чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я післявчора в Арсені на Чорновола рибу купила річкову, спеціально перепитала, чи свіжа, бо купую для дитини, мені прямо в очі сказала, що свіжа, а вдома відкрила, запекла і всю пустила в смітник:sad:.
    Я завжди як купую там щось таке, що може бути несвіже (ковбаса, риба, м'ясо, молокотовари), чек зберігаю, щоб повернути, якщо щось, а тут зразу викинула.
    Така зла була, як то люди легко брешуть
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    У Львові на головному вокзалі в касах такі хамовиті :cesored: сидять, то ще й регулярно здачу не дають, для прикладу 1,10 заокруглюють до двох гривень, певно собі на чай залишають:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Мені в "Арсені" на Чорновола замість 5 упаковок одноразових тарілок порахували 50 :ninja:sad:загальна сума покупки була величенькою, мабуть вирішили що не дорахуюся) Коли попросила адміністратора повернути гроші, попросили набрати продуктів на цю суму. З криком і скандалом гроші таки повернули. :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я нині купувала в Арсені печиво у кондитерському відділі. Мало того, що продавчиня на запитання "Яке у вас пісочне печиво свіже?" мені фиркнула "В нас завжди свіже, йдіть собі на вітрині подивіться", та ще й мусила чекати 15хв., поки вона доглупає, як налаштувати термінал для кредиток, бо їх, бачте, ніхто не вчив. Я розумію, що людина не вміє користуватись, але можна якось то ввічливо організувати
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В "Інтермаркеті " величезна заборгованість перед постачальниками, напевне тому там такий безлад твориться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    Це просто помилилась касирка, а ніхто вас не хотів надурити на 45 упаковок.А чек треба зразу переглядати, всі можуть помилитись
    Та різниця касирці в кишеню не падає
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Може і так, крім того адміністратор сказала, що то з кишені касирки мені гроші повернули (бо то її помилка). Не знаю. І чек відразу ж при касирці перевірила - вона мене до адміністратора відправила. Просто прикро, що так трапилося. Інколи можна і пропустити таке, тому вирішила поділитися неприємним досвідом
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Відтепер і назавжди в мій чорний список потрапив магазин "Стильний Львів"
    Мала вельми неприємний трафунок минулих вихідних: ходили ми з чоловіком Південним, дивились за балетками і зайшли до ятки СЛ
    Дивлюсь я на ті одні балеточки, що в них стоять, чоловік питає: як; я кажу: ніяк, шов невдало зроблений; збираємось вже відходити як мене підкликає продавець і напівголосом: якщо не можете це собі дозволити - то так і скажіть..

    Я була в шоці:girl_cray:
    Знаючи власника як віддану своїй справі людині, яка дбає за кожного клієнта, яка возить виключно якісний товар і завжди порадить те, шо тобі треба...
    :girl_mad:
    Ноги моєї більше там не буде

    І шкода, що не змогла знайти мейл магазину - я б їм виписала все, що про них думаю:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: чорний список

    Мені днями в ДЦ, що в Арсені на Сихові, охоронець одразу біля дверей заявив, що з колясками неможна. Коляски треба при вході залишати, а дитину на руки, та ще й кошик обов"язково.
    Покликала адміністратора. Виявилось, що з колясками можна, а охоронець мав на увазі, що кошик брати треба, а не дітям в руки товар давати.
    З чого вони вирішили, що я збираюся товар пхати в руки 9міс. дитині я не знаю.
    Коротше. осад залишився.

    А сьогоді за мною охоронець ходив слідом. Я роздивляюсь товар, а він на відстані пару сантиметрів дихіє в потилицю. Дуже мені це неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Розкажу вам про своє ставлення до ринку Південний. По-перше, там яскраво проявляється мій просторовий кретинізм, я там катастрофічно блуджу, і ніц не можу знайти. По-друге, товари там, скажем так, не дешеві.
    Взимку думаю, поїду на Південний, куплю чоботи з дорожчих, щоб і якісніші були, і носились довше. Пішла, купила (заплатила близько 700 грн.) І що ви думаєте? Я їх ледве місяць носила - вони просто розлізлись: підошва почала відлітати, якісь нитки повилазили. В них такий вигляд став, ніби я в них років 5 ходила. В мене жодне взуття так швидко не зношувалось....
    Я просто в шоці, шкода, що не запамятала ні назви того магазину, ні його розташування на базарі, ні чеку не збереглось....
    Після того вкінці зими пішла в магазин Welfare в центрі - купила 2 пари чобіт - зимові і осінні (в них якраз розпродаж був), разом заплатила близько 500-600 грн. Маю з того магазину вже кілька пар взуття, ношу кілька сезонів - а виглядають як нові!!!! І обслуговування в магазині на високому рівні.
    Про супермаркети - я переважно ходжу в Фуршет - бо то єдиний, що близько від роботи, і ВАМ (Сільпо) на Сихові. В принципі, якихось ексцесів не було, бо переважно завжди дивлюсь на дату + приблизно підраховую, скільки на касі треба буде заплатити. Деколи купую в Фуршеті готову їжу (салати і т. д.), то часом бувають такі-собі страви. Чула, що в ту готову продукцію додають антибіотики, щоб воно все довше зберігалось. Не знаю, наскільки це правда, але стараюсь не часто того купувати.
    Що в Фуршеті подобається - що вони самі печуть хліб і булочки. А якщо бачу, що свіжість сумнівна, і питаю, чи свіже - то чесно кажуть - "вчорашнє". Хоть не брешуть в очі....
    І ще одне згадала.Дуже люблю кафе - Біля Діани. Сиділа раз з подругою. Ми замовили 2 штруделі, коктейль і латте. Коли принесли чек - там виявилось 2 латте. Тобто, 1 лишнє. Правда, нам без жодних скандалів все перерахували і чемно вибачились. Можливо, то справді була помилка. В принципі, часто там буваю, і таке було перший раз.
    (Вибачайте за те, що так багато розписалась :) )
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  11. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ну так треба було його попросити, як вже за вами ходить, кошик поносити, бо важкий. А шо, в ДЦ візочків нема?
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Lozanna

