Чим клеїмо: клей, скотч...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 1 Липень 2010.

  1. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    шо серйозно? в мене є клеєні ще 2 роки тому і нічого не скрутилось. хотілось би на то покручене глянути, бо шось тяжко уявляю...
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Ну, просто вигинається листівка. Часом рівномірною дугою, часом кожен кут в інший бік. Котрі більше, котрі менше. Не знаю, від чого залежить. Може, від паперу, що для основи беруть.
     
  3. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Питання моє може дуже примітивне,але все ж таки: яким клеєм треба користуватися, щоб папір не прогинався?
     
  4. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    в плані клейких матеріалів думки трошки розходяться
    напишу про себе
    для великих елеметів(підложок, широких смужок) використовую Pasco (ним же клею банти, великі квіти) деколи двосторонній скотч
    для дрібних елеметів Tombow - Mono Multi Liquid Glue (одна з майстринь котрої відео дивлюсь взагалі ним все клеїть, але як на мене дорогувато буде)
    ну а ще звичайно обємні квадратики і глудотки (крапельки клею на стрічці, використовую мікро для півперлинок, блискіток)
     
  5. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    а він має тягнутися? Бо я купила, а він тягнеться як клей до чобіт:)
     
  6. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    так, він трохи тягнеться, просто якщо є вус що тягнеться то трішки відтяніть від поверхні і зробіть тюбиком зо 3-4 кругових рухи
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    після проб і помилок, зупинилась на таких видах клеючих матеріалів:
    - двосторонній скотч (клею папір до основи листівки, інші паперові елементи з достатньою площею, стрічки на звороті листівки)
    - двосторонній об'ємний скотч (для створення об'єму)
    - клей момент -кристал (дуже рідко, коли треба зафіксувати стрічку на лицьовій стороні листівки, великі квітки)
    - глоссі (все, що тільки можна - квіти, перлинки, пів перлинки)
    - клеючі крапочки (міні) - для висічок та елеменів незвичної форми, з купою дірок, тощо.
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Порадьте яку саме фірму виробника брати, щоб через деякий час не відклеїлося
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    у мене різні скотчі, придбані у звичайних канцтоварах, досі проблем не було
    ,
     
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Бувайте клеї, більше не зустрінемось! Саме з такою думкою я купувала термопістостолет. Купила в Аграфці такий, як мріяла з вузеньким носиком і клею наклеїтися не можу. Щастя гурма, задоволенню меж нема. І впевнена, що не відвалиться прикоеїне і зчіпляє моментально, чекати як з Паско не треба. Кайф. Рекомендую.
    Шоправда запаски дуже швидко йдуть.
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    а мені от в Паско якраз подобається що він не відразу хапає - є можливість поправити якщо що не так :)

    прошу поради. є в мене ідея зробити листівку, на якій деякі елементи будуть на магнітах і їх можна буде відчепити на холодильник наприклад. отже, чим приклеїти? має бути щось таке як жуйка, щоб не понищило той елемент з магнітом, і щоб листівка лишилась ціла як відліпиш. щось таке, як було наприклад в наборі з зірочками що світяться і клеяться до стін-шафи, дуже подібне на жуйку :) хтось може щось підказати?
     
  12. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Мені "Миколай" приніс клейовий пістолет, якого я страшне як хотіла. Почала користуватись, а тут......... нагріється і сам помаленьку витікає........ Десь вичитала, що можна стержень трошки витягнути і все буде добре (робила, поки ще було за що вхопити, а тепер стержень повністю пірнув в пістолет). І ще - поставлю краплю клею, а за пістолетом тягнеться тоненька ниточка клею........ І все в тих ниточках......... Можливо, хтось стикався зі схожими проблемами і знайшов шляхи їх вирішення?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Ниточки будуть тягнутися, бо такий клей, так що то нормально. Треба просто добре навчитися користуватися, пристосуватися до специфіки інструменту.
    От щодо витікання, то я би казала спробувати стержні іншої фірми, явно попалися неякісні.
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Або можливо і в пістолеті справа, в мене був простенький, то з нього текло, а тепер інший і не тече.

    Треба звикнути з ним працювати.
     
  15. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Мій з тих простіших. Найгірше, що не стільки клею на виріб йде, скільки витікає - ще добре не нагрівся, а вже треба виключати...
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    о, і я прийшла написати про пістолет :)

    я довго вважала що мені його не треба. що в мене є Паско який зарішає все. але таки погодилась, коли коліжанка запропонувала мені купити недорогий пістолетик. подумала - а, шо там 40грн, в крайньому випадку просто не користуватимусь.
    отже, для будь-якої рукодільниці пістолет - це річ мастхев, я вважаю. все, що треба швидко склеїти - ним. якусь не дуже рівну штуку приклеювати, або на нерівну поверхню - теж ним, бо він коли вистигає залишається об"ємним. і ще багато всього, просто я ще не все знаю )

    одним словом - тащуся :)
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Дівчата писали, що з дешевого пістолета часто витікає клей. У Вас токого немає?
    Давно мрію про пістолет, але ніяк не можу вибрати. Можливо хтось порадить який саме брати і, де купувати
     
  18. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    з нього може витікати маленька крапочка. так щоб текло - ні. він ще й має кнопку вмикання/вимикання на самому пістолеті.
    купляла Катя EKate, хіба в неї спитаю.
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    В мене було два з дешевших, то витікало і не мало... правда не з самого початку, а трохи згодом, через 1-1,5міс після початку користування(але я користуюся ним не дуже часто :))
     
  20. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Порадьте мені недорогий клеєвий пістолет, або хороший замінниик для нього:girl_blush2: