Чудо-восьминіжки. Допомога передчасно народженим діткам

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем gerwolf, 19 Жовтень 2015.

  1. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Дорогі майстрині! Звати мене Юля.

    Шукаємо бажаючих прийняти участь у благодійному проекті для допомоги передчасно народженим діткам по в'язанню чудо-восьминіжок, які допомагають їх виходжуванню. Ви вмієте в'язати ?! Ваше вміння може подарувати здорове майбутнє або навіть врятувати життя передчасно народженим діткам , які перебувають на виходжуванні у відділеннях спеціалізованих клінік по всій Україні! Проект націлений на те, аби кожна передчасно народжена дитина могла отримати чудодійного восьминіжку безкоштовно. Доведено, що тримаючи восьминіжок в руках, дитина менше вириває зонди та катетери, заспокоюється та відчуває себе захищено. Лікарі схиляються до думки, що діти звикли мати біля них пуповину і тримання щупалець восьминіжків нагадує їм про це відчуття спокою, яке було в них лоні матері.

    Є офіційна группа у фейсбуку

    Чудо-восьминіжки

    і сайт товарів для таких діток


    Раненько | Товары для маловесных и недоношенных детей | Интернет-магазин товары для маловесных и недоношенных детей


    Вимоги до ниток:
    Нитки мають бути котонові чи дитячий котон, або з добавками (але не більше 50 :wacko:. Наприклад

    0_fd578_67bb668a_L.jpg 33282_20150409090623_7310_600x600.jpg


    Гачок для роботи має бути 2,5 або 3мм. Якщо нитка тоненька то беремо 3,0 якщо товстіша то 2,5мм

    Наповнювач холофайбер

    images.jpg

    Мішечок для заповнення тільки з капрону, він швидше сохне.

    Вимоги до восьминіжок

    12189947_1681554062130760_3186908330061846163_n.jpg


    Схема

    12187864_1681552298797603_6564373740856995684_n.jpg

    11010616_1681552332130933_5166804296988427609_n.jpg


    Хто не вміє в'язати гачком ще є проект по в'язанню спицями для діток речей.
    Оф. группа ВК КЛУБОЧЕК СЧАСТЬЯ

    Є питання пишіть в приват або в тему. Наша команда складається з великої кількості майстринь, які бажають допомогти передчасно народженим діткам в різних містах України.

    Ми вдячні кожному за допомогу та участь! Разом - ми сила:)
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Низький Вам уклін за таку тему ....як згадаю як я свою шестимісячну Дюймовочку народила....Сказали купити махрову шкарпеточку білу 33 розміру і обрізати кінчик - ото була її шапочка.....Бо на такі голівки менші за кулачок більше нічого не підходило.... Я спочатку так і зробила, а памперс був по шию....Але пізніше я все ж знайшла вихід- купила а Антошці ляльку зростом з мою дівчинку, розділа її і одягнула свою Мацьопочку і вона у кювезику вже була супер-красуня!
    Дякую,що Ви робите це для таких діток і їх мам, бо справді знайти одяг для таких кнопочок не реально, а купляти такі ляльки не кожен має можливість,враховуючи те,що для виходжування таких діток,потрібна просто шалена сума грошей...це з власного досвіду.....на жаль..
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Підсказуйте що потрібно, готова взятися до роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    І я готова.
    Розумію, що для тих восьминіжок ниточки котонові потрібні, все вірно?
    Зорієнтуйте з чого в першу чергу почати (з восьминіжок чи одягу маленького).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Дівчатка дуже дякую за Ваше бажання допомогти. Нитки потрібні натуральні котонові (щоб небуло алергії в діток) є відеоуроки по в'язанню




    В'язати можна і восьминіжок і одяг що Вам припадає до душі, можете добавитись до группи у ФБ там є більше інформації і схемки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    На жаль, не в'яжу, чи можна долучитися ниточками? За якими параметрами (довжина/грам) вибирати, чи то неважливо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Приймаємо і ниточки, кількість неважлива, на восьминіжки потрібні котонові а на речі натуральна шерсть
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    візьму на себе сміливість порадити. Дивлюсь на ФБ по фоткам дівчатка використовують для восьминіжок нитоку Alize Bella
    З того як я в"яжу можу також порадити YarnArt Beginia вони по метражу практично одинакові. Моточки по 50 грам і ті і ті.
    головне щоб писало на етикетці 100% котон