    Lozanna Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    :girl_devil:А я страшенно не люблю, коли мені на здачу цукерки дають, чи сірники!!!!!! Що за звичка. Я, тим більше, все одно їх не їм. А як би і захотілось, то купила б собі такі як хочу!!!!:ireful1::aggressive::banned::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: чорний список

    Я ТЕЖ!!!!!!!!!:girl_devil::girl_devil::girl_devil: Була в мене така "улюблена" продавщиця-постійно давала на здачу цукерки. Я не люблю теж тих льодяників. Але мовчала. Та одного прекрасного дня на її прохання дати 10 коп я витягнула дві нею ж дані барбариски:girl_cool:. А хіба не справедливо?:girl_mad: Вона їх не взяла сказала не треба????????????? з того часу коли щось купую в тому кіоску-а він біля хати, вона дає мені здачу копійками. От так!:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Lozanna

    Lozanna Well-Known Member

    :lol::lol::lol::lol:СУПЕР!!!! Я теж колись так провчу!!!!:y::y::y::y:

    Ой, а мене як це дратує, коли охоронець за мною ходить....
    Я раз навмисне його дратувала...:girl_flag_of_truce: щось тут візьму - а там кину, там подивлюсь, там понюхаю, коротше так продовжувалось поки нарешті на чоловіка не наткнулась і не пішла до каси..... Я думала у нього косоокість виробиться на мене коситись. Чоловікові навіть не розказувала, але це тре було бачити...
    А якось за місяць знову на нього наткнулась, розсміялась прям в обличчя... він аж втік в інший кінець ДЦ:girl_crazy:
    Може то і не гарно, я розумію, людина на роботі. Але від таких походів по пятам ніхто себе в магазині комфортно почувати не буде, тим паче коли намірів щось тицькнути в голові не маєх...!:ninja:
     
    Останнє редагування модератором: 27 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Рік тому купили додому шоколадку Світоча в якому побачили хробачків. Тоді про неприємність змовчали, хоч були в шоці від побаченого. Але ж ми патріоти і місцевому виробництву таки готові були пробачити одну незрозумілу помилку (а може то магазин довго тримав в неправильних умовах).
    Але коли з таким зустрічаєшся двічі - мови про випадковість бути не може.
    Тепер хробаки знайшли в ЦУКЕРКАХ СВІТОЧА-НЕСТЛЕ.
    Що можна сказати з цього приводу..Угробили колись чудове висококонкурентне підприємство. Треба забути про колишню якість цієї продукції.
     
    • Подобається Подобається x 26
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ха, причому давно угробили. Я тепер не знаю людини, яка б при слові "Світоч" не скривилась і не сказала то саме, що ви, Боро.
    Маю знайому, яка там працює у відділі якості чи щось таке. Ви б її послухали: внутрішній аудит чуть не щомісяця проводять, продукцію для, наприклад, цукорок, найдорожчу та найякіснішу купляють, а толку.... Я розумію, що вона патріот свого підприємства, але....:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: чорний список

    І я в їхніх грильяжках хробачків бачила...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    дуже сподобалось обслуговування в Блек кофі на Дорошенка тільки не пам"ятаю як там ціни на суші в порівнянні з іншимии бо давно була, і шкода що вибір не великий
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Розкажу, який зараз "бізнес" деякі магазини роблять:приміряєш щось,сумніваєшся,а тобі й кажуть,що мов беріть додому, придивіться добре,подумайте, а завтра принесете,якщо не підійде. Ну а на наступний день видумують безліч причин,щоб не прийняти товар і не віддати грошей.

    Розумію, що магазин - не базар,щоб брати - повертати, але коли продавці самі нав"язують цю ідею з поверненням, не збираючись приймати товар назад - то це просто шахрайство, виманення грошей.

    Таке було у нас (в "Ілоні" вибили гроші зі скандалом), а коли розповіли знайомим, то виявилось, що таке часто буває.
    Тож не спішіть вірити таким пропозиціям!
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 14
  20. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    згідно закону про захист прав споживачів ви маєте право обміняти товар на будья який інший в 14 денний строк або якщо в наявності нема товару який вас задовільняє повернути гроші. я не можу скопіювати з сайту ось тут:http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12
    Статтю 9 подивіться
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.