаний із "порядком" у моїй голові. А так як діти постійно створюють безлад, то й прибирати доводиться постійно (перманентно). А після лікарні я ще й стала щодня вологе прибирання робити, аби діти менше пилюкою дихали та не хворіли.
    При цьому всьому не вважаю своїм покликанням "віник та каструльку". Це просто ще один засіб почуватись комфортно (коли ситий та в чистоті), а жити мені цікаво навчанням, вихованням дітей, спілкуванням, цікавими кіно/літературою/музикою ітд ітп.
    Жінки, що поклали своє життя на "алтарь господарства" просто не знають, скільки направду ще цікавого є у житті.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Я напевне точно не прибиральниця :) В мене має бути обов'язково наварено їсти, а беспорядки можуть бути :)))
    Як тільки одружилися з чоловіком я навіть не думала, що кухня для мене одразу стане проблема №1. Справа в тому, що мама мого чоловіка працює в барі поварем. Тому мені початківцю прийшлося спочатку дуже важко, щоб нарешті дочекатися похвали від чоловіка, а не випрошувати її. Признаюся, що не один раз виливала зупу (добре, що моя мама на форумі не сидить :))щоб добитися бажаного результату. Коли народився малий то я трошки призупинилася, бо часу в мене практично не було. А от коли підріс, то мене можна було знайти або на кухні, або на форумі :)))
    Зараз з гордістю можу заявити, що кожну страву яку я приготую, чоловік оцінює на всі сто, і навіть деколи своїй мамі каже, що от Таня там щось таке класне зварила, візьміть у неї рецепт :)
    Я не можу сказати, що моя свекруха погано готує, в неї дуже смачна кухня. Навіть дуже багато чого я навічилася від неї і даля вчуся. Поки прийдемо в гості і вона щось готує, я обов'язково все контолюєю і спостерігаю :haha:
    А прибирання це для мене самовбивство :haha: Прибираю щосуботу "офіційно" :))), але крім того кожен день легке прибирання також присутнє, тому іноді невтрачаючи нагоди прошу чоловіка поскладати/помити/прибрати\попилесосити, або похресницю попрошу попилесосити, а тоді разом з нею підемо на кухню щось готувати, а вона так уважно все слідкує так як я за свекрухою :haha:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    У всьому є плюси, переконуюсь вкотре! От захворіла, чоловік сидів з дитиною, то оцінив усе! Тепер прибирає він, навіть ванну драїть і витяжку на кухні сам помив!!!
    Тепер я тільки готую! Так класно!!! А чи надовго?
    І взагалі, дуже файно періодично побути ЗОВСІМ не господинею. ІМХО, звісно...
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Щодо кухні: Ми намаємося добре харчуватися постійно, бо у родині мого чоловіка прийнято на будень особливо нічого не виготовлювати, а на неділю - як на міні-свято. Я так не звикла, намагаюся готувати, щоб щодня було все збалансовано + для синочка (10,5міс.) постійно готується поживна їжа.
    Порядок у хаті підтримую постійно - це входить у мої декретні обов"язки (не люблю, коли речі валяються по хаті,колиє повно місця в шафі))))) І якщо знаю, що хтось з друзів/знайомих (гомо сапієнс) має завітати, то звичайно проходжуся по всіх кімнатах і складаю гору іграшок та інших речей, якими бавився малий і чоловік)))
    Але я не страждаю фанатичністю до прибирання і готування, хоча інколи й виникає нестримне бажання і крутить моторчик в одному місці.
    Чоловік готувати вміє, але зараз цього не робить, бо немає як + вдома на 99% завжди є що поїсти, а на випадок чого, з голоду він не помре, це точно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    Ой, а ми приїхали з відпочинку, а я ще й досі відпочиваю, точніше господиня та, що у мені, ще ніяк не хоче братися за хатні справи :)
    Чого відпустки завжди такі короткі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?

    В нас (в мами) завжди вдома було купа гостей, і якби їх прийшлось постійно нагодовувати....мабуть пішли б ми "з торбами". Тим більше, мама сама виховувала трьох дітей, щей в ті 90-ті... Потім щей поїхала за кордон, так взагалі всіх гостей і відучила від величезних застіль. Так, тільки чайок, солодощі, можливо щось спиртне (в основному вино, і то якщо є привід)...і все...бувайте здорові гості дорогі! При цьому вона чудесно готує, і мене навчила! Я її цілком і повністю наслідую - для мене головне сім"я, а не про людське око! От куми наші трохи нас з чоловіком "напрягають" - коли до них не зайдеш на столі десять страв + торт і всі прибамбаси. Якщо ми зайшли неочікувано то витягують всі заначки з холодильника... А ситуація фінансова в них не з найкращих. Нашо того????
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. musia

    musia New Member

    Відповідь: Чи не надто ми господині?


    Посудомийка це спасіння!!! Всям рекомендую, сварок з домашніми не стало, все миється ідеально, гаряче, стерильне, все шкло без розводів сухе і блискуче - гавть витирати не треба - улюблена моя порбутова техніка!!!

    Рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 1