Чим клеїмо: клей, скотч...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 1 Липень 2010.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    я спочатку клеїла скотчем, так як Ліля пояснювала (і основу, і все решту)
    а потім в мене листівка постояла кілька місяців і почала потрохи відклеюватись місцями:sad: так що тепер лише клей
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У мене так не буває. Як тільки відкриваю останню бобіну скотчу, зразу замовляю 3 нові. :xaxa:
    Геть інша справа. Якщо скотч призначений для скрапу, він не пересихає. Я маю листівки зроблені в 2010, все ціле й гарно тримається.

    Значить, поганий скотч.
    тут бачу, що є червоний, яким ліплять багато європейських скраперок.
    Але і той білий (клейка стрічка) теж буде добрий.
    Ну, якщо вам подобається. Мені воно якось геть нефеншуйно. :pardon:
     
  3. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    як зробити висновки, що він для скрапу ? (може на ньому є якіійсь спеціальні надписи?)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    У нас його продають там, де продають скрапматеріяли. А от у Львові не знаю, які критерії.
    Я часом користуюся схожим на цей із магазину, але звичка сильніша, тому замовляю звідси. І то саме цей 6мм.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Я маю той скотч з Аґрафки, але він на жаль не дуже прозорий, віддає білим кольором((. Мереживо на темному папері не приклеїш, навіть якщо припудрити. А решту клеїть добре.
     
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    хм. я наразі клею канцелярським. маю 1 чи 2 неподаровані минуло-новорічні листівки, нічого не відклеїлось. а тими листівками ще й час від часу Катруся бавиться :)
    а відклеюватись може, якщо заблизько до краю пришити ґудзик, наприклад, або цвяшок запхати. тоді та, з того боку починає відклеюватись. я тому хитрую і якщо мені конче треба близько до краю щось таке, то клею потім основу на спінений скотч або клеєві квадратики. відповідно в тому місці, де зі звороту щось стирчить, скотчу не даю )
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    мабуть, треба буде спробувати той червоненький скотч, а то ж звичний канцелярський теж буває різної якості
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    я купую Axent або Economix.
    заради цікавості як буду в гостях у свекрів, гляну на той альбом, що ми їм робили в січні - бо там сторінки до основи і все таке велике-паперове на скотчі.
     
  9. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    На обкладинках записників та в альбомах все,що можна я пришиваю) Решта- Паско або Момент Кристал.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    Ну це ще не показник-замало часу пройшло.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    клеє на мертво. Дуже ліпучий.

    Он тільки листівки потім покручені на німецький хрест. :sad:
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    в мене на тоненькому папері повилазили сліди від двостороннього скотчу - і безіменного, і економікс( ще буду дивитися на той, що з аграфки
     
  12. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    так. але Ви писали вище

    от якраз поки попаду до свекрів майже рік і пройде :)

    а як повилазили - з іншого боку видно?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    з іншого боку - ні, бо там картон, а вже тоненький папір (80г) просто в масних плямах (1 рік)...
    коли склеювала 2 пап"юрка по 120г, то тільки такі легенькі сліди, майже непомітні, і то пройшло вже 2,5року.
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    ясно(
    я таким тонким папером не користуюся майже, тому навряд матиму з чим порівняти :confused:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Hopic, то скотч, мабуть, не для скрапу. У мене такого ніколи не було.
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    в мене всякі штуки лежать по 4 роки, клеєні звичайним канц.скотчем, тоненьким... нічого не видно.. і фото в альбомі теж на той скотч клеєні..
    BUROmax, здається.. ще в метро по 11 грн за 15 рулонів куплені..

    Надю, може варто поміняти скотч?
     
  17. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Двчата, чи використовували Ви сухі клеї? Як він себе поводить з часом?
     
  18. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    В мене доня користується клеями-олівцями, знаходила їх пару гарних, але якщо мало наносити тримається слабо, якщо дати повністю на весь папір, то тримає гарно, але папір все ж таки трохи веде. З гарним олівцем папір тримається (маємо роботи, яким вже рік). Я його використовую деколи щось додатково підклеїти в невеликій кількості, та при підклеюванні паперу для роздруку, якщо треба надрукувати на невеликому клаптику паперу :)
     
  19. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Лілю, а тут таке буває...як тільки папірчик до 100гр,чи світлий, а скотч звичайний,канцелярський=полоски плями через рік...
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    нарешті напишу.

    купила давно вимріяний клей-олівець, попався мені в наших магазинах від Craftime. і що? 22 гривні - а він папір до паперу не клеїть!!! :girl_mad:

    хто має таке добро (я маю на увазі клей-олівець, який КЛЕЇТЬ) - якої фірми порадите? в принципі, мені майже вирішила проблему купівля Ґлоссі, але все одно цікаво. мета - приклеювати різні дрібні паперові деталі, переважно до паперу. ну може ще шнурочок - відповідно теж до паперу.