Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ого! ну і темпи...Я тільки починаю думати де б то інфо про мою форумляночку шукати ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я вже теж майже готова :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    У мене вже теж майже все готове, але відправляти буду вже з наступного тижня. Ще потримаю інтригу:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ну ви реактивні, дівчата! ;) Я майже все підготувала, залишився один елемент.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Так-сс, схоже, що на той один елемент треба буде чекати до кінця світу і на день довше. Тому переходжу до плану «Б». Може, то й на краще, бо і так мала щодо нього сумніви.
    В цьому обміні всі мої початкові плани постійно міняються по ходу :) Все стараюсь підібрати під смаки, вподобання та особистість чарівної обдаровуваної, і що не ранок, то нові ідеї з'являються, а старі відпадають.
    Дарувати буду.. нууу, не знаааю, чи то тягнути інтригу, чи пошвидше потішити (сподіваюсь :) ) форумляночку.. Подумаю ще )
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    :girl_impossible:ОГО!! Яка увсіх супершвидкість, я от тільки приступаю до шпигунства:girl_cool:
    А вже завтра піду за подаруночками шукати))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мене наразі тільки один елемент є.. дуже вагалась) він трохи не в тему сутнісно, але в композицію подарунка вписується+форумлянці мав би підійти (може навіть дуже)
    а загалом іду в розвідку)
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    Ой, як шкода! Я тільки сьогодні побачила, що тут обмін. Мені так сподобалось минулого разу, а тут я всьо пропустила. Дівчата-куратори цього разу розсилку не робили, а я рідше заходила((((
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @MissO можна відстежувати розділ з форумними обмінами,і тоді мали би приходити сповіщення,коли нова тема створюється
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Звечора собі щось напланую, а зранку мені вже здається, що це якась абра-кадабра.:girl_impossible:
    Позаписувала собі різні варіанти, в суботу йду на полювання:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не те слово:girl_impossible:
    я наразі тільки думаю:girl_in_dreams:
    можу хіба пару гарбузів вже подарувати:girl_crazy:
    конкретніше до вибору подарунка перейду наступного тижня, як відсвяткуємо ДН Кетрін і розгребуся з усіма справами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дуже символічненько вийде:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    І в мене поки роздуми, можливо в суботу виберуся на закупи і зберу подаруночок, бо поки тільки купа ідей в голові крутиться
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А я ще кабачки останні домашні зібрала)))))
    Тому теж можу допакувати в посилку, тіко нас з таким подарком певно не поймуть:girl_crazy::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Кабачки я люблю, тому якщо мені, то можете допакувати:girl_crazy: Бо з гарбузами в мене протилежна ситуація (їх не варені, ні печені, ну одним словом не їм).:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shamna

    Shamna Мамуся

    Обожнюю гарбуз, а цього року, як на зло, нема в нас жодного.
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    То якийсь хеловінський обмін вимальовується! :) Тіко мені гарбуза не шліть — в мене на балконі вони і так в кожному куточку. :)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ну і розігналися ви з гарбузами :girl_haha:
    В мене вже майже все готово, залишилося два елементи. Думаю, на наступному тижні, порадую свою форумляночку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    А мені залишилось два елементи, ніяк не зрозумію що то має бути...... щось, цього разу, дуже переживаю, чи сподобається мій подарунок.