Чорногорія - про курорти

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем галичанка, 16 Серпень 2007.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    "Всі - не буває ніде й ніколи" (с) левандівка

    Отут казали.
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Що доброго можна купити собі в Чорногорії? як там ціни на одяг чи взуття? Косметика чи, може, якісь їхні місцеві товари цікаві?
    І ще підкажіть, які там зараз ціни на харчування - вечеря в кафешці скільки обійдеться приблизно?
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2013
  3. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    І ми маємо їхати в Чорногорію. Відкрити просто саму угорську транзитну візу і замовляти житло не через тур.фірму нам не вдалось, тому прийшлось замивити тур. Найдешевшим варіантом, що я знайшла була Фортуна в Міст-турі. Вчора забронювали, сьогодні дивлюсь, а ціна на той самий тур на 2000грн дешевша!!! Я в розпачі:sad: Такі гроші на дорозі ніде не валяються...Дзвонила до менеджера в якої замовляли вчора тур-а вона хамовито сказала, що нічого вже не зробить..((((( Як можна так розводити людей!
    Аж настрій пропав кудись їхати.....
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Не псуйте собі настрій. Подумайте, якби чекали довше, то б інші розкупили ті путівки. Тоді б довелось переплачувати за якийсь інший тур. Було б дорожче!
    Головне тепер гарно відпочити!!!
     
  5. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    В голову не прийшло ходити по магазинах в Чорногорії, де можна стільки всього цікавого побачити.
    Лавандова косметика з козячого молока. Пршут. Біжутерія.
    Як де.

    В Улціні на пляжі пиво 1,50 євро, шопський салат 1,50 (дуже добрий і свіжий), гурманська плєскавіца 6 євро, фритки 2 євро

    В Бечічі в кафе далі від пляжу гурманська плєскавіца 4 євро (фритки в ціні), у фастфуді 1,50

    На Святому Стефані лосось в грибовому соусі 19 євро, курячий салат із спаржею, руколою, сиром 11 євро. Фритки 3 євро, але порція дуже велика. Взагалі порції дуже великі.

    Ціни в супермаркетах - молоко 0,82-1,15 за літр, наприклад. Ціни дуже помірні і можна порівнювати з Україною.
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    А що таке фритки?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

     
  8. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ми цього року знову "нагострили лижі" в Будву:) Навідміну від попереднього разу (серпень 2010 року) цього року їдемо посеред липня, тому трішки хвилююсь, щоб не була холодна вода(мені то добра, а от мужу і в серпні було зиииимнооо:) Від попереднього разу в Монтенегро ми були шальоно задоволені:), тому зараз трішки побоююсь, щоб не розчаруватись, надіюсь нічого суттєво не змінилось і відпочинок з малечою не вплине на якість:) Ще вагаюсь, чи варто брати з собою прогулянковий возик... Що скажете, мамусі? Вагаюсь тому, що наша вілла ("Саня Єлушич") знаходиться поблизу Старого міста і відповідно, грунтуючись на попередньому досвіді, можу припустити, що прогулюватись вечорами ми будемо все таки в старій частині Будви(зрозуміло, що на пляж ми возик тарабанити теж навряд чи будемо, тим більше, що найбільше нам подобались острівні пляжі). Ну хіба доця скорегує наші плани:) А якщо так, то не дуже уявляю, як по тій частині міста шпацерувати возиком?, от ерго, - запросто, а возик?...
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    ви жартуєте?:girl_crazy: липень - то найгарячіший сезон.
     
  10. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    та не жартую:), взагалі-то начебто найгарячіший сезон це початок/середина серпня-саме в цей час ми відпочивали в Будві минулого разу і вода справді була холодненька( та й тут крім нас вже писали про холодність Адріатичного моря), тому й хвилююсь:)
     
  11. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ми також плануємо іхати в Будву з синочком (йому якраз 11 міс. буде), але в другій половині серпня. Візочок беремо, спеціально купляли тростинку. В жару постійно носити дитя в ерго мені зажарко. Будемо брати і візочок, і ерго.
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    ми відпочивали як раз початок-середина липня, то вода була теплюща.
    ну, звичайно, вранці о 7-9 год трошки було свіжіше, але коли нормально піднімалось сонце, то й вода прогрівалась порядно.
     