    ой, мене вже випередили ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ultra

    ultra Well-Known Member

    я готова спробувати, боюсь щоб добре вийшло, бо я не профі
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. gerwolf

    gerwolf Active Member

    я теж не профі, головне бажання, можна почати з найпростішого (шапочка, шкарпетки)
     
  11. ultra

    ultra Well-Known Member

    кажіть з чого почати
     
  12. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Що саме Ви хочете зв'язати?
     
  13. ultra

    ultra Well-Known Member

    напевно восьминіжки спнршу спробую, бачу ще є пледики в табличці їх як в'яжуть, за якою схемою. А шапочки і носочки спробую робити бо таке малень не робила і побачу як вийде
     
  14. gerwolf

    gerwolf Active Member

    для восьминіжки потрібні котонові нитки, даю схему Фотографии, опубликованные Чудо-восьминіжки - Чудо-восьминіжки | Facebook і Фотографии, опубликованные Чудо-восьминіжки - Чудо-восьминіжки | Facebook починати треба з тулуба, відео є вище в повідомленнях. Пледики в'яжуть по любій схемі, яку Ви знаєте, головне щоб був того розміру який є в табличці і нитки натуральна шерсть
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @gerwolf підскажіть ще будь ласка, з одягом я зрозуміла, що попрати треба, а восьминіжок Вам передати і всі разом перете, чи теж їх попрати?
    Ще одне, для таких мацьоп можна пінеточки в"язати, чи тільки шкарпеточки?

    І чи можна брати дитячу ниточку для одягу Alize baby wool (Шерсть: 40% Бамбук: 20% Акрил: 40% ) - я щось для діток більше до неї схиляюсь, бо вона м"яка і не алергенна. Ось таку Baby Wool - MAMALAMA
    Бо чисту шерсть можна Alize Cashmira 100% шерсть (тут хоть шерсь не кусюча, а шліфована, ворсинок немає), але вона штивніша (твердіша досить).
    Щось я в ступорі, як ніколи з вибором ниточки.

    п.с. 2 восьминіжка вже є ;)
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  16. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Так, одяг бажано попрати (якщо нема можливості то я зроблю це) восьминіжки прати не треба, і пітнетки так само можна вязати, головне щоб було що вдягти. І ті ниточки що Ви вказали якраз підходять, дитячі можна усі, а чисту шерсть Alize Cashmira 100% більше підходить для пледиків.

    п.с. 2 восьминіжка вже є :girl_claping: ого, так скоро. Фото будь-ласка в студію :girl_smile:

    Всі речі передавати треба мені, назбираємо трошки і я відвезу діткам
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Носки в`язати для мене космос, а долучитися хочеться. Можу таких пінєточок нав`язати, якщо підійдуть
     

    Вкладення:

    • CAM01159.jpg
      CAM01159.jpg
      Розмір файлу:
      98,8 КБ
      Переглядів:
      65
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Звичайно підійдуть, тільки Ви подивіться по розмірам щоб підходили, найбільше потреби в маленьких 4,5-7см
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2015 ---
    Дівчатка! Є ще группа Вконтакте клубу "Клубочек счастья" щось неможу додати в перший допис його то викладаю ось тут КЛУБОЧЕК СЧАСТЬЯ Там є багато робіт майстринь, можливо найдете собі корисне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Додаю обіцяне фото. Погода правда кепська для фотографії, то як вдалось, вибачайте за якість фото ;)
    P1140692.JPG
    В реалі вони мені більше подобаються ))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    А я вмію ось такі пінеточки-кнопки в'язати. Вони фіксуються (зав'язуються) шнурочком. Зроблені гачком. Ось в цих стопа має 5,5 см.
    _EXYV2gqnsg.jpg v1MMbjceivk.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1