Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем algo, 31 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чорний список продавців
    SEPTIMA (внесено Gossip)
    Уляна Поберейко (внесено Oliusia)
    Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa)

    Ellelia (внесено littlebird)
    veronka ( внесено octavia, manka)


    Чорний список покупців
    Snegana (внесено Bogdanka)
    Kucha (внесено yanya)
    Orsol (внесено Artemida)
    Hits (внесено Modna)
    ksjunischka (внесено guculyanka)

    bojko olia (внесено Svjatkova)
    Gardenia Lv (внесено danchyk)
    Olga Kuharuk (внесено amaretto)
    Selina (
    внесено inka)
    Alexx і Santi (внесено Meriroma)
    Vasylyna (внесено algo)
    grajynia (внесено konfety)
    bonasn (внесено samogonohka)

    fanet (внесено konfety)
    present та kalina
    (внесено konfety)

    DYVNA та wedding (внесено algo)

    Oliwia внесено kewa
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    мда..... Отак мати таку хорошу тему і наостанок замазати все г...ом. Ну не можеш, закривай і о всьому. Я свої теж парфуми отримувала через треті руки, то Сешатик забере від Веронки і мені вишле, то Айлатан.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    100%. Але ж можна людям хоч щось сказати, хоч якусь відповідь дати, а отак піти по-французьки. о_О
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Acura

    Acura Active Member

    теж не отримала своє замовлення від Веронки. оплатила ще в червні 260 грн і на цьому глухо. хочу або гроші назад або ті парфуми вже нехай роздасть всім та й закриває тему!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Новин ніяких на пости і теги в ФБ в темі Шахраї вона не відповідає. Найшла багато тегів в групі "Людоньки порадьте "про Парфюмерну Фею Veronika Shulgina у якої рекомендують замовляти парфуми. Напишу ще туди можливо вона відповість там.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то часом не старі теги наших форумлянок?
    Ну і ще таке "шкурне" питання від "баби Яги": а чого її тема не комерційна, коли в той же час аналогічна тема іншої форумлянки - платна? Була би платна - ще роки 3 тому була б закрита:girl_in_dreams:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Адміністрація може/хоче закривати тільки платні теми? Наскільки знаю, продубльовані, наприклад, закриваються без проблем.. чому ця досі функціонує попри скарги — дійсно цікаво. І бан за шахрайство в правилах не прописаний часом? Дуже складний трафунок: от просто нема ради, нема впливу, одне співчуття. І правда все так безнадійно?

    О, остання тема таки зникла? Щось не знаходжу її
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    ХМ. Бабівщина. А взагалі ситуація абсурдна. Це ж не 20 грн, то чому їх дарувати. Поставити людину перед фактом та й усе.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    тут по нормальному не виходить, як бачимо. я б на місці дівчат вже б писала заяву в поліцію, тим більше постраждалих багато, обєднатись - і буде швидше результат. хоча ця людина мабуть вже закрила свою банківську карту щоб уникнути її блокування і знаття коштів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж так би казала робити.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як довести, що товар не отримано замовником? От скаже вона, що всім віддала, це все наклеп. І хто і яким чином буде в тому розбиратись?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    На фб багато інформації про шахраїв і як з ними боротися, я детально не вникала, але пишуть що достатньо заяви, скрінів переписок, тим більше що постраждалих багато, і всі мають докази оплати в приват24, наприклад, а от шахрайка не має доказів про відправку товару. Та і на дп багато свідків..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Проясню це питання від імені адміністрації - тема не позиціонувалася як комерційна, оскільки автор теми не ставив жодної відсоткової ставки як посередник і не заробляв на даній темі. По суті, це була тема - СП парфумів (кілька дівчат збираються докупи і викупляють разом флакон, який потім розливається по атомайзерах). Я на момент відкриття теми не була модератором, але наскільки мені відомо, це узгоджувалося із покійним Левандівкою (хай мене @MARTINI виправить, якщо я не неправа).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Доброго дня, шановне товариство. По-перше, хочу вибачитися за більш ніж тривалу відсутність на форумі та мовчання (на, жаль, впершу чергу, мою, так склалися життєві обставини і, на щастя, все минулося. Знаю, що це призвело до такої неприємної ситуації, але вірю, що зможу її виправити), по-друге, хочу запевнити, що Ваші замовлення нікуди не ділися і чекають на передачу Вам, протягом найближчих 2-х тижнів всі отримають свої замовлення (при зустрічі або поштою - на бажання замовника). Ще раз шалено прошу вибачення за те, що змусила вас нервувати. зі. Прошу зголоситися в ПП про спосіб отримання замовлення (особисті зустрічі попередньо плануються замість середи по-п*ятницям, місце - Дзига).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. manka

    manka Member

    Дівчата, отримав хтось парфуми? Я ще ні.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. manka

    manka Member

    Щось усі мовчать. То хіба я ще не отримала замовлення?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я отримала парфуми, Вероніка зв'язалась зі мною через ФБ. Бо я там робила багато шуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Acura

    Acura Active Member

    мені вислала парфуми Новою поштою. писала їй смс і сюда також. Я своє маю вже..
     
  20. marycherry

    marycherry Member

    Добрий день! Розшукую Олю Дацко, (datsko11@gmail.com), яка на посиденьках мала тему Carters. Розумію, що у людей всяке буває, але рік чекала- ні іграшок, ні грошей (640 грн). Тепер Оля виключила телефон, і не відписує на мейли. Знаю, де живе на Антонича, але сподіваюсь тут побачить і перешле гроші на картку.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    сумніваюсь. Остання активність липень 2016
    ви не одна така
    у фб може пишіть
    https://www.facebook.com/olga.bayovska
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2017