Чорногорія - про курорти

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем галичанка, 16 Серпень 2007.

 1. галичанка

  галичанка Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Ті краєвиди... :girl_in_dreams:Фото супер!
  А як краще шукати помешкання через інтернет чи турфірму?
  І ще, якою мовою можна порозумітись там?
   
 2. Mazerati

  Mazerati Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Приєднуюсь до питань Галичанки. І ще цікаво почути куди ще крім Котора і Святого Стефана варто самому їхати, без екскурсоводів.
   
 3. Nevermind

  Nevermind New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Через інтернет, вважаю, дешевше вийде.

  Мова - дехто у Чорногорії розуміє російську мову, дехто - англійську. Взагалі, проблем у спілкуванні нема.

  Чорногорська мова (тобто, сербська) схожа деякими словами на українську.

  У Дубровнік краще їхати з екскурсією; у Ловчен, монастир Острог та каньйони теж з екскурсією.

  Без екскурсії можна поїхати ще у Герціг-Нові, Пераст, Рісан (це містечка у Боко-Которській), Петровац, Сутоморе, Бар (містечка на морі південніше Будви) або Подгорицю (це столиця, але там нічого робити).
   
  Останнє редагування: 30 Червень 2011
 4. springusha

  springusha New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Мені здається брати екскурсію все-таки цікавіше-вам розкажуть багато цікавого,самому вийде тільки помилуватись краєвидами...
  Ми брали майже всі екскурсії,єдина яка не сподобалась-це поїздка в Албанію.Коштувало це задоволення 3 роки тому 80 євро,майже цілий день в автобусі і зруйнована країна.
  Мова краще англійська сприймалась.
  Чорногорія-надзвичайна країна,в яку неможливо не закохатись:kiss:
   
 5. Mazerati

  Mazerati Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  та є місця, куди краще самому, наприклад той же Стефан. Береш путівник в руки і вперед, екскурсовод розкаже те саме, такщо навіщо переплачувати, краще заплатити ці гроші за цікавішу екскурсію.
   
 6. springusha

  springusha New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  На острів Святого Стефана ми заїзджали по дорозі на Скадарське озеро,можна звичайно і самим.
  Знайшла кілька фото:girl_wink:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 7. Nana11

  Nana11 аспіранточка

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  ну ми їхали через турфірму, але так получається значно дорожче, але мені так було спокійніше, бо їхали вдвох і в розпал сезону, боялася шоб на пляжі не ночували:connie_pull-pigtail Там на місці можна взяти телефони хазяїнів тих апартаментів, і на подальше домовлятися самим.Мова там або англ., або рос., розуміють і ту іншу, всі меню є з перекладом на рос.. Перший раз їхали автобусом, дійсно марудно (літаком летіли мунулого року 1,5 год),їхали 21 год по тій жарі, але один раз можна все-таки поїхати автобусом, бо в самій Чорногорії бачили таку красу:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  А це вже минулого року: Вид на Стару Будву і їхні будиночки [​IMG] [​IMG]
   
 8. галичанка

  галичанка Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Якщо хтось має досвід в таких самостійних поїздках, поділіться, будь ласка, досвідом, а якщо можна, то і контактними даними господарів :girl_smile:
  Скільки тоді в середньому обходиться проживання в 1-кімн апартаментах з кухнею, дорога літаком, оформлення візи (я так розумію потрібно оформляти шенгенську візу)?
   
 9. geregala

  geregala Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  якщо літаком то віза не потрібна, теж цікавилась Чорногорією цього року, ми вже були з чоловіком влітку 2009 року, їздили автобусом, але цього року, якщо получиться, то хочемо літаком з малим, але зі Львова, не з Івано-Франківська.
  Також цікавить питання скільки коштують самі квитки і де їх можна придбати, питала в турагенствах, воним не зацікавлені продавати самі квитки, хіба перед самим вильотом, якщо будуть вільні місця в літаку.
   
 10. Marigold

  Marigold Мама дівчинки-перлинки

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  То як про мене - теж заріклася більше з ними не літати.

  Я так розумію, всі турфірми які продають путівки Міст-тура - автоматично попадаєш на той літак?

  Хто літав цього року іншим авіаперевізником? (яка саме тур фірма то реалізує?)
   
 11. octavia

  octavia Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Якщо будете їхати через Угорщину то потрібна шенгеська віза і транзитна Сербська,якщо їхати через Румунію то румунська(шенген там не діє) і знову ж транзит Сербія.До речі коли прийшли в Міст-тур і попросили тільки візи ,нам категорично відмовили,сказали або купуйте білети на автобус або бронюйте житло через них.А ми хотіли їхати на свому авто і шукати житло самостійно.
   
 12. Nevermind

  Nevermind New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Як варіант, можна навіть не отримувати транзитну сербську візу, а отримати тільки транзитний угорський шенген і через Угорщину в'їхати до Хорватії, яка теж поки безвізова, а звідти вже можна і в Чорногорію. У цьому варіанті можна відвідати і Хорватію. :)
   
 13. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  дивно. я їхала на авто , без проживання і т.д.
  візи робили у Міст турі.
  транзитна румунська - була . (я так розумію що транзитної румунської тільки до Болгарії не треба, бо існує якась там угода між ними).
  транзитна сербська була.
  Чорногрія без візова.

  проїзд - орієнтовно 1200-1300 км.

  їздила у 2 останні тижні травня. нуль людей. ціни не актуальні для сезону.
   
 14. Грильяжка

  Грильяжка Кавоманка

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Хорватію, якщо ви в Чорногорії можна відвідати і в якості екскурсії-Дубровнік залишає незабутні враження.
   
