Чорногорія - про курорти

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем галичанка, 16 Серпень 2007.

  1. blin

    blin New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    А інтернетом де користувались? Чи є кафе з WiFi?
     
  2. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    На віллі є wifi, але на калідорі:) а взагалі, кожне кафе має інтернет, нема з цим проблем:)
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    не гарантую (то я про смак), але можна спробувати в тих закладах самообслуговування, один є навпроти Моцарта в Старому місті, інший десь в районі пляжів там де ресторани Півніца-Лім, ну і можна пошукати де пропонують комплексні обіди, то можна в гіда запитати, зазвичай там і пюре і супи є
    Ах, як я хочу в Будву, там вже мабуть ті велетенські смачні помідори і свіжі сири і пршути, ням-ням-ням
    матимете час і бажання, дуууже гарно і романтічно на верху, на терассі останнього поверху готелю Асторія, але заздалегідь треба забронювати, бо ми зайшли і місць не було
     
  4. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    І ми збираємся в Чорногорію, летимо в понеділок, речі вже майже зібрані, списки що відвідати і де поїсти складені, завдяки посиденькам і зокрема КвВітці, вже не дочекаюся, єдине дивлюсь на прогноз, а там шось грози... Як взагалі з погодою в такий час, хто знає?
     
  5. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Хочемо їхати в Будву в кінці серпня, вирішили без турагенств. Може хто підкаже, будь ласка, перевірені сайти чи інші контакти для пошуку житла?
     
  6. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ось тут можна подивитись: http://www.montenegro-today.ru/rus/real-estate/
    Але сама не бронювала, теж хотіла їхати не через турфірму, як ви, але виникла тоді пролема з відкриттям транзитвої угорської візи...((( Ви, до речі, як вирішили цю проблему? Чи ви літаком летите?
     
  7. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ми цього літа також бронювали самі, бо в турфірмах не було нічого, що нам би підійшло. Ось пару сайтів, де можна знайти житло в Чорногорії:
    1)www.montenegro-sea.com - чорногорський сайт, можна знайти прямі контакти власників віл, квартир, готелей

    2)www.ownersdirect.co.uk - сайт, де здається в оренду житло від британських власників.

    3)www.olimpus.me - допомогають російськомовним туристам орендувати (або купити ;) ) житло в Чорногорії. В основному пропонують квартири, ціни на сайті актуальні на цей рік. По запиту відправляють карту з координатами житла.

    Ну для початку все, хоча це далеко не повний перелік сайтів по оренді житла. Ну і booking.com ніхто не відміняв. Бажаю успіху в пошуках.
     
  8. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    всім дякую! спробую шукати

    літаком, бо довга і, як на мене, не дуже безпечна наземна дорога
     
  9. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ви мабуть праві...А я ми от автобусом маємо їхати і хоча з одної сторони цікаво побачити хоча б проїздом Угорщину, Сербію, ну і Чорногорію ( бо подорожувати ДУЖЕ люблю), але від тих серпантинів щось вже страшно стає!.....
     
  10. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Хочу поцікавитись у форумчанок-мам, які їхали в Чорногорію зі своїми дітками: Як ваші діти проходили адаптацію щодо зміни клімату і країни? Маю на увазі чи не появлались там у них соплі, кашень...
    Бо моя доця зараз зашмаркана і кашляє вже тиждень і щось ніяк не проходить :sad: А в недію маємо вже їхати і от переживаю як це все буде....((
     
  11. blin

    blin New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Цікавить питання валюти - брати з собою дрібні(по 1 або 5 чи 10 евро) чи можна на місці обміняти крупні на дрібні?
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Здачу дають без проблем, це їхня національна валюта.
     
  13. blin

    blin New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    підкажіть про моб.зв'язок, хто чим там користувався? Чи вигідно карточку TravelSim чи краще місцевого оператора?
     
  14. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Приїхали ми з відпочинку, надзвичайна видалася поїздка, були у Будві, не таке вже і шумне місто, нам з двома дітками було нормально, багато розваг, близько до старого міста. На пляжах місця багато (ми зі своїм килимком і парасолею були) вибір пляжів теж є, ми ходили де найдрібніша галька, бувало, що і на пляж ходили в Бечічі, Рафаїловичі і Каменово, на острів Св.Ніколи і біля Св.Стефана, щоб багато чого подивитися, поїсти у різних місцях. Чесно, не думала, що поїду відпочивати з річною дитиною (для мене це зараз важкий вік, всюди його багато, все хоче, на місці всидіти не може), але переліт перенесли нормально. Харчувалися самі, сніданки в номері готували, мали з кухнею, обідали десь біля моря, а вечеряли вже по ресторанчиках (список яких складала по відгуках посиденьок). Ціни на різний гаманець, хотіли економили, хотіли вечеряли пишно. Для перекусів дуже смачні палачінки купляли. І після вечері ходили на смачнюче італійське морозиво біля старого міста. Переживала за погоду, бо по прогнозах бачила кілька днів грози, але гроза була один раз, ми якраз сиділи в Півніці за столиком надворі, то пересунулися під накриття , через годину вже гроза закінчилася і все швидко висохло, а зранку вже було сонце і жара. Також їздили на екскурсії в Боко-которську затоку і на Скадарське озеро. Дуже сподобалася країна, хочем ще!!!
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2013
  15. Bananchyk

    Bananchyk New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Скажіть, будь ласка, а у сікльки Вам обійшлось проживання?

    ---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

    Скажіть, будь ласка, а у сікльки Вам обійшлось проживання?
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Ми їхали по фортуні 3333грн. з людини за переліт і проживання (ми не планували ані відпустки в липні, ані Чорногорію, випадково натрапили на таку ціну в неті), зараз там пік сезону (з 15 липня по 15 серпня), ціни на все підросли, тому це вже неактуально.
     
  17. blin

    blin New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    [/COLOR]
    А яка віла дісталась(цікавить назва)? Не боялись по фортуні їхати?
     
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Були в Аніті, друзі були в Беліч, трошки було страшнувато, бо відгуки жахливі про ті всі вілли, але дарма, бо умови нормальні.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    О, ми були в цій віллі два роки тому. Вибирали обов"язково щось з кухонним блоком, на той час, як ми звернулися, вибір був невеликий, ця вілла на фото виглядала непогано, відгуків в неті не було. Насправді умови проживання там, ну, дуже скромненькі, прибирання теж зводилось до виносу сміття, коротше, не дуже...
    Зате в нас була велика тераса на 1 пов. і відпочинок видався просто незабутній, бо порівняно з красою Чорногорії, ці побутові дрібниці - ніщо.
    Хоча я прихильниця більш комфортних і сучасних номерів в готелях.
     
  20. galagala

    galagala Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Якщо питання ще актуальне, то подивіться на букінгу. Там і Будва, і навколишні містечка, й інші цікаві напрямки є. Може вам стане в нагоді, то почитайте у мене в шоденнику про самостійну подорож в Чорногорію (там є посилання на статтю в LJ).