Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    такий собі "мєждусобойчик" :)
    Може варто розсилку в ПП зробити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я от ніяк не зберуся відіслати свої дані, хоч планую брати участь:) Тому чекайте:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Все, дані відправила, дякую за пендель чарівний:girl_wink:
    Думала-гадала і таки вирішила приєднатись. Дуже хочу почитати щось цікаве. Давно вже не тримала в руках паперових книжок, все електронні читаю. Хочеться знайти якусь цікавинку для форумлянки, піти в книжковий магазин, вдихнути запах нової книжки, почути хруст перегорнутої сторінки:girl_in_love:, короч, я з вами:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Щось не знаю. Я ліниива )))
    З одного боку — я не маю зараз часу читати, хіба днями і ночами планування пишу, а з іншого боку — крім книжечки ще щось буде цікаве, та й самій вибирати подаруночок цікаво буде.
    Можливо візьму участь, підсиплю адреналінчику в свою сонну кровушку.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Тако, книжечок буде мінімум 2: одна — осінній must read в моєму розумінні, а друга — сподіваюсь підібрати щось особливе саме для конкретної форумлянки )) Так цікаво, хто то буде...
    До речі, а є ж в природі і така книжка, яка сама-одна виконує всі умови обміну. Але десь половина учасниць вже її мають :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Patty аж заінтригували , що то за книжка...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дуже теплим виглядає обмін :heart:
    Надіюсь що зберусь з силами і буду з вами))
    ще є трохи часу в запасі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага :girl_wink: Недавно вийшла нова книжка з цієї серії і, щось мені підказує, що вона стане хітом цього обміну:girl_in_dreams:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Все, я чемно відправила свої дані:girl_in_love: Тепер буду чекати ніку форумлянки і думати над подарунками:) Хоч це завжди приємно (пошуки подарунків).
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    але ж хочеться...ммм... і книжку, і тепла, і солоденького...:girl_in_love: і шопінгу тематичного, перебирання-вибирання...:girl_tender:
    ще трішки вас почитаю і прийму рішення))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата! Хочу ще раз нагадати вам, для того щоб прийняти участь у обміні потрібно мати 350 змістовних дописів. Особливо це стосується новачків, не потрібно писати просто щоб написати, і мати певну кількість дописів. Все ми бачимо і уважно перечитуємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    То там де перше слово "Львів...."?
    )
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ціхо, не палим кантору:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    То практично все від «Брайт букс» таке — солодко-кафешкове.., але в них є і та, суто чеколядова. І в мене вже є :) То так, до слова...
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ха, і я з вами. І не в останньому вагоні, і навіть не після розсилки =)
    зараз якось воно все так важко, так багато, так хаотично і завжди-не-в-попад, що обмін просто мусить покласти цьому край. Все, лист відправила, чари запустила :d23:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @flame :girl_in_dreams: Гм... щоб часом не попасти на ту таку популярну книгу... Бо як половина форуму її має, то буде обідно...
    А взагалі як вгадати чи форумлянка читала/не читала книжку? Хіба новинки якісь брати, сподіваючись, що не всі були на книжковому форумі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна галереї попередніх обмінів погортати. Признаюсь, я - так роблю.:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я обиратиму те, що, на мою думку, зацікавило б форумлянку.. Або просто пасувало до її фотографії, в крайньому випадку. Таке собі творче завдання.
    Якщо не вгадаєте — думаю, в нашій дружній компанії ніхто не образиться . Мені і самій цікаво, з якою книжкою в руках мене уявляють ) Тільки не читайте «трішки фактів про мене» у відповідній темі, бо вони наполовину неактуальні вже. :)
    Ще можна по книжкових темах на форумі скласти «портрет читача».
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    На крайняк, можна буде через кураторів попитати чи є така книжка в форумлянки. Лічно я так і зроблю :).
    Маючи читалку, книжки я купую вкрай рідко, і перевагу віддаю україномовним.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а звідки куратори можуть знати про таке?

    п.с. мені наприклад в голові не відкладається хто що в минулих обмінах отримував ;)