Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Учора знов замовила собі корейську умивалку, ну ніяк інші мені не підходять. Для мене дуже важливо відчуття повністю чистої шкіри, без стягнення.
     
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчата, хтось вмивався твердим милом ТМ "Яка" які враження? Бо натрапила в одному з магазинів-запах мила і склад сподобався, ще б хотіла відгуки почути
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Мені здається що будь-яке мило буде сушити шкіру обличчя, хоча теж цікаво почути відгуки тих,хто користується.
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Яку саме замовили?
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2015 ---
    А я зараз почала вмиватися талою водою))Вичитала в неті,що вона дуже корисна для шкіри.На протязі дня заморожую,а на вечір витягую,щоб розмерзлася і так кожного дня.
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    І який ефект від неї, вмиваєтеся самою водою, чи використовуєте косметичний засіб?
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я вмивалася милом Яка, лаванда. Досить приємне, не сушило шкіру, приємний аромат, гарно піниться. Може тому що зараз літо і шкіра в мене чуть жирніша, ніж зимою. Зараз купила вмивалку їхню, для чутливої шкіри., то задоволена нею навіть більше, ніж милом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ввечері вмиваюся гелем для вмивання від Урьяж (лінійка Hyseak), вранці протираю обличчя їхньою ж термалкою.
    І так вже кілька років мені дуже добре. :girl_in_love:
     
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

    Мені найкраще підійшла міцелярка. Спочатку була Віши, тепер спробувала Lirene.
    Вмивалки мені сушать шкіру. Принаймні всі, які пробувала.
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ввечері використовую гель для обличчя,а зранку просто водою вмиваюся)Про ефект напишу пізніше,так як тільки недавно почала так робити))
     
  10. Colnishko

    Colnishko Member

    Я користуюся індійським милом ручної роботи. Слід мабуть звернути увагу, що в мене шкіра жирнувата, тому я підібрала для себе мило НІМ, доречі мені говорили, що це мило підійде для всіх типів шкіри. Добре очищує, прибирає жирний відблиск й шкіра стає більш гладенькою, ніжною. Я й для тіла його використовую, запах дуже подобається )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Гель для вмивання LOREAL "Безкінечна свіжість" і скраб з частинками абрикоса "Досконале сяйво" мої фаворити на даний момент.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Купила в Ашані пінку для вмивання Dr. Sante оливкову. (Була ще огіркова). Така класна! Добре піниться, гарно змиває косметику, українська і головне - зовсім не сушить шкіру!!!
    А ціна смішна - біля 30 грн.
    image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  13. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    в мене така була огіркова дуже мені сподобалась
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    ех, а я ще не знайшла ідеально підходящих засобів для своєї шкіри,якась надчутлива вона в мене...практично нічого не підійшло з того,що пробувала. вмиваюсь кожен день відваром календули або ромашки, рідше дитячим милом - це єдині засоби з якими я подружилась.
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А ви кожного разу свіжий відвар робите ?
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Так. Тільки зранку вмиваюсь ним, то й весь використовую, а протягом дня при потребі чистою водою вмиваюсь.
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2015 ---
    О, ще чула непогані відгуки про українську косметику ЯКА, але дивує ціна, щось аж надто дешева вона, а ви що скажете,дівчата? Варта уваги?
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я вже стільки всього перепробувала, то лице вмиваю зранку просто "літною" водою, і рідко коли милом (1 раз на тиждень, а то й рідше). А всілякі пінки, гелі мені не підходять (або пересушують, або викликають печіння чи почервоніння), а пробувала і недорогі, і дорогі, і Амвеєвські, а "аптечні". Косметику з очей і шкіри звечора знімаю молочком або міцеляркою. Тоніки, до речі, мені теж ніякі не підходять.
     
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А календула добра якраз при висипаннях,що мені і потрібно.І наскільки концентрований розчин ви робите,яке співвідношення води і трави?
     
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Luxury lv, роблю не дуже концентрований, читаю пропорції на упаковці, я травичку цю в аптеці купую.
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2015 ---
    @Luxury lv, можна календулою вмиватись не тільки раз в день, а, допустимо, ватними пластинками кілька раз надень протирати шкіру, я раніше так робила.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Zoya

    Zoya Member

    у мене шампунь та скраб для тіла від Яки - я в захваті. а от скраб для обличчя не сподобався...
    зараз вмиваюсь милком - роблю сама. додаю туди кокосову олію та ши)