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ми повернулись в неділю. Вода була такою теплою, що вже й не освіжала.
     
  14. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Супер!!! це тішить. Un.Known, розкажіть, будь ласка, новини тогорічного відпочинку, здається Ви перша з форумлянок відпочивала в Чорногорії цього сезону:) Ви саме в Будві відпочивали? Може якісь хороші ресторанчики запримітили?
     
  15. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ні, ми були на Святому Стефані, в Будві тільки гуляли, їли раз в Асторії. Але хороших ресторанчиків в Будві тьма тьмуща - на набережній в кожному грає "своя" музика на любителя.
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    І як вам Святий стефан? я збираюсь туди цього літа.
    Як містечко, як харчування, що цікавого?
    на пляжах багато людей?
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    я, як мама такої дитини, що не любила возитись в візку з народження, напишу ще раз , ми купили візок тростинку спеціально для поїздки на море коли малявці був рочок і всі три роки/моря я не уявляю як би без нього обходились, навіть цього року, коли синочку 3 рочки візок нам був дуже в пригоді , бо гуляти на відпочинку ми любимо, а пішки дитина наша так багато не ходить і шия в чоловіка не залізна, хоч справа не в шиї-руках-ногах, а банально в зруночні для дитини, яка вже спить і батьків які ще гуляють-вечеряють в ресторані:)
    в Чорногорії то малявка і до пляжу в візку їхав і бувало на пляжі в візку спав ну і вечірні прогулянки теж були в візку, ми тоді ще цицялись, дитина заснула-в візок переклали і вечір вільний:)
    щодо Адріатичного моря, ми тільки з Хорватії повернулись, з півдня, то вода не теплюща, але і не холодна, освіжитися якраз, ну і як який день, раз темліше раз холодніше, а от тиждень до нашого приїзду казали місцеві, що ще було холодне море. В Чорногорії за всі роки не пригадую, щоб вода була холодна не залежно від місяця
    ну і я тут колись писала, що в Хорватії ціни і сервіс вищі/кращі то тепер хочу сказати що ціни вищі, а сервіс ні на грам не кращий ніж в Чорногорії, ну і по комфорту-розвагах-ресторанах Хорватія мені цього разу програла порівняно з минулорічною Чорногорією
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    на рахунок візочка - 100 разів підтримую! Найбільше, про що шкодувала на відпочинку в Чорногорії з 3-річним Сашком - що не взяли візочка. Хоч вдома вже візком не користувались, але на морі страшно його бракувало, бо гуляли багато і далеко, а малий взагалі затявся і зовсім не хотів ходити сам - тільки на руки і все тут. Трохи вимучив нас тоді карапуз.
     
  19. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    А я зараз в Чорногоріі, у Будві, живемо на віллі "Аніта":) У цю хвилинку сиджу в кафешці " Обала", поруч море, на столі свічечки і вообше, туткай прекрасно:) і також хочу доєднатись до подяк Кввітці, яка не полінилась і написала нам купку добірних дописів-порад про цю чудову краіну-мрію:) А море нині було свіже, навіть зимнувате ( вчора був дощ). Однак на пляжі було спекотно, тому все гармонійно! Страви смачні, однак на мій жилудочок-як-у катьонка заважкі і завеликі, овочів мало, мняса багацько, всюду картошка фрі, добра зупа для малого і картопля пюре - дньом с агньом не знайти, денне меню (зупа, мнясо з картопльою, салата, десерта (банан:)) за 6 євро, нас троє наілись!
    Маю надію, шо напишу гарний, глобальний відгук аки Кввітка по приізді:) наразі відпочинок триває, усім, хто вагається, раджу кидати то діло, і іхати, іхати, бо тут чудово!!!!!!
    Великий жирний мінус (але краіна в тому не винна) - москалі...:sad: власне не росіяни, а москалі. Нахабні, хамовиті. Перші два дні не вірилось, шо я в закордоніі, здавалось, шо в Криму. Типерка звиклось.
    Я хотітиму вертатись сюди ше і ше:)
     
  20. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Бо то популярні місця))).Ми 2 роки тому відпочивали біля Котору в містечку Бяла, то нікого не зустріли з наших,
    переважна більшість то були серби і чорногорці.
    А так, то приєднуюсь до відгуку- Чорногорія чудова країна для відпочинку))))