 15. Gentle

  Gentle Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  3 роки тому були 1800 грн в обидві сторони на 1 особу.

  Особисто не була, але гід один жартома казав, що в Албанію обов'язково треба поїхати - щоб один раз побачити і більше ніколи-ніколи туди не вертатися :) І взагалі, у чорногорців трохи зневажливе ставлення до албанців...

  Я так шкодую, що не поїхала!
   
 16. Nevermind

  Nevermind New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Так. Як не дивно, але у Дубровнік швидше й зручніше їхати з Чорногорії, ніж з Хорватії (якщо, звісно, не відпочиваєте у Хорватії десь біля Дубровніку, а десь у районі Спліту-Макарської).
   
 17. Нікуся

  Нікуся постою послухаю...

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Може чули , яка погода в вересні в Чорногорії? чи тепле ще море?...
   
 18. StarKa

  StarKa Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Вчора повернулися з Будви.
  Відпочивали на віллі Аніта-2, коли виїжджали то говорили що це просто Аніта зветься. Тих Аніт розвелося багато і воно бентежить трохи. Наша Аніта розташована була в тому краю Будви, що до Бечич ближче. Нам було 20 хв швидким кроком до Старого міста іти і 20 хв також до найближчого пляжу в Бечичах через тунель.

  Брали з харчуванням. Сніданок досить скромний був - канапки, омлет, мармелад. І вечеря перше, друге, овочі і щось солодке. Вечеря загалом подобалася дуже. В обід перебивалися якимись фруктами і печеньками. Не хотіли їсти третій раз спеціально. Але поїсти при потребі було б де. На пляжі купу кафешок-ресторанчиків. коло вілли недалеко також Kengoroo. І ще розповідали нам сусіди дуже подобалось їм коло Старого міста - ресторанчик самообслуговування Mercur SelfService. За 1,2 євро перше казали смачне і 3,7 запечена телятина з гарніром.

  Про пляжі - ходили найближче до себе більшість часу - це Словенська Пляжа. Там камінчики грубші правда були ніж ближче до її ж центру, але людей менше і чистіше було. " рази тьопали на Могрен1. Там дуже сподобалося. Їжаків не бачила. Скала правда тінь робить скоро. На тій частині де нема лежаків о 3-30 вже тінь.

  Про ескурсії. Дуже нам сподобалася ескурсія в Албанію. Специфічна країна з свїми цікавинками і складною історією. Мабуть найбільше враження від ексурсії складає гід. Наш гід - чарівна дівчинка Саня, яка працює від туристичного агенства Компас - провела нам дивовижний ексурс країною, історією і звичаями, через це ескурсія сподобалася дуже-дуже. Ціна 35 євро з людини. Побачили три міста - Скадар, Драч і Тірана-столиця.
  Ескурсією в Дубровнік ми не залишилися на стільки задоволені, на скільки її всі рекламують дуже.. Місто як місто. Мало чим відрізняється від чорногорських Старих міст. В два рази більше розмірами від Будвівського Старого міста. І особливих відмінностей більше не побачили. Ціна 30 євро. Брали у Гордашевичів. Краєвиди - так, непогані. Але вони аналогічні і на будь-якій іншій ексурсії.
  Бока Которська. Плавали катером з Будви. Довго. Мабуть 2 години до першої зупинки пливли. Було досить вітряно і холодно. Добре що мали з собою светрики на довгий рукав, хлопчик наш замерз би певно дуже сильно без нього. Щоправда потім нам запропонували пересісти в закриту каюту. Сама затока дуже гарна. І міста які в ній також. Якщо була б можливість рекомендувала б ті міста справді орендованою машиною обїздити, а катером можна наприклад на старий Стефан покататися. Там годину всього триває. Організацією ескурсії не залишилися задоволені. В Которі дали нам лиш 40 хвилин вільного часу, а потім ще 20 хвилин чекали помучені автобуса назад до Будви. По організації - це була найгірша ексурсія.

  ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ----------

  Десь питалися про Святий Стефан - гід розповідала що він взятий в оренду зараз Сінгапурцями на 29 років. Вони роблять там мега люксовий готель для багатих. І наразі частково закритий для відпочиваючих. (Що означає частково не спиталися) А в іншому місці нам казали що туди взагалі не можливо попасти зараз - по тій же ж причині.

  ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

  Летіли зі Львова, авіакомпанією Хорс. Дуже хороший літак і обслуговування.
   
 19. Nevermind

  Nevermind New Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  Ми колись теж були на екскурсії з цієї Санею. Так вона нам, навпаки, не сподобалася. Розповідала не дуже багато, та й російська у неї поганенька.

  А от навпаки у Гардашевічів на іншій екскурсії нам попався дуже хороший гід, який все відмінно і докладно розповідав - всю дорогу не замовкав. І в нього ще була хороша російська мова.

  ---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

  Светі-Стефан - їдуть туди в основному, щоб на сам півострів подивитися. А те, що всередину не пускають, так всередині нічого цікавого. Таке ж старе місто, як і в Будві.

  Ось Светі-Стефан:

  [​IMG]

  А це я на тлі Светі-Стефана:

  [​IMG]

  Доїхати туди можна навіть не на катері, а звичайним автобусом, який ходить через всю Будву. Автобус їде зовсім недовго.

  Дехто примудрявся навіть пішки з Будви до Стетем-Стефана доходити, але це треба йти години дві-три.
   
 20. Mazerati

  Mazerati Well-Known Member

  Відповідь: Чорногорія - про курорти

  На фото видно пляж. То на нього пускають купатись чи ні?